Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(Isella @ 2014 12 05, 02:50)
Aniliuk labai jauku ir grazu  wub.gif

Isella oro_buckis.gif
Kada pati pasirodysi? bigsmile.gif Senai matyta ir girdėta 4u.gif

Atsakyti
liomi, didziausi komplimentai. Labai labai puikiai heart.gif
Atsakyti
Anila, ma sikart nelabai 4u.gif

Aciu visom uz suknele, man ji lb ypatinga, o kai pamaciau Karlo nauja kolekcija, viesai sakau, kad jis pavoge mano scetcha laugh.gif Malonu, kad nuomones su juo sutapo hihihi.gif Planu milijonas, o kolkas mezgu...dar viena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 12 09, 18:53)
Anila, ma sikart nelabai  4u.gif

Aciu visom uz suknele, man ji lb ypatinga, o kai pamaciau Karlo nauja kolekcija, viesai sakau, kad jis pavoge mano scetcha laugh.gif Malonu, kad nuomones su juo sutapo hihihi.gif Planu milijonas, o kolkas mezgu...dar viena  doh.gif

O kam tos kopijos...gal kažką sliliusą išspaus savo?
Atsakyti
cry me a river brunette.gif nail.gif:

As pirma suknele nusimezgiau ir tik po to jis kolekcijas pristate, tik po to bigsmile.gif laukiau sito klausimo laugh.gif

P.S. cia tik sutapimas, jei ka, skonis geras, tiesiog -> ironija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 09 gruodžio 2014 - 22:06
QUOTE(liomi @ 2014 12 09, 20:56)
cry me a river brunette.gif nail.gif:

As pirma suknele nusimezgiau ir tik po to jis kolekcijas pristate, tik po to  bigsmile.gif laukiau sito klausimo laugh.gif

P.S. cia tik sutapimas, jei ka, skonis geras, tiesiog -> ironija  smile.gif

Skonis gynčitinas...o ir netikiu tavim,kas ale pirmas.
Papildyta:
Tikiu tik tai kas tikra,o ne "piešta" wink.gif
Atsakyti

Aciu, tai - vienas stipresniu komplimentu. Dekoju.

Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 12 09, 21:17)
Aciu, tai -  vienas stipresniu komplimentu. Dekoju.

Optimistė lotuliukas.gif ..tai ne komplimentas,o pastaba mirksiukas.gif
Atsakyti
grazi Liomi suknele wub.gif
Atsakyti
Anila, paprastas derinukas. pagyvinciau kokiu dideliu saliku...nepatinka tas snoodas, per mazas cool.gif
Atsakyti
Liomi -suknele nuostabi ,puikiai tau tinka .Saunuole tiek daug darbo ideta , taip ir norisi dar karteli zvilgtelt ... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Jums visoms, aciu uz visus metus, uz visa, ka davet. Kiekvienai atskirai xxx

Bukite, ateinanciais - vieninteles, isradingos, nepakartojamos, stebinancios ir laimingos, Jus nuostabios. Mes kuriame laime patys, nors.... smutkes padeda laugh.gif Batai - sventas vanduo sielai hihihi.gif

Mano duokle, turbut, paskutine siemet.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Suknele mano, virsus zydras - medvilne, o cape auksarankes - mohera

P.S. Dekui uz ikvepima, uz pamatytus derinius, isgirstas idejas. Noreciau, dar kada nors, pamatyti senbuves - Raudoni Bateliai, Sypsena, tokia mergyte is Prancuzijos su pilnom lentynom knygu ir visas kitas. Bluemoggy - paltas, kur!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 15 gruodžio 2014 - 14:34