Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Girl wub.gif Kaip grazu, batai gerieciai! thumbup.gif

Cia sortai ar sijonas? Idomu koki virsutini drabuzi pasirinkai, ilgis domina - matesi sijonas ar ne? blush2.gif

Jau perskaiciau, puoliau prie vaizdo, nepastebejau, kad sijonas, idomus modelis ir tas yra lb gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 02 gruodžio 2014 - 14:44
QUOTE(liomi @ 2014 12 02, 15:40)
Girl  wub.gif  Kaip grazu, batai gerieciai!  thumbup.gif

Cia sortai ar sijonas? Idomu koki virsutini drabuzi pasirinkai, ilgis domina - matesi sijonas ar ne?  blush2.gif

Jau perskaiciau, puoliau prie vaizdo, nepastebejau, kad sijonas, idomus modelis ir tas yra lb gerai  thumbup.gif

Liomi, sijonas čia, susiaučiamas, SH nukoviau, belekaip jį įsimylėjau wub.gif
laukiniam buvo vilnonis paltukas, sijonas biški išlindo.. aš, kai taip šalta, neturiu didelio pasirinkimo lauko rūbams.
Atsakyti
Girl, sijonas tikrai lb geras. Aciu, kad atsakei, paltukas - taikliai, atrodei be priekaistu flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 12 02, 15:51)
Girl, sijonas tikrai lb geras. Aciu, kad atsakei, paltukas - taikliai, atrodei be priekaistu  flirt.gif

Ačiū 4u.gif anam poste nepadėkojau blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif eiktu, nedekok, puikiai atrodai, malonu paziureti, verta visu komplimentu, aciu Tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 02 gruodžio 2014 - 15:08
girl, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2014 12 02, 16:00)
girl, labai gražu  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Girl,patiko batai ir sijonas thumbup.gif rankinė nelabai ir megztukas man nelabai prie sijono blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 gruodžio 2014 - 15:54
QUOTE(*Anila* @ 2014 12 02, 16:54)
Girl,patiko batai ir sijonas thumbup.gif rankinė nelabai ir megztukas man nelabai prie sijono blush-anim-cl.gif

ačiū 4u.gif o tai koks megztukas čia tiktų? nes man tai jis idealiai tinka: dėl ilgio neuždengia liemens, dėl spalvos - susigroja su pėdkelnėm, nes jei koks šviesus, tai jau tuomet, reiktų jas keisti, o man vienintelė pėdkelnių spalva juoda, kitų nepripažįstu smile.gif
Atsakyti
Girl puiku smile.gif
Atsakyti
Man,pats megztukas nelabai patinka blush-anim-cl.gif ir rankovių ilgis blush-anim-cl.gif
Bet visumoj,puikiai atrodai! Tikrai.Visada tavo derinukai man mieli smile.gif
Man čia sukištas į sijoną koks megztukas,golfas ar palaidinė,gražiau būtų.
Gal klystu.Nežinau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 gruodžio 2014 - 16:34
Girl. prisidedu prie pagyru drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti