Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(d'esprit @ 2014 11 17, 16:05)
Kaip visada, pokalbiai ne į temą ištrinti. Grįžtam prie derinių temos.

Ačiū!


o tai mano tas ne į "temą", kur grynai apie Liomi derinį buvo-kodėl ištrintas? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 11 17, 17:48)
o tai mano tas ne į "temą", kur grynai apie Liomi derinį buvo-kodėl ištrintas? unsure.gif

Nes nepagyrei liomos biggrin.gif .
Atsakyti
Labai graziai parasete, Vanesax, nzn kodel istryne, dekui Jums xxxx

Anila, pasakysiu teisybe. Per visa laika, as ikeliau, 200+ deriniu, is ju tik 5-10 su telefonu. Visada dvi nuotraukos maziausiai, detales is arti. Oi, sitas uzsiemimas man kainavo - vieno vaiko ibrezta galva, prispaustas pirstas, suduzes, pilnas kavos, puodelis, naujos lempos, kameros taisymas. Cia tokie zymesni nuostoliai. Nieko tokio, kas nesulauzo - uzgrudina, o ko daugiau vaikams reikia laugh.gif As stengiuosi, man malonu patiekti gera vaizda, nes pati tokio noriu, dazniausiai atsiprasau uz kokybe, bet ziuriu no good enough, rasiu ta pakroveja, pakalvosiugisakiau hihihi.gif

Aciu, Jezau, maloniai pavargau, pasiilgus buvau visu, pasisnekejome xxx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 17 lapkričio 2014 - 17:27
QUOTE(liomi @ 2014 11 16, 13:14)
Suknyte languota melynai zalia, pirstines elektrines, identiskos vienai sukneles spalvu, batai nzn - haki spalvos, placiu aulu, virs keliu, tarp suknes ir ju, vos vos matosi, rusvos pedkelnes. Rankine bordine su rudu, salikas raudonas tartanas karsta.gif
Ai, dar anciukas po kaklu  biggrin.gif

Derinys liuks, spėju, kad suknelės spalvos ir audinio faktūra neatsiskleidė nei vienoje nuotraukoje biggrin.gif Man viskas žiūrisi labai gražiai. Ir rankinė laaaaabai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 11 17, 16:48)
o tai mano tas ne į "temą", kur grynai apie Liomi derinį buvo-kodėl ištrintas? unsure.gif


Iš inercijos trinant 4u.gif Sugrąžinau Jūsų komentarą smile.gif

QUOTE(South @ 2014 11 17, 16:52)
Nes nepagyrei liomos  biggrin.gif .


South, marš skaityt taisyklės apie off-topic'us temose, negi reikia būtinai skirt įspėjimus, kad nebesinorėtų rašyt tik tam, kad kažką parašyt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 11 17, 11:48)
Bluemoggy, ohoy! Kaip palto odiseja? As, vis, prisimenu Tavo tobulus sluoksnius, skolinga mums esi  4u.gif

Jos mane itikino, kad turesiu, kasdien dabar, su ja vaiksciot, kaip ir su longchampais, ir NB hihihi.gif Jau, net, pati nebenorejau, tik del moteru - privalejau laugh.gif

Nu sudiorgijai lengvai biggrin.gif as tikejausi kad perleisi suknia, ir jau adresa pasiruosus buvu biggrin.gif

Palta pasilikau, ikisiu kada foto smile.gif uzmirsau fotki slaptazodi ir vis bandau bandau biggrin.gif
Atsakyti
Tie Liomi batai, tai kaip ne is sios zemes. wub.gif Kaip reikia tokiu ir koju tokiu dar reikia. Labai grazu viskas. Tik nelabai patinka pustos sukneles rankoves, po odinukes rankovem ir tada pirstines g.gif . Atskirai pirstines tai super, ypac prie sios rankines. Atrodo kaip neisskiriami draugai. biggrin.gif
Atsakyti
atnesu saviski.

http://public.fotki....i/image-11.html

ir batai su paltu

http://public.fotki....i/image-11.html

Atsakyti
Stilinga ir grazu, Sygyta, jau sakiau - viskas puiku, gera ziureti, bravo wub.gif thumbup.gif
Nekliuna nei foto, nei ilgiai, nei krastai. Dar tik paklausiu - ar kokiu aksesuaru buvo, auskarai, gal? 4u.gif

----

Merginos, dekoju, aciu xxx BlueMoggy, lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 17 lapkričio 2014 - 21:46
QUOTE(liomi @ 2014 11 17, 22:43)
Stilinga ir grazu, Sygyta, jau sakiau - viskas puiku, gera ziureti, bravo  wub.gif  thumbup.gif
Nekliuna nei foto, nei ilgiai, nei krastai. Dar tik paklausiu - ar kokiu aksesuaru buvo, auskarai, gal?  4u.gif

----

Merginos, dekoju, aciu xxx BlueMoggy, lauksiu  4u.gif



turejo buti laikrodis.. bet pamirsau namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 11 17, 20:07)
turejo buti laikrodis.. bet pamirsau namie doh.gif


Jo netruko, vien spalva tokia sodri, kad uzpildo visus tarpus, dar sukuosena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 11 17, 22:35)

Gražu, tikrai nekasdieniška. Ar kostiumo spalva ruda? Ar tai tiesiog kitokia juoda? Keisčiau rankinę į ne juodą, nes nemėgstu derinio ruda-juoda.
Atsakyti