Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Kontraversiska suknele.

Nenoriu patikti visiems, nesijaudinu, kad suknele nepatiko ar rankine, ar isvis viskas nesamone. Toks mano sudeliotas, samoningas pasirinkimas, tai - as, o pageltoninti tekstai, turbut, tai - Jus. Tuo ir skiriames. Drabuziais irgi.

-----

Aciu, kiekvienai, as irgi siunciu atgaline karma biggrin.gif friends.gif
Atsakyti

Derinys visiškas nesusipratimas,apart pirštinių atskirai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 11 17, 13:08)
Taikliai 4u.gif
Derinys visiškas nesusipratimas,apart pirštinių atskirai smile.gif

Pirstines ir man patiko,ypac spalva.O visa kita schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 11 17, 12:59)
Mane tai  stebina tas aikciojimas del liomi deriniu.Su Vai2ulkos nera ka lyginti,mano manymu,pas ja rubai kokybiski,grazus,o liomi atrodo pigiai,su padevetais,nuskalbtais rubais.

Liomi, Valdulka - nieko asmeniško, bet man Liomi deriniai patinka būtent tuo, aks ten vis kažkas ne taip - tai suknė pasiglamžius, tai švarkas vintažinis, tai sagė nivtemu, bet taip šauniai susigroja viskas, labai gyvi deriniai. O Vaildulkos - visi gražūs, labai tvarkingi, labai praeitųmetųtopas, bet nėra cinkelio blush2.gif
O dėl rūbų kokybės ir gražumo - nu sori, bet jei Valdulka ne pigiausiose masinės produkcijos parduotuvėse apsipirkinėja, tai labai nustebčiau pagal tai, ką matau...
Atsakyti
Liomi man patiko, suknyte nuostabi. Labai tokios noreciau. Jeigu tave itikins gerbejos biggrin.gif kad ji baisi, as priimsiu, ok biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2014 11 17, 10:43)
Liomi man patiko, suknyte nuostabi. Labai tokios noreciau. Jeigu tave itikins gerbejos  biggrin.gif kad ji baisi, as priimsiu, ok  biggrin.gif  4u.gif


Bluemoggy, ohoy! Kaip palto odiseja? As, vis, prisimenu Tavo tobulus sluoksnius, skolinga mums esi 4u.gif

Jos mane itikino, kad turesiu, kasdien dabar, su ja vaiksciot, kaip ir su longchampais, ir NB hihihi.gif Jau, net, pati nebenorejau, tik del moteru - privalejau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 17 lapkričio 2014 - 12:59
na man tai Liomi kartais patinka, kartais ne. smile.gif Šį kartą suknelė visai nepatiko (gal dėl tos suknelės apačios susiglamžiusios )..na ir rankinė ne mano skonio ax.gif
Atsakyti
Man liomi deriniai visad patinka išskirtinumu, bohema šiokia tokia ir 'saviakiškumo' jausmu. Šis irgi patiko, kaip ir prieš tai buvęs su pončo smile.gif

Atsakyti
Kokybe ner pati geriausia, bet tai ka jau cia irnesakyk.gif Uztat deriniai tai uch didis.gif , su tokia razinka, netiketi, nenuspejami, apgalvota kiekviena detale. Buna ziuri kitu derinius ,grazu, net labai grazu, bet viskas taip nuspejama, teisinga, kaip is vitrinos. Vieniems to ir uztenka(realiai ir man uztenka, kad pasigrozeti biggrin.gif ), kitiems reikia kazko daugiau, kas privercia pasvarstyti,pastudijuoti, kol nusprendi" isteisinti ar nuteisti " laugh.gif
Zodziu, as uz razinkas , uz ieskojimus ir atradimus 4u.gif
Atsakyti

Visai sumažėjo rodomų derinukų, nes kam gi malonu pakliūti į ugnį... Hmmm unsure.gif
Atsakyti

 i 
Kaip visada, pokalbiai ne į temą ištrinti. Grįžtam prie derinių temos.

Ačiū!


Atsakyti
Liomi,tavo deriniai man dažniausiai labai patinka.Bet,kad nuotraukos per tamsios ir per daug geltono atspalvio,tai tikrai.Nes net durys būna gelsvos biggrin.gif šventai tikiu,kad jos pas tave baltos biggrin.gif su sava kamera,tikrai gali išgauti perfect spalvas smile.gif
Čia ne priekaištavimas schmoll.gif nes mano pačios foto,toli gražu ne aukštam lygi biggrin.gif fotografuoju telefonu visada biggrin.gif nes man,taip daug patogiau.
Tai kam ta kamera,jeigu foto vistiek tamsias rodai?
O,tu dažnai pareiški,kad nuotraukos pas tave kokybiškos,bet juk taip nėra.Pati tą žinai.Ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 17 lapkričio 2014 - 16:12