Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

Liomi, labai jaukiai wub.gif
Atsakyti
Rankinei didelis NE. Batai labiau tiktų tokie, apie kuriuos kalbėjo Shievonne - aptempti virš kelių. Kad suknelė perkelinė, man nekliūna. Liomi dar jauna, gali leisti sau ir ne tokio kokybiško audinio rūbus. Bet visuma nebloga.
Dar oponuosiu dėl batų laisvu aulu. Jeigu panelė aukšta, tai ir batai platesniu aulu neblogai žiūrisi. Bet žemos atrodo kaip žiogai. Kartais net baisu žiūrėti būna kaip tuos batus sunkiai neša smulkutės coliukės. 4u.gif
Atsakyti
As nesu tokia ir jauna, bet suknele, turbut, mano metu biggrin.gif Taisyta, kad tiktu, tikiuosi, dar ir dukroms isliks. Tie, siauri apglude, batai - grazu, elimentaru labiau irgi sutinku su Shievonne, tai, kiek pabodes variantas.

Svarbu kokybe coliukem ar ne, geri batai/drabuziai/aksesuarai neatrodo, kaip zvejo, jei oda kokybiska ir pasiuta kruopsciai.

Dar nuo kureju priklauso, yra tokiu oversized, sendintu, raugintos ir dziovintos, bruzintos odos/vilnos/medvilnes avangardiniu drabuziu, kurie kainuoja simtus. Man jie tobuli, bet daug kam - i kibira.

Aciu uz nuomone hi.gif

Carina25, Agniukee - friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 16 lapkričio 2014 - 22:41
Keli pvz, tik viena beda... brangu taip rengtis, nejuokauju. Ir, net turint pinigu, dar sumedzioti reikia praejusias kolekcijas, zo gerai atrodyti - vienas vargas biggrin.gif


user posted image

user posted image

user posted image

cia, siaip, be pasaliniu minciu, sveikai diskusijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 16 lapkričio 2014 - 23:18
labas vakaras

Liomi viskas grazu, dailu, batu per telefona neiziuriu... o taip noreciau! gal tik rankine keisciau... pvz i ruda kuprine biggrin.gif

dar giriu vai2lkos derinuka 4u.gif

Atsakyti
Vai2ulka su Liomi puikiai atrodo wub.gif labai labai gražu!
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 11 16, 13:14)

Suknyte languota melynai zalia, pirstines elektrines, identiskos vienai sukneles spalvu, batai nzn - haki spalvos, placiu aulu, virs keliu, tarp suknes ir ju, vos vos matosi, rusvos pedkelnes. Rankine bordine su rudu, salikas raudonas tartanas karsta.gif


Pirmoje nuotraukoje, suknyte juoda, languota, Batai juodi, pedkelnių kad ir kaip stengiausi bet neįžiūrėjau sad.gif Trečioje nuotraukoje, kaip ir spalvos atsirado, bet viso vaizdo deja nėra.
Visumoje derinys turėtų būt gražus, bet kai nuotraukų kokybė "š" tai ir derinys atrodo niekuo neypatingas.
Jei derinyje viskas suderinta, tai manau ir nuotraukos atitinkamai turi tai perteikti, o ne menkinti derinio. Žodžiu, Liomi, pyk ne pyk bet laikas įsigyti gerą "aparatą" mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
liomi suknele graziai atrodo ir batai cia man gerai atrodo, bet ta kozyte ir rankine man visai nepatiko prie sukneles ir batu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Fresh @ 2014 11 17, 00:01)


Beauty is in the eye of the beholder. Mes su kamera, niekuo nepadetume santa2.gif

Dekoju, dalinanciom, aciu visoms aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 17 lapkričio 2014 - 09:28
Pabūsiu nepopuliari, į vieną taktą su visom negrosiu(kaip viskas gražu), man liomi derinys visiškai nepatiko, su tokia suknele net po namus nenešiočiau, kažkoks ji man skarmalas ,foto bent ji taip atrodo, nes kokybė foto šūdina, vienintelis patikęs daiktas tai pirštinės, arba esu per sena, kad suprasti tokią madą. g.gif
Pamiršau pagirti Vai2lka, labai gražu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė orchidėja: 17 lapkričio 2014 - 10:10
liomi, man patiko suknutės siluetas, pakabutis toks žavus... suknutė tik daug geriau atrodytų, jei būtų pralyginta jos apačia, nes dabar truputį kažkaip pavargus. Bet žinoma, gal tokia buvo idėja 'žavus nerūpestingumas'. Va spalvos, ne mano visai, bet tai nereiškia, kad negražios. O striukytė odinė labai nea blush2.gif
Atsakyti
Liomi, batai NUOSTABUS karsta.gif striuke irgi liuks wub.gif
Bet marskiniai/suknia negrazu, kad ir kaip graziai aprasyta, rankine irgi nepatiko..
Atsakyti