Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(Tylene @ 2014 10 21, 08:21)
A.a.  Oscar'ui D L R  verysad.gif  talentingas žmogus buvo, tikrus grožius kūrė...o ypač suknelės man patiko.

o as tik ka gimtadienio proga pasilepinau... dar nupirkau mergytei paltuka..
te ilsisi ramybeje verysad.gif


aciu visoms uz nuomones
Atsakyti
senokai nebuvau ilindus i sm blush2.gif

QUOTE(liomi @ 2014 10 08, 10:38)
Senatvinis marazmas - pradejau lakuoti batus laugh.gif

thumbup.gif saunuole, puikiai atrodai

QUOTE(sygyta @ 2014 10 20, 13:20)
laba,

tylu ramu cia
keliu savo simple... guns and roses biggrin.gif


uuuuj geruliai bateliai wub.gif viskas taip gerai ziurisi
Atsakyti
Sygyta nuzude, su savo batais! laugh.gif

Cia sveikas juokas, zmogus nugyveno grazu, prasminga gyvenima, tikiu, kad no regrets, isejo, palikdamas zyme mados pasaulyje, tegu ilsisi, dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 21 spalio 2014 - 09:43
[quote=liomi,2014 10 21, 10:41]
Sygyta nuzude, su savo batais! laugh.gif

Cia sveikas juokas, zmogus nugyveno grazu, prasminga gyvenima, tikiu, kad no regrets, isejo, palikdamas zyme mados pasaulyje, tegu ilsisi, dabar.
[/quote




vakar i FB jie ikele zalius.... vat ten zudikai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 10 20, 13:20)


Dailu, megztukelis grazus smile.gif tik man svarkelis nesizuriu cia, suprastina visa vazida smile.gif
Atsakyti
siandien mano rock-pop smile.gif
sijonas ala priekis odinis, megztalas l.mylimas jau treti metai, siltas tysalinis toks rolleyes.gif skara is mamos spintos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 29 spalio 2014 - 09:40
Tas "supaprastina vaizda" - g.gif Raganu medziokle, kazkokia. Juodas, klasikinis svarkas, kas gali buti tinkamau? Guminis svarkas, a la odinis supaprastintu, bet net dzinsinis, parka, paltas niekaip nesupaprastintu tokio elegantisko, paspalvinto derinio. Tik pasisakiau.

AgnIKe+, spalvos grazuoles, skara wub.gif del to neodinio sijono nepritariu, bet pilkuolis geras, nuotrauka lb gera, momentas thumbup.gif
Atsakyti
svarkas navy , ne juodas biggrin.gif bet is mano nekokybisku foto ka cia suprasi biggrin.gif
aciu damos 4u.gif

Agnike foto puiki, derinys puikus. asmeniskai buciau uz oda..
bet siaip tikrai geras derinukas
Atsakyti
Liomi, Sygyta, dekoju, man ir paciai butu smagiau odini sijona turet, bet ta karta parduotuveje netycia pasitaike po ranka sis uz laabai gera kaina, tai ir priemiau as ji biggrin.gif realybej neblizga taip, nes cia nuo lango sviecia wink.gif
Atsakyti
Agnike,viskas puiku,gražu...
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 10 21, 21:11)
Tas "supaprastina vaizda" -  g.gif Raganu medziokle, kazkokia. Juodas, klasikinis svarkas, kas gali buti tinkamau? Guminis svarkas, a la odinis supaprastintu, bet net dzinsinis, parka, paltas niekaip nesupaprastintu tokio elegantisko, paspalvinto derinio. Tik pasisakiau.



Liomi, as neieskau prie ko prisikabinti ir neraganauju, jeigu man taip atrodo, taip ir pasakau.


Papildyta:
QUOTE(sygyta @ 2014 10 21, 21:17)
svarkas navy , ne juodas biggrin.gif bet is mano nekokybisku foto ka cia suprasi biggrin.gif
aciu damos 4u.gif


galimas daiktas, kad realiai geriau atrode, kartais del foto sunku suprasti tikra vaizda smile.gif


Agniuke, smagus derinukas, tysaliukas geras smile.gif
Atsakyti
vai2lka, dekui. as gerbiu betkokia nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti