QUOTE(" voresta " @ 2014 10 01, 22:09)
Jau pereinam prie dviejų kartų valgymo. Vyras labai mėgsta varškę su grietine, ar varškės sūrį.
Tiesa, kaliaropių lapai irgi tinka troškinimui, neišmeskit.
Smagu, kai abu šeimoje sutariate dėl mitybos, ir nereikia vyrui atskirai kažko gaminti.
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 10 02, 07:13)
toks apsirijimas rodytu hormonu netvarka? gal dienos eigoj angliu padauginate? ar kava geriate?
as su paleo buvau priaugus svorio, dabar ridenu vel zemyn, beveik atsisakiau vaisiu, pasilikau viena obuoli per diena ir tai pries sporta ir vakare buna normaliai su alkiu, nebebuna kazkokiu suoliu ar persivalgymo. O ir siaip valia sustiprejo
Net nežinau, rado skydliaukę padidėjusią, bet su hormonais jos gerai. Gal koks kitas laikrodukas neveikia. Šiaip pasirengimas tyrimui, tai tie angliavandeniai tik iš daržovių.
O svorio, tai 1 kg ataugo,iš dviejų numestų per pasirengimą.
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 10 01, 20:57)
Rokas manau.
QUOTE(nefifi @ 2014 10 01, 21:18)
Informacijos tiek daug, ir ji tokia skirtinga, kad nesuprasi, kur tiesa....
sportai. Blondinės protas po pertraukos pasirinkti vieną sunkiausių treniruočių
http://www.homosanit...medzio_saldumas
Papildyta:
Man patinka šiurpinti koleges. Pasakiau, kad ant dietos, o po to atsinešu varškės su kalnu grietinės arba lašinių paltį
Sako, žiūrėkit į dietininkę kokiu riebius lašinius valgo
Papildyta:
Kuo skiriasi gliukozė nuo sacharozės? Gliukozė monosacharidas su 6 anglies, kuri įeina į daugelio žmogaus vartojamų angliavandenių sudėtį, atomais. Sacharozė disacharidas, apjungiantis gliukozę su fruktoze. Taigi būtent fruktozė (vaisinis cukrus) daro didžiausią žalą, nes per daug stimuliuoja insulininį atsaką organizme, kuris paleidžia grandininę reakciją, iššaukiančią daugelį degeneratyvinių susirgimų.
Žala, kurią sukelia augalinių riebalų vartojimas, vienaip ar kitaip siejasi su laisvųjų radikalų oksidacija. Žala, kurią sukelia fruktozės vartojimas, taip siejasi su laisvaisiais radikalais. Patologinis senėjimo procesas lemiamas fruktozės vadinamas glikacija.
Jei jau vartoti cukrų, tai geriau vartoti gliukozės ar laktozės pavidale, tai yra bulves, ryžius ir retkarčiais pieną. Angliavandenius vartoti būtina, bet jie yra skirtingi. Geriausi iš jų kopūstuose (ypač brokoliuose) ir ankštiniuose (pupelėse, žirniuose, lęšiuose). Štai šie angliavandeniai ir yra kalniečių-ilgaamžių mitybos pagrindas. Morkose ir burokėliuose esantis karotinas neutralizuoja juose esančio cukraus poveikį.
Papildyta:
Kai kam galvose ėmė plevėsuoti klausimas o kaip medus?. Tiesa paprasta: cukrus ar meduje, ar slyvoje yra cukrus ir nuo medaus naudos tiek, kiek ir nuo saldainio. Glikacija, perdirbant organizmui fruktozę, dešimt kartų viršija glikaciją nuo gliukozės. Todėl, kai iš ko nors girdite apie medaus ar vaisių natūralumą ir naudą galite drąsiai nekreipti dėmesio į paistalus. Jei jau vartojate su maistu angliavandenius, tai juose turi būti bent jau gliukozė, o ne fruktozė. Idealus tokių teisingų krakmolingų angliavandenių pavyzdys bulvės ir ryžiai.
Fruktozės vartojimas yra antroje lyderio vietoje tarp žmogaus mirtingumo priežasčių antra po polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (aliejaus ir su juo gamintų produktų) vartojimo.
Papildyta:
Jei jau renkatės vaisius maistui, tai rinkitės tokius, kuriuose yra daugiau gliukozės, o ne fruktozės. Fruktozė, tam, kad paversti ją energija, turi būti pirma paversta į trigliceridus (riebalus), o tik po tie trigliceridai galės būti panaudoti kaip energetinis substratas. Gliukozė turi galimybę keliauti tiesiai į Krebso ciklą ir būti paversta tiesiai energija ATP.
Po šios informacijos perskaitymo kai kam galvose susigeneruos mintis: bet juk vaisiai yra natūralus produktas ir juose esanti fruktozė yra mums naudinga. Taip, naudinga, bet tik tuomet, kai vaisiai subręsta ir valgomi tik tuo metu. Kada tai įvyksta? Rudenį. Po rudens kas seka? Žiema. Taigi fruktozės paskirtis gamtoje yra mums padėti sukaupti energetinį substratą riebalus organizme tam periodui, kai sumažės maisto, tai yra žiemai. Šiltuose kraštuose sausros periodui. Mes gi juos šlamščiame 365 dienas per metus, nes juos lengvai galime įsigyti. Vaisiai yra natūralūs, bet jie skirti tik tiems, kurie ir gyvena natūraliai žiemai nekonservuoja kompotų ar uogienių, nekrauna obuolių ar kriaušių į šaldytuvus ar šaldiklius.