Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Labas, man jau pradejo rinkti virtuve. smile.gif
Atsakyti
Smagios Jums naujienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 10 03, 16:26)
Labas, man jau pradejo rinkti virtuve. smile.gif


Jums smagu ,mums turejo jau pradzioj savaites montuot ir vis ner ,atidejo dabar iki pirmadienio doh.gif tai vis laikausi ,bandau nesinervuot ,bet jei dar karta atides tai manau pratruksiu biggrin.gif
Atsakyti
na ir as apie duona....
kepu pati, mitas, kad ji nepelyja ilgai. pelyja per kokias 5 dienas tikrai pazaliuoja...
dedu i masiuka ir i medine duonine, kuria neuzdarau, man ji kaip interjero detale, spec pirkau nedideuke medine... man jos reikejo ax.gif

siaip skaiciau, kad duona reikia laykyti emaliuotoje arba metalineje duonineje. kada, kodel - nezinau. senai skaityta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 03 spalio 2014 - 21:55
Mes duona laikome pinitneje

user posted image

Atsakyti
Ateinu parodyt savo baklazanine virtuve. Foto tik tik po pabaigimo. Lentyneles po stalu bus perdarytos i vynine.
Ka as manau apie savo virtuve? Kad ji griozdiska... unsure.gif Puse kambario uzima... Na, bet ideja buvo ta, kad butinai butu stalas gausiems susiburimams, tad padarem virtuve U formos. Tiesa, jau buvau pasirengusi perdaryti viska, kad tik sumazinciau, bet vyras atkalbejo. Sakem, pagyvensim, o jei tikrai kliudys tas dydis, tai perdarysim.
Nezinau, reiks kazkaip priprasti prie jos gigantiskumo. O siaip visumoj patenkinta, patinka spalva, nes kazkas neiprasto.
Butu idomi ir jusu nuomone smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Salamandra*: 04 spalio 2014 - 15:04
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 10 04, 16:03)

Butu idomi ir jusu nuomone smile.gif



pirmas ispudis - tikrai didele, bet privalumas , kad tikrai turesite vietos viska susideti smile.gif
baklazano spalva thumbup.gif
nors as pasirinkau balta, zinau , kad nepraktiska, bet man labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 10 04, 16:03)
Ateinu parodyt savo baklazanine virtuve.

Graži, kitokia ir faina, kad didelė. O koks jos ilgis gaunasi? Ir dar toks techninis klausimas: gartraukio anga nueina į kairinę sieną link ventiliacinės angos, tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 03, 10:26)
Sveikinu su nauja virtuve  4u.gif . Šaunuoliai  thumbup.gif  kaip nusipiešėt, taip ir pasidarėt  smile.gif. Graži violetinė  wub.gif.
O kaip išsprendėte staliuko reikalą? Dabar prie palangės jo nesimato.


staliuka labai maziuka man padare, vos 50x90 cm. 2 zmonem pilnai uztenka, o ir vietos neuzima daug.
Atsakyti
SAlamandra, bet gyvenant name tureti mazyyyyte virtuve manau butu nuodeme biggrin.gif
Itariu, kad jus priprasit, be to apsistatys visa patalpa, gal ir nebesijaus to griozdiskumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 10 02, 16:08)
Stai ir mano nauja virtuve smile.gif
user posted image

user posted image

Graži labai! Mano skonio, taip sakant smile.gif
Atsakyti
Didelė virtuvė gėrių gėris. Svajonė. Ir baklažanas thumbup.gif Sveikai pavydžiu blush2.gif
Atsakyti