Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 10:39)
Tai kad uždara virtuvė biggrin.gif .


Ups, praleidau. Vis tiek gražai atrodys tokio tipo orkaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 23, 10:42)
Ups, praleidau. Vis tiek gražai atrodys tokio tipo orkaitė biggrin.gif

bigsmile.gif nu musu ne tokia jau "shikarna" biggrin.gif paprasta balta elektrolux orkaite, kuri man bent jau pati is saves grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 09:08)
Pirmas įspūdis toks, kad norėčiau salą pasukti 45 laipsnių kampu, kad ji taptų lygiagreti virtuvinio su kaitlente ir plautuve daliai. Taip būtų patogiau pasiekiamas darbastalis.
Kavos aparatas labai toli nuo plautuvės, toli reikės bėgioti kai reikės vandens papildyti, kai reikės išplauti jį. Man asmeniškai patogiau kai kavos aparatas šalia plautuvės yra. Bet gal čia mintis tokia, kad jis būtų arčiau svetainės g.gif? Pagalvokit, kad Jums svarbiau.
Neparašėt, kokio pločio vitrininis langas yra g.gif. Būtų gerai, kad įkeltumėt patalpos planą su matmenimis, gal tada kokia mintis kiltų unsure.gif .

labai aciu uz komentara.
kiek papildysiu, vitrina yra 3380, iki zemes.
del salos, mums irgi taip noresosi, ja pasukti. bet pas mus namas labai grazioj vietoj, prie ezero, salia misko, vaizdas pro langus grazus, tai kazkaip norisi, kad ta sala stovetu taip, jog sedi valgai ir ziuriu i tikrai neprasta zaizda blush2.gif
del kavos aparato, ir orkaites, jie toli, nes desineje pusese kur spinteles nera kur ideti, nesuvalgant darbastalio. noriu orkaites antrame aukste, as taip pripratusi patogiau, o ir del vaiku ramiau, nes viska krausto.
del kavos pasidarymo, nuo salos jis nera toli, o isejimas i didele terasa su lauko balbais taip pat toje puseje kur stovi aparatas, tai kai orai leis, manau kava dazniausiai ir bus geriama lauke smile.gif o del plovimo tai taip, tada gaunasi toli ziurint atstruma nuo aparato iki kraukles/indaploves. bet kai pasidarai kava, vistiek prisedi isgerti, tada tik nesi plauti...
o kur jus siulytumet ji deti?
toki tik plana turiu siuo metu po ranka, gal kazka matysis, i tuos prirasinejimus neziurekit
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 23 spalio 2014 - 10:06
QUOTE(zuikelee @ 2014 10 23, 10:54)
bigsmile.gif nu musu ne tokia jau "shikarna"  biggrin.gif  paprasta balta elektrolux orkaite, kuri man bent jau pati is saves grazi 4u.gif


zuikelee, o staliuko virtuveje nebus?

Mūsų virtuvė lygiai tokia pat, aš irgi jau mintyse dėlioju planus, bet va apie tokį variantą nepagalvojau. O kur kelsit radiatorių?
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2014 10 23, 11:22)
zuikelee, o staliuko virtuveje nebus?

Mūsų virtuvė lygiai tokia pat, aš irgi jau mintyse dėlioju planus, bet va apie tokį variantą nepagalvojau. O kur kelsit radiatorių?

Taip staliukas bus mazas koks jau prie kaires sienos. Radiatorius ir perkeltas ant kaires sienos prie saldytuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2014 10 23, 11:01)
del kavos aparato, ir orkaites, jie toli, nes desineje pusese kur spinteles nera kur ideti, nesuvalgant darbastalio.<...>
del kavos pasidarymo, nuo salos jis nera toli, o isejimas i didele terasa su lauko balbais taip pat toje puseje kur stovi aparatas, tai kai orai leis, manau kava dazniausiai ir bus geriama lauke smile.gif o del plovimo tai taip, tada gaunasi toli ziurint atstruma nuo aparato iki kraukles/indaploves. bet kai pasidarai kava, vistiek prisedi isgerti, tada tik nesi plauti...
o kur jus siulytumet ji deti?

Pagrindinis darbastalis kiek supratau bus ant salos, ar ne? Kavos aparatą siūlyčiau dėti prie plautuvės. Dabar tiksliai nepasakysiu, vėliau po darbo gal apžiūrėsiu ir padėliosiu, kaip man geriau atrodo.
Aš turėjau omeny ne puodelių plovimą, o paties aparato išplovimą. Iš patirties sakau, kad patogiau jis prie plautuvės. Pati anksčiau laikiau kitoj stalviršio pusėj, nei plautuvė yra, ir tai mane užknisdavo, nors realiai buvo apie kokius 2 metrus į šoną paeiti biggrin.gif . O pas Jus atstumas ohoho kokis gaunas blink.gif , tai ir tirščiams iškratyti, ir vandeniui papildyti patogiau kai jis arčiau plautuvės (po plautuve tradiciškai šiukšlinė būna smile.gif ).
Bet kavos aparatas aišku ne visa virtuvė bigsmile.gif .
Dėl salos orientacijos - taip, šitaip suorientuotoj matysit gražųjį vaizdą, bet darbuositės nusisukusi nuo jo. O jei pasuktumėt, tai galvą pasukus į šoną ir sėdint ir darbuojantis galima lengvai pasigrožėti vaizdu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 11:37)
Pagrindinis darbastalis kiek supratau bus ant salos, ar ne? Kavos aparatą siūlyčiau dėti prie plautuvės. Dabar tiksliai nepasakysiu, vėliau po darbo gal apžiūrėsiu ir padėliosiu, kaip man geriau atrodo.
Aš turėjau omeny ne puodelių plovimą, o paties aparato išplovimą. Iš patirties sakau, kad patogiau jis prie plautuvės. Pati anksčiau laikiau kitoj stalviršio pusėj, nei plautuvė yra, ir tai mane užknisdavo, nors realiai buvo apie kokius 2 metrus į šoną paeiti  biggrin.gif . O pas Jus atstumas ohoho kokis gaunas blink.gif , tai ir tirščiams iškratyti, ir vandeniui papildyti patogiau kai jis arčiau plautuvės (po plautuve tradiciškai šiukšlinė būna smile.gif ).
Bet kavos aparatas aišku ne visa virtuvė  bigsmile.gif .
Dėl salos orientacijos - taip, šitaip suorientuotoj matysit gražųjį vaizdą, bet darbuositės nusisukusi nuo jo. O jei pasuktumėt, tai galvą pasukus į šoną ir sėdint ir darbuojantis galima lengvai pasigrožėti vaizdu wub.gif .

aciu, labai lauksiu 4u.gif
pagrindinis darbastalis bus ten kur spinteles (galima dar kaitlente kazkiek traukit i sona labiau link sienos, liks didesnis tarpas tarp jos ir kriaukles), manau jo uzteks (nesu didele seimininke virtuveje, nebrnt issirengus naujus namus kazkas pasikeis biggrin.gif ). sala tokia taip tik prisedimams, rimtesni valgymai bus atskirai valgomajam.
del kavos aparato supratau, reiks apmastyti, norejau imontuojamo, kad neapsikrauti labai, nes pas mus toks visiskas modernas, nesinori niekur nieko statyti, viskas kas imanoma bus paslepta. bet gal koks vienisas kavos aparatas ant spinteliu darbastalio neatrodytu labai blogai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 10:08)
Pirmas įspūdis toks, kad norėčiau salą pasukti 45 laipsnių kampu, kad ji taptų lygiagreti virtuvinio su kaitlente ir plautuve daliai.



Juodai, matyt, turėjot galvoje 90 laipsnių kampu pasukti, nes 45 būtų įstrižai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flax @ 2014 10 23, 17:13)
Juodai, matyt, turėjot galvoje 90 laipsnių kampu pasukti, nes 45 būtų įstrižai  4u.gif


o jei salą daryti puslankiu? Tada būtų tiek vietos maisto gamybai, tiek gražiam vaizdui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 10 23, 16:46)
o jei salą daryti puslankiu? Tada būtų tiek vietos maisto gamybai, tiek gražiam vaizdui 4u.gif

jus turim omenyje kazka taip?
user posted image

atrodo kaip ir didele virtuve, bet kazkaip sudetinka cia gaunasi patogiai viska susiplanuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Flax @ 2014 10 23, 17:13)
Juodai, matyt, turėjot galvoje 90 laipsnių kampu pasukti, nes 45 būtų įstrižai  4u.gif

lotuliukas.gif
Tikrai taip smile.gif . Ačiū, kad pataisėte 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2014 10 23, 17:57)
atrodo kaip ir didele virtuve, bet kazkaip sudetinka cia gaunasi patogiai viska susiplanuoti unsure.gif

Matot, sudėtingumas tame, kad didelis vitrininis langas, praėjimai irgi nemaži, lieka sienų lopinėliai toli viens nuo kito...
Būtų gerai, kad surašytumėt savo poreikius ir įpročius, tada lengviau bus ką patarti.
Didelis virtuvės plotas dar nereiškia, kas bus paprasta patogią virtuvę pasidaryti. Taip dar sudėtingiau, nei mažoj erdvėj, nes mažoj tai tiesiog dedi tai kas telpa ir viskas biggrin.gif .
Mano kolegė turi virtuvę dviejų eilių, tokių netrumpų, tarp jų atstumas yra apie 1,5m. Sakė žiauriai nepatogi virtuvė schmoll.gif . Tad Jūsų variantu reikėtų turbūt irgi nesistengt apstatyt visas sienas, o pagalvot, kaip galima būtų glausčiau virtuvę išdėliot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 spalio 2014 - 18:25
Savita1, šiai minutei galvočiau kažkaip taip:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti