Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(zuikelee @ 2014 10 22, 22:19)
Laukiu nuomoniu 4u.gif

Zuikelee, man ir asmeniskai visiskai nesiziuri, kai orkaitej visai kitur, bent ji butu aukstai, tada taip, bet kaip apatineje linijoje, tai deciau kaitlente ir orkaite viena po kita.. kriaukle deciau prie lango, o kaitlente ir orkaite mazdaug kur dabar kriaukle.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 10 23, 08:49)
Zuikelee, man ir asmeniskai visiskai nesiziuri, kai orkaitej visai kitur, bent ji butu aukstai, tada taip, bet kaip apatineje linijoje, tai deciau kaitlente ir orkaite viena po kita.. kriaukle deciau prie lango, o kaitlente ir orkaite mazdaug kur dabar kriaukle..  4u.gif

As dar toki itarima turiu, kad cia darbine zona bandyta slepti uz sieneles?
Autore neparase kodel toks isplanavimas, tai labai sunku vertinti.

O kas del kaitlentes, tai man patogu, kai isimi karstas skardas dedi jas ant kaitlentes.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 23, 08:51)
As dar toki itarima turiu, kad cia darbine zona bandyta slepti uz sieneles?
Autore neparase kodel toks isplanavimas, tai labai sunku vertinti.

O kas del kaitlentes, tai man patogu, kai isimi karstas skardas dedi jas ant kaitlentes.

g.gif tai sakot reik sukeist vietomis indaplove su orkaite g.gif kazkaip norejom kaip nors kitaip padaryt negu visur kad virs orkaites kaitlente ax.gif i antra auksta norejom kelt orkaite, bet tokioj mazoj virtuvej nera kur doh.gif
po langu specialiai nedarem kriaukles, nes tada neliktu beveik darbastalio...
ir dar kokia jus detumet kaitlente - balta ar juoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2014 10 23, 09:29)
ir dar kokia jus detumet kaitlente - balta ar juoda? g.gif


Jei orkaitė balta, tada dėčiau ir kaitlentę baltą. Man irgi užkliuvo, kodėl orkaitė atskirta nuo kaitlentės. Pagalvojau - juk jei už sienelės slepiate darbinę zoną, kad jos nesimatytų nuo svetainės pusės (jei virtubvė sujungta su svetaine), tai kodėl orkaitė taip išskirtinai nebeslepiama, o kaip tik, parodoma? Paskui pagalvojau, kad gal specialiai, gal labai graži, ypatinga,stilinga orkaitė bus, kurios nesinroi slėpti? Tada suprantu idėją.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 23, 09:50)
Jei orkaitė balta, tada dėčiau ir kaitlentę baltą. Man irgi užkliuvo, kodėl orkaitė atskirta nuo kaitlentės. Pagalvojau - juk jei už sienelės slepiate darbinę zoną, kad jos nesimatytų nuo svetainės pusės (jei virtubvė sujungta su svetaine), tai kodėl orkaitė taip išskirtinai nebeslepiama, o kaip tik, parodoma? Paskui pagalvojau, kad gal specialiai, gal labai graži, ypatinga,stilinga orkaitė bus, kurios nesinroi slėpti? Tada suprantu idėją.

virtuve atskira, uzdara. na kaip mano vyras sake orkaite labai grazi todel ja iskelt i pirma plana reik doh.gif o orkaite paprasta elektrolux tik kad balta biggrin.gif na zesim kaip cia permastysim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikelee: 23 spalio 2014 - 08:59
QUOTE(savita1 @ 2014 10 22, 16:13)
Noreciau kokiu patarimu/pastabu.

Pirmas įspūdis toks, kad norėčiau salą pasukti 45 laipsnių kampu, kad ji taptų lygiagreti virtuvinio su kaitlente ir plautuve daliai. Taip būtų patogiau pasiekiamas darbastalis.
Kavos aparatas labai toli nuo plautuvės, toli reikės bėgioti kai reikės vandens papildyti, kai reikės išplauti jį. Man asmeniškai patogiau kai kavos aparatas šalia plautuvės yra. Bet gal čia mintis tokia, kad jis būtų arčiau svetainės g.gif? Pagalvokit, kad Jums svarbiau.
Neparašėt, kokio pločio vitrininis langas yra g.gif. Būtų gerai, kad įkeltumėt patalpos planą su matmenimis, gal tada kokia mintis kiltų unsure.gif .

QUOTE(zuikelee @ 2014 10 22, 23:19)
Na va sulaukem ir mes savo 7kv virtuves vizualizacijos bigsmile.gif gal turit kokiu komentaru?

Indaplovė po kaitlente? blink.gif Čia Jūs patys sugalvojot, ar baldininkas taip patarė? Net nežinojau, kad taip įmanoma unsure.gif .
Kokia bus indaplovė? Kokia kaitlentė? Gal jau esat išsirinkę... Kokiam aukštyje stalviršis? Gal patalpos planą galit įkelt?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 10:08)
Indaplovė po kaitlente? blink.gif Čia Jūs patys sugalvojot, ar baldininkas taip patarė? Net nežinojau, kad taip įmanoma unsure.gif .
Kokia bus indaplovė? Kokia kaitlentė? Gal jau esat išsirinkę... Kokiam aukštyje stalviršis? Gal patalpos planą galit įkelt?

g.gif nu baldininkas sake kad imanoma po kaitlente indaplove statyt g.gif indaplove bus 60cm, kaitlentes dar neturim bet bus dujine. Stalvirsis bus kazkur 92-93cm aukstyje
va planas virtuves
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikelee: 23 spalio 2014 - 09:17
Aš supratau, kad 60cm pločio, bet gal jau modelį išsirinkę esat? O kaitlentė ne indukcinė kartais planuojama?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 23, 10:22)
Aš supratau, kad 60cm pločio, bet gal jau modelį išsirinkę esat? O kaitlentė ne indukcinė kartais planuojama?

Viskas bus elektrolux 4u.gif o kaitlente kad ir kaip norejau indukcines, bet deja bus dujine ax.gif
Atsakyti
Jei baldininkas sako, tai matyt įmanoma... bet keistai atrodo man toks pasirinkimas smile.gif. Be abejo, geriau kai indaplovė šalia plautuvės.
Na, kai pasidarysit, pagyvensit, būtinai papasakoit, ar pasiteisino būtent toks sprendimas ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2014 10 23, 10:17)
g.gif nu baldininkas sake kad imanoma po kaitlente indaplove statyt g.gif


O kur bus stalo įrankių, lėkščių stalčiai? Vis gi patogiausia, kai jie - visai šalia indaplovės, o ne kažkur kitur.

Orkaitė, spėju, bus tokia? - tada tikrai gražiai žiūrėsis iš svetainės drinks_cheers.gif

user posted image


Atsakyti
Tai kad uždara virtuvė biggrin.gif . O tie stalčiai realiai nėra jau taip toli nuo indaplovės, juk virtuvė nedidelė. Tik aš gal būčiau bandžius šaldytuvą dėti ten kur plautuvė dabar, paslui einant kairėn viryklę, prie kitos sienos prie lango plautuvę su indaplove šalia.
Atsakyti