Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Tokiose nedidelese erdvese nelabai protinga,mano nuomone, kelti orkaites aukstyn. Prarandat 60cm stalvirsio....
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 10 20, 22:07)
Tokiose nedidelese erdvese nelabai protinga,mano nuomone, kelti orkaites aukstyn. Prarandat 60cm stalvirsio....

O kokia siaip prasme ju kelimas? g.gif Kokia nauda?
Atsakyti
Kad lankstytis nereiktu. smile.gif Patogu gi. ax.gif Bet kai ner vietos..... kazi kas patogiau ar papildomas gabaliukas darbo vietos ar orkaite pakelta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 20, 22:16)
O kokia siaip prasme ju kelimas? g.gif Kokia nauda?


Kas dažnai naudojasi ir ypač jei yra aukštesnio ūgio - patogiau su blėkom dureles darinėti 4u.gif Nors ir man, mažai, dabar gerokai patogiau, kai orkaitė aukščiau.
Atsakyti
O tai kiek kartu reikia pasilenkt i diena? biggrin.gif O tai zemai spinteles tada, stalciai, tiesiog sukeista vietomis, prie ju gi irgi reikia lenktis.
Mados reikalas, man atrodo biggrin.gif
Jei bendra erdve, tai net graziau zemai, ne taip matosi tongue.gif
Bet nekritikuoju, cia tiesiog labiau nuostaba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 10 20, 20:21)
Na šiek tiek panašu į šį išplanavimą, foto skolinta:
user posted image


Sūlyčiau buitinę aukštą spintelę perkelti prie orkaitės, iš dešinės (jūsų įmestam planelyeje kažkas panašaus kaip tik ir yra). Vietoje numatytos buitinės spintelės - kriauklė. Tada iš dešinės į kairę: darbastalis, kailtentė, darbastalis (kampe).
Šiaip,pagrindinis darbastalio naudojimas bus tarp kriauklės ir kaitlentės, būtent ten patogiausia, kai yra erdvės. Pas jus bus ne kažką, bet bent jau tiek...

Žalia Rūta, prie šiaip stalčių nesilenkiama su karštom blėkom smile.gif Visą gyvenimą naudojausi orkaite apačioje, bet va pakėlėm ir pasijuto skirtumas - mada ne mada, bet patogiau ir taškas. Nors, jei dėl to tektų paaukoti svarbius darbastalio centimetrus - tada ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 spalio 2014 - 21:37
dar nesu tikra ar reikia tos įmontuojamos orkaitės, bet ir vaizdas, ir patogumas tikrai man atrodo didesnis.
Sakot kriauklę link lango traukti g.gif kol vamzdynai neišvedžioti, reikia apsvarstyti. Palangė gan žema, galvojau daryti bendrą stalviršį, bet langai per dideli ir per žemai (vos aukščau radiatorių). Tai nežinau kaip protingai išspręsti dėl to perėjimo
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 10 20, 23:16)
dar nesu tikra ar reikia tos įmontuojamos orkaitės, bet ir vaizdas, ir patogumas tikrai man atrodo didesnis.


pagalvokit, ko dažniau prireiks - patogaus darbastalio ar orkaitės?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
reikėtų patarimo - koks optimaliausias tarpas tarp kaitlentės ir šoninės sienos? Vietos nedaug virtuvėje, bet nenoriu kaitlentė dėti prie pat sienos. Planelyje palikau 10 cm, bet tokiu atveju tuose 10 cm nieko neįmontuosi (pvz cargo), tai galvoju ar apsimoka dar paimti 5 cm iš stalčių bloko ir pridėti prie tarpo prie sienos, kad tilptų cargo...
Atsakyti
QUOTE(boikaleo @ 2014 10 21, 10:16)

Jei neklystu, siauriausia cargo spintelė turėtų būti 150mm pločio.
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 10 20, 23:16)
dar nesu tikra ar reikia tos įmontuojamos orkaitės, bet ir vaizdas, ir patogumas tikrai man atrodo didesnis.


Taip, vientisa aukšta dalis atrodo gerai. Taip pat tokiu atveju jūs gaunate dar visą bloką spintelių (virš ir po orkaite) thumbup.gif . Jose telpa DAUG: pas mus dviejuose apatiniuose stalčiuose po orkaite laikomos blėkos, keptuvė, visos kepimo formos ir formelės, didesni indai, bllūdai, kočėlas, tarkos. Viršutinėse dviejose spitnelėse laikoma arbata, kava ir vaistai (pačioje aukščiausioje).
Ir dar mikrobangė per vidurį.
Jei vietoje šios aukštos spintutės daryti orkaitę apačioje su stalviršiu - jau kiek pasidėjimo dingsta.

Taigi, manyčiau, kad reikia labai apgalvoti tuos niuansus, ypač jei erdvės mažiau ir pasidėjimo trūksta. Bet, Juodai teisingai rašė - jei stalviršio plotelį palikti tik kampe, tai reiškia - nepalikti jo visai, kadangi kampe stalviršio plotas labai sudėtingai išnaudojamas, ten nepatogu prieiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 21 spalio 2014 - 11:26
sakykite, o galima salia imontuojamo saldytuvo statyti kaitlente ir imontuojama orkaite (apacioj orkaite)? nes vieni baldininkai sako, kad nieko tokio, kiti, kad palikti reiktu tarpa.. g.gif
Papildyta:
bei gal zinote, kaip vokiska plokste? nes darys Is jos virtuvini, vieni paskaiciavo nedidele kaina su ja, kiti su tokia pacia kaina, bet lenkiska (pigiausia turbut) plokste.. nes daromes ekonomini varianta, idomu, ar visiskai nenusipiginam su ta vokiska? blush2.gif
Atsakyti