Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Freke @ 2014 10 11, 08:55)
Tai palauk kol visiskai isdzius ir atves. Naturalu jei karsta atidarai dregme ir kondensuojasi.

Taip ir darysiu blush2.gif Indu trukumas, todel ir traukiam is karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 11, 10:47)
Taip ir darysiu blush2.gif Indu trukumas, todel ir traukiam is karto biggrin.gif

Vadinas reik ieskot akciju indams ir pildyt atsargas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 11, 10:47)
Taip ir darysiu blush2.gif Indu trukumas, todel ir traukiam is karto biggrin.gif

Mes irgi indų ne per daugiausiai turim, tačiau labai retai dieną jungiu indaplovę. Beveik visada nakčiai jungiu. Kartais savaitgaliais tenka ir dieną plauti, tačiau ne visada atidarau ją iškart baigus plautis, o kai tenka taip, tikrai nuo to fasadai nenukenčia. Kokią plovimo programą jungiate? Ar ji be džiovinimo? Kai išplauna indus su džiovinimu, tai ir iškart atidarius jokių garų ten nėra...
Manau ne ten sliekų ieškote.. prie ko čia baldų kokybė? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 spalio 2014 - 11:10
QUOTE(2 in 1 @ 2014 10 10, 16:20)
Atėjo laikas ir man kurti savo virtuvę. Mano planas būtų toks. Proporcijos maždaug išlaikytos.

user posted image

Bet, vyro tėtis, kuris mums padeda name, jau išvedžiojo vandens ir nuotekų vamzdžius, kurie gaunasi kampe. Gaunasi viskas labai sugrūsta. Bet gal būtų galima dar taisyti.

user posted image

man pirmas planas tikrai pranasesnis uz antra 4u.gif

QUOTE(nile @ 2014 10 10, 22:38)
Merginos,susiduriau su problema ir jau nebezinau kurioje temoje reiketu rasyti blush2.gif
Siandien buvo atejas meistras, apsitarti kas, kaip ir t.t. Zodziu, norejau visame bute vientisu be jokiu slenksciuku/sujungimu grindu. Taciau musu meistras kategoriskai atsisako deti laminata be slenksciuku. Sake, kad del saules ir vandens (uzpylimo atveju) poveikio, pleciasi, pakyla laminatas. Tam,kad nebutu taip visose kambariuose reikia daryti atskiras zonas t.y. deti slenksciukus.
Gal yra merginu, gyvenanciu bute, kuriu visame bute sudetas laminatas be jokiu slenksciuku/sujumgimu. Ar yra kokiu bedu?

pas mane detos bambukines aprketlentes, detos kaip vienteisinis "daiktas" mestras klijavi prei betono, aisku nenorejo, bet padare. kol ten grindis baige "vaiksioti" tai buvo garsai lyg pokstelejimai, bet po metu jau pradziuvo namas, grindis.

manau teisiog nori paprastesnio darbo ir tiek. viena kambari padarom, ok, kita padarom, ok. sujungiam slenksciais ir adios. manau dusinkite meistra mirksiukas.gif

QUOTE(Freke @ 2014 10 11, 11:05)
Vadinas reik ieskot akciju indams ir pildyt atsargas smile.gif

biggrin.gif as maximoje karta paroviau indu kuriu kaina jau buvo nuleista nuo 16.99 iki 3.50 ir dar 40 proc nuolaida. tiek tempiau, kad vos nepagimdziau, o dar plikledis pasitaike doh.gif bijojau vyrui rodyti kiek pajamiau leksciu, dar norejau eiti, ale jau pilvas nebeleido, o paskui lekstes baigesi lotuliukas.gif dabar gailiuosi kad daugiau neemiau. reikejo i spintele susideti, paskui vyra siusti su raktuku pirkiniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 10 10, 14:14)
Nu bet jei sutarty rašo BLUM, tai kodėl deda kitą? Ir pigesnį dar. Nebent buvo kalba apie virtuvės kainą, kuri pasirodė per didelė ir ieškojot galimybės piginti... Bet tokiu atveju ir sutartį reikia keist.
NeduokDie, kada nors koks garantinis išlįstų ar ką... Prisikviesit atvažiuot pažiūrėt, taisyt. Pakiš po nosim sutartį, kad ne tai, kas joje parašyta ir nežiūrės.


Musu virtuves kaina buvo mums ikandama. tikrai nesiderejom del 100 Lt.
Aciu uz pastaba del garantinio. 4u.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 10, 22:46)
Kai issiplauna ir pasruva garai is jos, kai atidarau, tai viskas snai gi ant gretimu spinteliu sonu. Dar uzmesiu aki paziureti, kaip skalbimo metu buna..

Vyras juokiasi, kad man padovanos lupa broku apziurai. Man nejuokinga kazkodel.


As indaploves iskart neatidaryneju, bet jei ir atidarau, niekas salia nesuslampa.
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 10 11, 12:05)
Vadinas reik ieskot akciju indams ir pildyt atsargas smile.gif

nuo ryt kaip tik maximoj akcija indams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2014 10 13, 09:52)
nuo ryt kaip tik maximoj akcija indams thumbup.gif

O, kokia naujiena nuo paties ryto! Super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2014 10 07, 14:45)
Sveikos 4u.gif

Merginos, labai reikia jusu patarimo. Planuoju visame bute deti laminata. Issirinkome 32klases. Ar praktiska laminatas virtuveje? Visi atkalbineja. Siulo deti plytele bent jau toj dali kur virykle, kriaukle...


Mes visame bute dėjom laminatą ir labai tuo džiaugiuosi. Svarbiausia taip darėm todėl, kad nereikėtų jokių jungčių, nes visur dedama ta metalinė juostelė, o man nėra nieko negražesnio. Yra pačių įvairiausių laminatų, atsparių tikrai viskam, o ir šiaip virtuvėj dar dažnai kažką patiesiam (bent jau man praktiškiau), taip kad tikrai nebūtinos plytelės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2014 10 13, 09:52)
nuo ryt kaip tik maximoj akcija indams thumbup.gif

Žalia Rūta va ir išeitis 4u.gif mirksiukas.gif




O aš.... pradedu bijot plytelių.... dar nėr nieko.. cia bunu jau dvi savaites, o duzo puodelis ir trys stiklainiai doh.gif o kur dar isigalejes noras krentanti daikta tipo gaudyt su koja ji paspiriant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2014 10 10, 22:38)
Gal yra merginu, gyvenanciu bute, kuriu visame bute sudetas laminatas be jokiu slenksciuku/sujumgimu. Ar yra kokiu bedu?

Ir dar dėl laminato - pas mus butas 77m2 visam bute sudėtas laminatas, be jokių sujungimų ir slenksčiukų ir tikrai nėra problemos. Šiuolaikiniai laminatai su tarpeliais specialiai medžiagų "vaikščiojimui" dėl temperatūrų, drėgmės skirtumo, todėl tikrai ne bėda. Meistras irgi vienoj vietoj nenorėjo dėti, nes labai ilgis didelis gavosi, bet sakiau dėt, jei kada bus blogai patys gailėsimės, bet kol kas labai džiaugiuosi.

O dabar į temą - labai noriu pasidžiaugt savo, nors dar ir nebaigta, virtuve smile.gif Įsirenginėjam naują butą ir vis svarstėm kaip čia elgtis. Gyvenam Panevėžy ir turim įmonę Medritas (jie visoj Lietuvoj dirba šiaip), viską ten darėmės ir duris ir paprastesnius baldus gali pagamint, o dabar ir virtuvių fasadus pradėjo gamint, kaip tik tada kai mes butą pradėjom įsirenginėt, bet virtuvių jie negamina, o taip norėjosi medžio masyvo visur, tai užsisakėm "box'us" kitoj įmonėj, atvežė detales, pati surinkau kaip puzlę, ta pati medžio įmonė padarė masyvo stalviršį, kuriuo negaliu atsidžiaugt, o dabar laukiam fasadų smile.gif)) Kai viską sumontuos, būtinai įdėsiu parodyt. Ir gavosi pigiau, negu būtumėm pas baldininkus užsakinėję.... tiesa darbo daugiau, patys viską turėjom susiplanuot, Blum mechanizmus patys užsakinėjom, bet termopalas kur mum visus karkasus darė, kai ką su mechanizmais sužiūrėjo, sugręžė viską kur reikia, todėl tikrai labai labai džiaugiuosi tokiu mūsų sprendimu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Elzyte003 @ 2014 10 13, 21:14)


Labai gerai suprantu Jūsų džiaugsmą dėl virtuvės smile.gif. Kaip nesidžiaugt, jei mes paprastas lentynas sandėliuke patys susisukę (vyras tiksliau, aš tik palaikymo grupė biggrin.gif ), labai patenkinti buvom, tai ką jau kalbėti apie virtuvę pačių projektuotą ir sudėliotą bigsmile.gif . Net neabejoju, kad rezultatas bus pats geriausias thumbup.gif , ne bent jau Jums - bet tai juk ir yra svarbiausia drinks_cheers.gif .
Apie laminatą. Pas mus visam 1 a. name dėtas laminatas be sujungimų smile.gif. Tiesa, voniose plytelės ir ten slenkstelius teko uždėti, bet visur kitur nėra. Musų pasirinktą laminatą pagal gamintojo rekomendacijas galima dėti be slenksčių 14m išsisinį klojimą. Pas mus gavos kiek daugiau... bet meistras vistiek patikino, kad nieko bloga nenutiks. Iš tikrųjų, viskas buvo gerai, tik turime vieną silpną vietą - siaurą ilgoką koridorių. Va ten meistrelis kiek nenudirbo - matyt nepaliko didesnio tarpelio prie vonios durų staktos, esančios maždaug per vidurį koridoriaus, toje vietoje atsirėmė ir išsiskyrė doh.gif ... Buvom pasikvietę apžiūrėt, sakė kad galvos kažką. reiks matyt staktos apdailą nuimti ir įsitikinti, ar tikrai tas kliurkas padarytas. Jei taip, sakė įmanoma pataisyt. Tai va.
Bet jei tokių netipinių patalpų nėra, manau nėr ko baimintis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Elzyte003 @ 2014 10 13, 20:44)
Mes visame bute dėjom laminatą ir labai tuo džiaugiuosi. Svarbiausia taip darėm todėl, kad nereikėtų jokių jungčių, nes visur dedama ta metalinė juostelė, o man nėra nieko negražesnio. Yra pačių įvairiausių laminatų, atsparių tikrai viskam, o ir šiaip virtuvėj dar dažnai kažką patiesiam (bent jau man praktiškiau), taip kad tikrai nebūtinos plytelės wink.gif



Musu bute yra parketas ir plyteles ( po jomis jei reikia galima pasisildyti). Tarpelius nusipirkome tokius spec. parketo parduotuveje, nesimato jokiu sujungimu. Spalva atitinka grindis. Atrodo tikrai graziai. Metaliukai tokioje vietoje man atrodytu tikrai nekaip.
Atsakyti