Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(nile @ 2014 10 10, 04:50)
Vat ir aš noriu vientisų ir tokių pačių grindų visur ax.gif  tik dėl prieškambario dar svarsčiau...na bet čia kita tema.
Dėl sujungimo juostų kiek žinau yra būdų sudejus plitelę ir kitą dangą padaryti taip,kad nebūtų sujungimo juostų 4u.gif

Tikiu, kad įmanoma... Prisižiūrėjau visokių gro-ių klasikos temoje, ir dabar visai jau norėčiau prieškambario zonoje (prie laukinių durų) dėti plyteles smile.gif . Bet tik todėl, kad bais gražių plytelių yra, bet ne todėl, kad mūsiškis laminatas neatsparus būtų biggrin.gif.

QUOTE(Muxius @ 2014 10 10, 10:42)
user posted image

Ar čia Jūsų stalčiai? Kažkaip keistai man apatinis stalčius tokiais žemais šoneliais g.gif ... Pas mane buvo šonuose dar vamzdeliai, kad paaukštinti tą šoninį bortelį - va kaip atrodė - praktiškai šonelis gavosi vos ne iki pat vidinio stalčiuko apačios.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 10, 13:39)
Tikiu, kad įmanoma... Prisižiūrėjau visokių gro-ių klasikos temoje, ir dabar visai jau norėčiau prieškambario zonoje (prie laukinių durų) dėti plyteles  smile.gif . Bet tik todėl, kad bais gražių plytelių yra, bet ne todėl, kad mūsiškis laminatas neatsparus būtų biggrin.gif.

Vat sitoj vietoj ir labai metausi...cia as apie prieskambari. Svarstau ar prie lauko duru det plitele,ar visgi visur laminata.
Juodai ir kitos merginos,uzsukit prasau i tema "Prieskambaris", gal padesit man apsispresti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 10 spalio 2014 - 14:24
Atėjo laikas ir man kurti savo virtuvę. Mano planas būtų toks. Proporcijos maždaug išlaikytos.

user posted image

Bet, vyro tėtis, kuris mums padeda name, jau išvedžiojo vandens ir nuotekų vamzdžius, kurie gaunasi kampe. Gaunasi viskas labai sugrūsta. Bet gal būtų galima dar taisyti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2014 10 10, 17:20)

Bet, vyro tėtis, kuris mums padeda name, jau išvedžiojo vandens ir nuotekų vamzdžius, kurie gaunasi kampe. Gaunasi viskas labai sugrūsta. Bet gal būtų galima dar taisyti.



Pas mus vamzdynai irgi kitaip išvedžioti - ir nieko, pastumdėm kriauklę, indaplovę. Nepatogumas čia tas, kad renkant virtuvę, spintelių nugarėles teko išpjaustyti pagal vamzdžius ir jų prailginimus.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 10, 17:00)
Pas mus vamzdynai irgi kitaip išvedžioti - ir nieko, pastumdėm kriauklę, indaplovę. Nepatogumas čia tas, kad renkant  virtuvę, spintelių nugarėles teko išpjaustyti pagal vamzdžius ir jų prailginimus.

Va va, man irgi jau tokią mintį pasiūlė.
Atsakyti
Nuo indaploves dregsta gretimu spinteliu fasadai verysad.gif Neatsimenu, ar senam bute taip buvo, o dabar taip baisu, kad slapi fasadai nueis velniop, issipus tas mdfas nuo dregmes.
Gal is karto isplovus indams atidaryti indaplove? Bet tada indai negraziai dziuna.. Zodziu, nesuvokiu, ka ir kaip daryti ir kur cia bedos. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 spalio 2014 - 21:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 10, 22:21)
Nuo indaploves dregsta gretimu spinteliu fasadai  verysad.gif

Pirmąkart girdžiu tokią bėdą blink.gif . Kaip dregsta?Juk indaplovė sandari. Kokia indaplovė? g.gif
Niekad taip nebuvo pas mane.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 10 10, 22:28)
Pirmąkart girdžiu tokią bėdą blink.gif . Kaip dregsta?Juk indaplovė sandari. Kokia indaplovė? g.gif
Niekad taip nebuvo pas mane.

Kai issiplauna ir pasruva garai is jos, kai atidarau, tai viskas snai gi ant gretimu spinteliu sonu. Dar uzmesiu aki paziureti, kaip skalbimo metu buna..

Vyras juokiasi, kad man padovanos lupa broku apziurai. Man nejuokinga kazkodel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 spalio 2014 - 21:47
Merginos,susiduriau su problema ir jau nebezinau kurioje temoje reiketu rasyti blush2.gif
Siandien buvo atejas meistras, apsitarti kas, kaip ir t.t. Zodziu, norejau visame bute vientisu be jokiu slenksciuku/sujungimu grindu. Taciau musu meistras kategoriskai atsisako deti laminata be slenksciuku. Sake, kad del saules ir vandens (uzpylimo atveju) poveikio, pleciasi, pakyla laminatas. Tam,kad nebutu taip visose kambariuose reikia daryti atskiras zonas t.y. deti slenksciukus.
Gal yra merginu, gyvenanciu bute, kuriu visame bute sudetas laminatas be jokiu slenksciuku/sujumgimu. Ar yra kokiu bedu?
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2014 10 10, 23:38)
Sake, kad del saules ir vandens (uzpylimo atveju) poveikio, pleciasi, pakyla laminatas. Tam,kad nebutu taip visose kambariuose reikia daryti atskiras zonas t.y. deti slenksciukus.

Tam per sujungimus paliekamas tarpelis, kuris uzpildomas akrilu (kad medis/laminatas turetu kur vaikscioti). Vat ieskau tamsiai pilko akrilo ir nerandu.. Galiu kazkam atiduoti sviesu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 10, 23:02)
Tam per sujungimus paliekamas tarpelis, kuris uzpildomas akrilu (kad medis/laminatas turetu kur vaikscioti). Vat ieskau tamsiai pilko akrilo ir nerandu.. Galiu kazkam atiduoti sviesu biggrin.gif


Cia tose vietose kur turetu buti slenksciukai? kokio dydzio turi buti paliekamas tarpelis? Tai kazkos specialus akrilas? kur jo buna pirkti?
Jus toki varianta dar tik bandysite ar jau turite susideja kur nors? jus patys dedates grindis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 11 spalio 2014 - 00:50
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 10, 22:46)
Kai issiplauna ir pasruva garai is jos, kai atidarau, tai viskas snai gi ant gretimu spinteliu sonu. Dar uzmesiu aki paziureti, kaip skalbimo metu buna..

Vyras juokiasi, kad man padovanos lupa broku apziurai. Man nejuokinga kazkodel.

Tai palauk kol visiskai isdzius ir atves. Naturalu jei karsta atidarai dregme ir kondensuojasi.
Atsakyti