Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Juodai @ 2014 10 08, 18:57)
Kaip suprast? Čia Jūs apie indaplovės fasadą kalbat? Ar jis ne iš mdf, kaip kiti fasadai? blink.gif Jei iš mdf, tai kokios dar drožlės gali šviesti g.gif ... jų ten nėra. Mdf - tai medžio dulkių plokštė.

Neistveriau ir paskambinau D, nes nuuuu neramu.. tai veliau parasysiu, kad ten buvo ne taip unsure.gif o gal viskas ir taip.. skiriasi ploksciu sonai, visu gi kaip nulaizyti, o indaploves status ir sviecia tos dulkes, ar kas ten.. Ir kiekviena karta su baime as ziuriu.. Tai bus ramiau, kai paziures blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 08, 16:44)
O kodel taip baisu tos saltos grindys (jei nesildomos)?

O aš mėgstu vaikštinėt basom. Man norisi, patinka.
Anyway, pas mus daugiabutis, ir šiaip nėr labai šilta. Dar nesinori ir šaltų plytelių.
Be to, nesinori margintis, todėl virtuvė, valgomasis, holas ir kolidorius bus vienos faktūros, todėl uždraust po pusę namų būsimus vaikus šliaužiot... Nelogiška smile.gif

QUOTE(flight @ 2014 10 08, 18:02)
Pas mus viename iš sanmazgų gera (ir graži) PVC danga. (Kituose dviejuose ne tokia brangi ir ne tokia graži  biggrin.gif )Tai labai patenkinti.  Puikiai "dirba" drėgmės sąlygomis. Per septynerius metus niekas neatsilaupė, neišbrinko, nenusitrynė. Atrodo gerai, jauki atsistoti basomis, nešalta. Ir tikrai neatrodo kaip linoleumas.

Tas platus, "linoliauminis" ar "lentelėm", "plytelėm"?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 10 08, 21:16)
Tas platus, "linoliauminis" ar "lentelėm", "plytelėm"?



"Lentelėm" 4u.gif
Atsakyti
Mūsų nebaigtos Ikėjinės virtuvės dabartinė stadija (čia ne visa, tik viena dalis). Rankenėlės iš tiesų yra nekreivos, čia matyt, šviesų žaismas, fotkinant mobiliuoju taip gavosi. Indaplovė paslėpta po durelėmis.

user posted image

Vis tik, balti fasadai nėra praktiški. Priežiūros reikia tikrai dažniau, labai greitai susidaro "nešvaros įspūdis. Jau svarstau, kokias čia priemones įsigijus fasadų valymui, kad nepažeistų paviršiaus g.gif Gal ką patartumėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 spalio 2014 - 08:44
Labas, klausimas kas turite salas ar saleles prie kuriu galima prisesti ir pvz. pavalgyti.
Ant tos saleles deda stalvirsi, o jo apacia ties kojomis yra tokia kaip storu popierium padengta, jei vaikai isriebaluoja tos dalies apacia, manau nenuvalysi. Kaip spresti sia beda? Gal kaz ka uzklijuoti toje vietoje?Kokia plevele?O gal yra kitu sprendimo budu?

Patikslinu, jei neaiskiai parasiau, kalbu apie ta vieta, kur dedam kojas, t.y. virs ju, virs keliu, apie stalo apacia.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 09, 09:04)
Jau svarstau, kokias čia priemones įsigijus fasadų valymui, kad nepažeistų paviršiaus  g.gif Gal ką patartumėte?

As kazkada irgi klausiau, man neatsake. Nes baldzius buvo minejes kazkokia furnituros parde salia baldu rojaus, bet as jos neradau. Sake geriausia spec dazytiems pavirsiam. Dar radau, kas prekiauja ivairia tokia chemija, bet jie minsko plente, o prekybcentriuose taip ir neradau ju produkcijos. Reikes kada prisiverst iki ju nuvaziuoti, o taip toli. Atrodo, Jape valikliu firma vadinasi.. g.gif

Tiesa, as baltos irgi antra karta nebedaryciau lotuliukas.gif Net ir bendroj erdvej butu man buvus kita spalva geriau, bet jau pietus po saukstu.. Nepatirtis, oj ta nepatirtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 spalio 2014 - 08:52
O man labai patinka kakavine spalva. Ir valos labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 09, 09:50)
Dar radau, kas prekiauja ivairia tokia chemija, bet jie minsko plente, o prekybcentriuose taip ir neradau ju produkcijos. Reikes kada prisiverst iki ju nuvaziuoti, o taip toli. Atrodo, Jape valikliu firma vadinasi..  g.gif

Tiesa, as baltos irgi antra karta nebedaryciau lotuliukas.gif Net ir bendroj erdvej butu man buvus kita spalva geriau, bet jau pietus po saukstu.. Nepatirtis, oj ta nepatirtis biggrin.gif


Minsko plentas man nėra baisiai toli, ačiū už info, reikės kada paeiškoti 4u.gif


Baltos aš irgi nelabai norėjau, bet Ikėjos spalvų pasirinkimas ganėtinai kuklus. O kadangi Ikėjos kainos džiugina, teko rinktis iš to, kas yra.

Kita vertus, balta spalva tinka didelėms virtuvėms - balta nesukelia to griozdiškumo įspūdžio, kiek palengvina bendrą visumą, nesugeria šviesos. Žodžiu, savi trūkumai, savi privalumai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 09, 08:50)

Tiesa, as baltos irgi antra karta nebedaryciau lotuliukas.gif Net ir bendroj erdvej butu man buvus kita spalva geriau, bet jau pietus po saukstu.. Nepatirtis, oj ta nepatirtis biggrin.gif


o kodėl? g.gif
pas mus vos į pilkumą MDF, jokio nepatogumo nepastebėjau schmoll.gif . Kas kelias sav pravalau ties rankenėlėm, pirštų antspaudus ar nuvarvėjimus, bet jokio diskomforto nejaučiu. Tas trunka kelias minutes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 09, 08:04)
Mūsų nebaigtos Ikėjinės virtuvės dabartinė stadija (čia ne visa, tik viena dalis). Rankenėlės iš tiesų yra nekreivos, čia matyt, šviesų žaismas, fotkinant mobiliuoju taip gavosi. Indaplovė paslėpta po durelėmis.

gražu smile.gif
o plautuvė ar tik ne Schock?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 09, 08:04)
Mūsų nebaigtos Ikėjinės virtuvės dabartinė stadija (čia ne visa, tik viena dalis). Rankenėlės iš tiesų yra nekreivos, čia matyt, šviesų žaismas, fotkinant mobiliuoju taip gavosi. Indaplovė paslėpta po durelėmis.


Papasakokit, tai kaip jusu vyras issprenede stalvirsio plocio trukuma IKEA virtuvei? bigsmile.gif Labai idomu, ka galima sumastyti, kad nereiktu pirkti ikejinio stalvirsio g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuaren @ 2014 10 09, 10:50)
gražu smile.gif
o plautuvė ar tik ne Schock?


Ačiū 4u.gif Plautuvė lietuviška, Aquasanitas.


QUOTE(Purpurine @ 2014 10 09, 12:11)
Papasakokit, tai kaip jusu vyras issprenede stalvirsio plocio trukuma IKEA virtuvei? bigsmile.gif Labai idomu, ka galima sumastyti, kad nereiktu pirkti ikejinio stalvirsio g.gif



Nieko mandro. Stalviršis kiek atitrauktas nuo sienos. Prie sienos yra lenta,ant jos bus dedamas tas vadinamasis "kampukas", metalo spalvos.

Atsakyti