Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Gal kas zinot kur rast juodo akrilo Vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 06 spalio 2014 - 08:44
QUOTE(zuikelee @ 2014 10 05, 20:36)
Jus man pasakykit kiek mazdaug kainuoja stiklas su piesiniu tarp spinteliu tam tarpe g.gif  bigsmile.gif ir kazi ar nesunku ji priziuret g.gif

Sveika.pas mus seno planavimo virtuve tai be piesinio pries 3m mokekom 700.tai nezinau cia siu dienu kainomis daug ar mazai.del valymo na tenka pavalyti gana daznai nes stiklas rudos spalvos,kiekvienas uzteskimas matosi,ypac aplink dujine ir kriaukle.bet nuvslai ir vel grazu
Atsakyti
QUOTE(25gelyte @ 2014 10 06, 08:25)
Sveikos, reikia patarimo. Turim pasidare virtuve ir norim tarp spinteliu ta siena deti stikla o uz jo supilti kavos pupeles. Gal kas dare, ar zinot kaip kas daro? kadangi jau yra virsutines spinteles galvoju kaip jas supilti reikes. Vyras kategoriskai nenori fototapeto sad.gif

bigsmile.gif oho, kokia idomybe thumbup.gif manau reikia pagooglinti 4u.gif


moteros, turiu klausima. norime deti prancuziska balkona, mano toks ismyslas. BET mums aiskina, kad jis turi buti su pertvara per viduriuka, tipo kitaip neduodam garantijos. klausimas, ar cia as durna, ar mane mausto???? nu nebent visa prancuzina vaiksto i savo balkonus pro pertvara doh.gif ir asiku be garantijos. nu nesamone. tai gal kas daretes, pasakykite ukiskai... dekoju 4u.gif
Atsakyti
Čia parodyta žingsnis po žingsnio, kaip pasigaminti kavos pupelių sienelę. Kaip supratau, ten pupeles ne supila, o priklijuoja prie plokštės, ant viršaus tvirtina stiklą.

http://www.diynetwor...es/page-11.html

Atrodo jaukiai tos pupelės...

user posted image
Atsakyti
O gal kuri žinote, kur ieškoti įdomesnių sienų plokščių (virtuvei)? Kol kas nieko nerandu, visur standartiniai variantai - medžio, akmens imitacija, vientiksa spalva. O man norisi kažko labiaudizaineriško, meniško. Patarkite, kur dairytis?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 07, 07:07)
O gal kuri žinote, kur ieškoti įdomesnių sienų plokščių (virtuvei)? Kol kas nieko nerandu, visur standartiniai variantai - medžio, akmens  imitacija, vientiksa spalva. O man norisi kažko labiaudizaineriško, meniško. Patarkite, kur dairytis?


Yra Kaune, salone Artis II aukšte.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Merginos, labai reikia jusu patarimo. Planuoju visame bute deti laminata. Issirinkome 32klases. Ar praktiska laminatas virtuveje? Visi atkalbineja. Siulo deti plytele bent jau toj dali kur virykle, kriaukle...
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2014 10 07, 15:45)
Sveikos 4u.gif

Merginos, labai reikia jusu patarimo. Planuoju visame bute deti laminata. Issirinkome 32klases. Ar praktiska laminatas virtuveje? Visi atkalbineja. Siulo deti plytele bent jau toj dali kur virykle, kriaukle...


jei laminatas kokybiskas nieko jam neatsitiks. Pas mus 33 klase Alloc, net nesuku galvos del to , nekeisciau tikrai i plyteles
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 10 07, 15:13)
jei laminatas kokybiskas nieko jam neatsitiks. Pas mus 33 klase Alloc,  net nesuku galvos del to , nekeisciau tikrai i plyteles

Pas mus Quick step, kambary, antri metai, esame labai juo patenkinti, kituose kambariuose taip pat planuojame deti si laminata, tik va del virtuves neapsisprendziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 07 spalio 2014 - 15:40
QUOTE(flight @ 2014 10 06, 20:51)
Čia parodyta žingsnis po žingsnio, kaip pasigaminti kavos pupelių sienelę. Kaip supratau, ten pupeles ne supila, o priklijuoja prie plokštės, ant viršaus tvirtina stiklą.

http://www.diynetwor...es/page-11.html

Atrodo jaukiai tos pupelės...

user posted image



ten be stiklo padare vyrukai, kazkoks epoksidas: kaip baze ir po to ant virsaus.
ir toks variantas uzima vietos ant stalvirsio (+- 5 cm), cia man, pvz., didelis minusas smile.gif.
bet nu super iseina.... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2014 10 07, 15:45)
Sveikos 4u.gif

Merginos, labai reikia jusu patarimo. Planuoju visame bute deti laminata. Issirinkome 32klases. Ar praktiska laminatas virtuveje? Visi atkalbineja. Siulo deti plytele bent jau toj dali kur virykle, kriaukle...

Buvo jau nemazai cia diskutuota.
As deciau laminata - man plyteles saltos, nejaukios, nebent bus sildomos grindys...

Siais laikais toks didelis ir geras laminato pasirinkimas...

O kodel atkalbineja?? juk tai ne vonia, nesitaskys vanduo balomis, ojei kas norrs ir issilietu, is karto pavalius nieko ten neatsitiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 08 spalio 2014 - 11:22
QUOTE(Smilla @ 2014 10 08, 12:19)
Buvo jau nemazai cia diskutuota.
As deciau laminata - man plyteles saltos, nejaukios, nebent bus sildomos grindys...

Galiu ta pati pasakyti, kad toks plyteliu pasirinkimas, tai ir jauku, ir grazu. Skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti