Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(noraeleo @ 2014 10 04, 17:50)
pirmas ispudis - tikrai didele, bet privalumas , kad tikrai turesite vietos viska susideti smile.gif
baklazano  spalva  thumbup.gif
nors as pasirinkau balta, zinau , kad nepraktiska, bet man labai grazu smile.gif


Na taip, kol kas gyvenam bute, kur baisiai maža, užkrauta virtuvė, neturiu net darbo stalo... Tai jau svajoju, kaip suksiuos naujoj smile.gif
Aš baltos ir norėjau pradžioj, bet atsisakiau dėl praktiškumo. Nors, jei žmogus tvarkingas, tai ne baisu ir baltą virtuvę turėt wink.gif
QUOTE(coco5 @ 2014 10 04, 18:25)
Graži, kitokia ir faina, kad didelė. O koks jos ilgis gaunasi? Ir dar toks techninis klausimas: gartraukio anga nueina į kairinę sieną link ventiliacinės angos, tiesa?

Ačiū smile.gif
Ilgis kažkur 7 m. O dėl gartraukio, tai ne, yra kita ventiliacinė anga skirta gartraukiui.
Papildyta:
QUOTE(Smilla @ 2014 10 04, 20:28)
SAlamandra, bet gyvenant name tureti mazyyyyte virtuve manau butu nuodeme  biggrin.gif
Itariu, kad jus priprasit, be to apsistatys visa patalpa, gal ir nebesijaus to griozdiskumo  4u.gif

Kad mes bute gyvenam, todėl ir pergyvenu dėl virtuvės dydžio sad.gif o dar į tą pačią patalpą reik svetainę sukomponuot.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aura771 @ 2014 10 04, 20:43)
Didelė virtuvė gėrių gėris. Svajonė. Ir baklažanas  thumbup.gif  Sveikai pavydžiu  blush2.gif

Ačiū labai už pagyrimus smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Salamandra*: 04 spalio 2014 - 19:56
Salamandra, kokia grindu danga pas jus virtuveje?
Ka desite ant sienu tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 10 04, 21:07)
Salamandra, kokia grindu danga pas jus virtuveje?
Ka desite ant sienu  tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu?

Akmens masės plytelės.
O ant sienų norėčiau stiklo su kokiu piešiniu. Kaip tik ieškausi, kur pigiau užsakyt, nes labai skirtingos kainos visur.
Galvojau ir apie plyteles, bet bijau, kad sunku bus rast tokias, kurias galima būtų pritaikyt.
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 10 04, 15:03)

Butu idomi ir jusu nuomone smile.gif



Gal isduosite kokia cia medziaga? Spalva man irgi patinka, gal atsimenat koda ar gamintoja ar kazka?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 10 04, 22:28)
Gal isduosite kokia cia medziaga? Spalva man irgi patinka, gal atsimenat koda ar gamintoja ar kazka?

Kad aš pati nelabai žinau... Bet gslėsiu meistro užklaust.
O spalva purple.
Atsakyti
Gaila, nematau per tlf baklazanines virtuves, o as noriu paklausti. Jei virsutines spinteles baltos, o apatines kitos spalvos, gal tai nera labai jau baisu valymo prasme? Dar del ventiliacijos, gartraukio. Jei kaitlente darau po gartraukiu, o imontuojama orkaite kitam gale, tai protingas sprendimas ar geriau arciau gartraukio ir orkaite daryti?
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 10 04, 15:03)
Ateinu parodyt savo baklazanine virtuve. Foto tik tik po pabaigimo. Lentyneles po stalu bus perdarytos i vynine.
Ka as manau apie savo virtuve? Kad ji griozdiska...  unsure.gif  Puse kambario uzima... Na, bet ideja buvo ta, kad butinai butu stalas gausiems susiburimams, tad padarem virtuve U formos.  Tiesa, jau buvau pasirengusi perdaryti viska, kad tik sumazinciau, bet vyras atkalbejo. Sakem, pagyvensim, o jei tikrai kliudys tas dydis, tai perdarysim.
Nezinau, reiks kazkaip priprasti prie jos gigantiskumo. O siaip visumoj patenkinta, patinka spalva, nes kazkas neiprasto.
Butu idomi ir jusu nuomone smile.gif


uaaaau bigsmile.gif

jus tikrai priprasite prie virtuves masto, pamatysite labai greitai priprantama prie gerio thumbup.gif

spalva sodri, labai grazi thumbup.gif

akdangi pas mus panasi situacija, tai komponuosim ir komponuosime.
planuojame 2-3 sofkes deti, tarp ju stala transformeri, jeigu nera vietos standartiniam pastoviam valgomajam stalui, labai nebloga ideja, ir butinai su 2 istatomais prailginimais. jsi enra labai stabilus visa ji istatant, bet juk ir sveciu nekasdiena ateina, kad reiktu susodinti 12 zmoniu thumbup.gif

http://leedumoobel.e...ansformer-303s/

pas draugus yra toks drinks_cheers.gif

jis butent sveciams, virtuveje turi nuolatini, valgomaji nromalu stala.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 10 05, 10:58)


http://leedumoobel.e...ansformer-303s/

pas draugus yra toks drinks_cheers.gif

jis butent sveciams, virtuveje turi nuolatini, valgomaji nromalu stala.

4u.gif



Tokiu stalu yra Big prekybos centre, antrame aukste.
Atsakyti
Jus man pasakykit kiek mazdaug kainuoja stiklas su piesiniu tarp spinteliu tam tarpe g.gif bigsmile.gif ir kazi ar nesunku ji priziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 10 04, 16:03)
Ateinu parodyt savo baklazanine virtuve. Foto tik tik po pabaigimo. Lentyneles po stalu bus perdarytos i vynine.Ka as manau apie savo virtuve? Kad ji griozdiska...  unsure.gif 


Didelė virtuvė - gėris. thumbup.gif Su nauja virtuve, pamatysite - pasiteisins jos dydis, džiaugsitės, kad nesate susispaudusi.
Atsakyti
O pas mus toks progresas - indaplovė pasislėpė už durelių (nežinau, ar bus patogu naudotis, bet taip radau grįžusi vakar po darbinės kelionės bigsmile.gif ), atsirado rankenėlės. Rankenos masyvios, storos, tai suteikia šiokio tokio griozdiškumo bendram vaizdui, bet jos išties patogios.

Atsakyti
Sveikos, reikia patarimo. Turim pasidare virtuve ir norim tarp spinteliu ta siena deti stikla o uz jo supilti kavos pupeles. Gal kas dare, ar zinot kaip kas daro? kadangi jau yra virsutines spinteles galvoju kaip jas supilti reikes. Vyras kategoriskai nenori fototapeto sad.gif
Atsakyti