Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(Martyna @ 2014 09 23, 12:00)
Įdomu mes ne toje pačioje klasėje?  lotuliukas.gif

Kurias imat? Tik polo matau  g.gif


polo ir imsim, tik zalias, norejom paprastu - bet dydziu nelike... Siaip polo irgi fainos, darzely emiau tik gelsvas, tai dar dabar dauguma nesioja - kazkokios neisaugamos jos lotuliukas.gif

QUOTE(Maja Di @ 2014 09 23, 12:01)
Ne visur tokie milžinai, mano trečiokas 134 ir jis per vidurį tarp klasės berniukų bigsmile.gif . Čia gal "ant išaugimo" perka biggrin.gif


nu mano antroke 135 irgi prie viduriniu, bet gi normalus ugis turetu buti apie 128 4u.gif Nu nelabai ant isaugimo imam, bet ir ne metams kad butu wink.gif Nors va dukra nesioja 5-6 metu tokia maikute, aisku i trumpesne puse jau, bet kai mergaitei - tinka (cia kuno kultura jin daro)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 23 rugsėjo 2014 - 11:07
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 09 23, 11:11)
http://www.woolovers.com/ nemokamas siuntimas į Lietuvą su koduku: FEAST. Galioja iki 2014.09.26.

O kaip ju dydziai?
Butu gerai pasikoperuot, kad sutaupyti koki rubli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 23, 11:09)
O kaip ju dydziai?
Butu gerai pasikoperuot, kad sutaupyti koki rubli ax.gif

atitinka lenteles, tik reikia žiūrėti prie kiekvieno modelio, jos skiriasi priklausomai nuo modelio. unisex'ai kiek padidinti atrodo, bent jau rankovės ilgesnės, nes vyrams ir moterims tie patys dydžiai eina
Atsakyti
Ar kas bandete siustis is JAV per JAV adresa? Ar apsimoka? g.gif Nes kaip suprantu 21% PVM vistiek reikes susimoketi, plius siuntimas, tai turbut jokio skirtumo ar paciai, ar per tarpininkes, nes tas pats gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 23, 12:04)
polo ir imsim, tik zalias, norejom paprastu - bet dydziu nelike...

Žalių irgi dydžiai tik 146 ir paskui tik dideli g.gif
O mokytojai kokią?
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2014 09 23, 11:27)
Ar kas bandete siustis is JAV per JAV adresa? Ar apsimoka? g.gif Nes kaip suprantu 21% PVM vistiek reikes susimoketi, plius siuntimas, tai turbut jokio skirtumo ar paciai, ar per tarpininkes, nes tas pats gaunasi g.gif


Aš siunčiausi. Bet tikrai brangiai gaunasi, nors mano daiktas buvo lengvas ir ES niekur neradau, tai surizikavau. Aš prašiau 2 lengvus daiktus sudėti į vieną siuntinuką, nuimant etiketes, nes būtų gal 3$ viršiję dėl muito, tai tas perpakavimas - po 5 $ už vieną (buvo 2 kepurės iš skirtingų pardavėjų), aišku atsiuntimas iš JAV nepigus, man už 200g atsiuntimas gavosi 40 Lt. - pusė prekių vertės...
Užtai ir sakau, kad reik labai pagalvot ar tikrai be to daikto gyvent negalima biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 09 23, 12:29)
Žalių irgi dydžiai tik 146 ir paskui tik dideli  g.gif
O mokytojai kokią?


neber ir tu sakot g.gif

Mokytojai cia Lt bandyciau ieskot pagal spalva jau kazka panasaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 23, 12:36)
neber ir tu sakot g.gif

Mokytojai cia Lt bandyciau ieskot pagal spalva jau kazka panasaus blush2.gif

Aišku, mums tai polo netinka, nes vardą priekyje rašom, bet gera idėja pasižvalgyt UK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 23, 12:22)
atitinka lenteles, tik reikia žiūrėti prie kiekvieno modelio, jos skiriasi priklausomai nuo modelio. unisex'ai kiek padidinti atrodo, bent jau rankovės ilgesnės, nes vyrams ir moterims tie patys dydžiai eina

Aciu 4u.gif
Ale reikejo cia reklamuot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 09 23, 12:45)
Aišku, mums tai polo netinka, nes vardą priekyje rašom, bet gera idėja pasižvalgyt UK  4u.gif


o kodel ant priekio negalima polo? g.gif as tai jauciu ant krutines maziuka varduka, o ant nugaros didesni - aisku zesiu kiek tai kainuos, derinsiu kai jau maikes gausim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 23, 12:47)
o kodel ant priekio negalima polo? g.gif  as tai jauciu ant krutines maziuka varduka, o ant nugaros didesni - aisku zesiu kiek tai kainuos, derinsiu kai jau maikes gausim mirksiukas.gif

Žemai gaunasi jau per tas sagutes, o jei šone tai per mažas 4u.gif

Pirmoj klasėj tai LT oxox maikutes darėm, bet jau išaugo dauguma didžiausią dydį, užrašas tokio tipo buvo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 09 23, 12:55)
Žemai gaunasi jau per tas sagutes, o jei šone tai per mažas 4u.gif

Pirmoj klasėj tai LT oxox maikutes darėm, bet jau išaugo dauguma didžiausią dydį, užrašas tokio tipo buvo:
user posted image


o kokia jum galutine kaina gavos? g.gif
Atsakyti