Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

Gal rytoj kuri darys užsakymą iš www.everything5pounds.com ?
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2014 09 22, 22:25)
Surasykit, tikrai domina  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

parasykite i email alinuska@bamba.lt atsiusiu su foto kokie galimi 4u.gif DEMAR SNOW RIDE(pilki,violetiniai arba raudoni ) 20-29 dydis – 49 lt
Demar MAMMUT-S (ROZINIAI, SIDABRINIAI, JUODI, MELYNI 22-35 DYDIS-KAINA 52 LT
DEMAR NIKKO ( kaip foto, arba su raudonais arba su melynais arba 25-34 dydis –kaina 83 lt
DEMAR X-snow ( kaip foto, arba violetiniai pilkais arba melynais) 24-35 dydis –kaina 99
DEMAR BETINA ( kaip foto arba ruda) 24-35 dydis-89 lt
DEMAR SAMANTA ( kaip foto arba roziniu ) 25-36 – kaina 103 lt
DEMAR ERIUKAI (pilksvi-sviesus arba rudi) 20-29 dydis -56 lt
DEMAR SNIEGOSENIAI ( raudoni, melyni ar violetiniai 20-29 dydis-56 lt
DEMAR SUNIUKAI ( roziniai,violetiniai ar pilki) 20-29 dydis -60 lt
DEMAR SNOW MAR ( roziniai, melyni ar pilki) 20-29 dydis- po 60 lt
DEMAR NOBI (sviesus kaip foto arba tamsiai melyni ) 20-29 dydis- po 62 lt
DEMAR JOY ( kaip foto arba rudi) 20-29-kaina 62 lt
DEMAR TOBY ( kaip foto arba balti su roziniu arba balti su zydru ) 20-29 – 68 lt
DEMAR FURRY ( kaip foto, arba pilki arba baltu virsumi) 20-29-kaina 68 lt
DEMAR FUZZY ( Kaip foto, roziniai arba pilksvi) 20-29 dydis -71 lt
DEMAR TEDDY ( kaip foto, violetiniai arba pilki sviesiai) 20-29-kaina 71
DEMAR BILLY ( ROZINIU KAIP FOTO arba zydrai melynu) 20-29-71 lt
DEMAR KENNY ( kaip foto arba roziniai arba melyni) 20-29- 71 lt
DEMAR SNOW STORM ( kaip foto arba pilki) 20-29 dydis -83 lt
jei kam su foto kaip atrodo-parasykite email ir atsiusiu-noreciau kuo greiciau uzsisakyti-sake kainos bus tokios jei pirksiu 20 ar daugiau poryciu 4u.gif jau 10 kaip ir turiu poru 4u.gif kitur galiu siusti per lpexpress 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 22 rugsėjo 2014 - 21:50
Darlia25 jūs nereali. drinks_cheers.gif visada kiek skaitau ir darau išvadas, kad labai draugiska bis.gif
Atsakyti
Jei jau demar tema prasidėjo, tai mes pernai taip ir nenešiojom nupirktų šių CRICTAL C, nes turėjom dar ir pataupėm kitiem metam, o dabar bandžiau maut, jau tik tik. Jei kam reikia galiu perleist. Nebepamenu tiksliai kiek gavos su siuntimais ir pavedimais, kažkas apie 95, už tiek ir atidusiu. Dydis 34-35. Viršus tamsesnis nei foto:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 09 22, 09:06)
Vokietijos adreso nuoma, bet kainos nelabai draugiškos:
http://www.buyde.lt/kainos/


Su šitais veikėjais tikrai nepatariu prasidėt doh.gif Draugė po teismus tampėsi dėl nemažų pinigų doh.gif

QUOTE(roka @ 2014 09 22, 11:40)
Beja, kaip kaunietėms sekėsi mugėje?  smile.gif


Dalyvavau jau ketvirtą kartą, kaip visada patenkinta žiauriai biggrin.gif Antrą algą užsidirbau blush2.gif

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 22, 13:10)
aš supakavau į permatomus maišiukus kaip ir anksčiau:) nors šiais metais žadėjo sugriežtinti priėmimą, tai gal lieps išpakuoti


Kaune irgi žadėjo sugriežtinti priėmimą, ale nei velnio - ir ištepliotų, ir skylėtų, ir labai nuskalbtų mačiau, ir vasarinių rūbų, avalynės, ir net batų ant kablo nemažo doh.gif cool.gif

Beje atsiimant prekes žiūriu dėžės su pakabom stovi (gal nuo labdarinių rūbų nuimta g.gif ), paklausiau ar galima pasiimt, sako galima bigsmile.gif Tai pilną didelį sportsdirecto maišą prisivariau, nu nebūčiau suvalkietė blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 09 23, 00:26)
Tai pilną didelį sportsdirecto maišą prisivariau, nu nebūčiau suvalkietė  blush2.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Ir aš taip daryčiau, nors ne suvalkietė biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar su klausimais dėl GAP grąžinimo. Ar reikia siųst paštu (ir ar registruotu) ar per kurjerius?
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 09 22, 23:13)
Darlia25 jūs nereali. drinks_cheers.gif visada kiek skaitau ir darau išvadas, kad labai draugiska bis.gif

drinks_cheers.gif kazkada jau sakiau, pasaka, o ne zmogus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 09 23, 08:37)
lotuliukas.gif Ir aš taip daryčiau, nors ne suvalkietė  biggrin.gif


Aš irgi lyg Kaune gimus, augusi g.gif Bet mama nuo tų kraštų, tai supratau, kad genai yra genai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 23, 08:51)
Aš dar su klausimais dėl GAP grąžinimo. Ar reikia siųst paštu (ir ar registruotu) ar per kurjerius?

Paštu 4u.gif Esu siuntus ir registruotu, ir ne. Aišku, registruotu ramiau biggrin.gif Bet problemų nekilo nei vienu atveju - kai prekes gauna, iškart ateina [ranešimas, o po poros dienų ir pinigai grįžta į sąskaitą.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 23, 09:15)
Paštu 4u.gif Esu siuntus ir registruotu, ir ne. Aišku, registruotu ramiau biggrin.gif Bet problemų nekilo nei vienu atveju - kai prekes gauna, iškart ateina [ranešimas, o po poros dienų ir pinigai grįžta į sąskaitą.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
mamytes, susivelinau su zieminuku pirkimu savo vaikui, sakykit, kur ecco galeciau dar rasti neblogom kainom? g.gif blush2.gif 4u.gif ar imanoma iki 160lt nusipirkti? nes dydis ne mazas, 33, maziukams tai jav kazkaip yra, o tokios ismieros be virs 200lt nerandu g.gif
Atsakyti