Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(ladybird4 @ 2014 09 30, 19:13)
ir aš prisijungčiau su lankeliais lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik va savanorės parinkti neatsiranda g.gif
Kas jungėsi prie neitronikų  (kompiuteriams ir mobiliems) - jau turiu, susirašysim asmeniškai wink.gif
ir gera žinia, jog dar mėnesiui galios ta pati akcija, tad tikrai už tokią kainą galima drąsiai imti ar sau, ar Kalėdinėm dovanom thumbup.gif



gal galite ideti nuoroda ka cia tokio pirkote kaledinems dovanoms wink.gif
AS IRGI PRIE sd PRISIJUNGCIAU smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif nzn ar cia i tema rasau, bet visgi pasiklausiu biggrin.gif gal kuri galit uzsakyt ar zinot pas ka tureciau kreiptis del zuvies tauku kapsuliu eye q baby?
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 09 30, 19:16)
http://www.pumpkinpa...t 9/30/2014 2:2
Gal kas nori prisijungti,uk iki 10.02 nemokamas siuntimas,o i LT pasidalintume.Tik tiek,kad  turbut reiktu persiusti LT.Elektrenai.Pirkciau per PA.Pirkciau rytoj apie 14 val.

su keliais daiktais galeciau ir as prisijungt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 09 30, 22:00)
Sveikutes wink.gif nzn ar cia i tema rasau, bet visgi pasiklausiu biggrin.gif gal kuri galit uzsakyt ar zinot pas ka tureciau kreiptis del zuvies tauku kapsuliu eye q baby?


Kaip tik bandau surinkti 15 vnt., kad kaina gautusi 34-35 lt/vnt.
Atsakyti

štai čia mano 170 postas apie tai wink.gif


QUOTE(Lin1 @ 2014 09 30, 20:02)
gal galite ideti nuoroda ka cia tokio pirkote kaledinems dovanoms wink.gif
AS IRGI PRIE sd PRISIJUNGCIAU  smile.gif  thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 09 30, 19:16)
http://www.pumpkinpa...t 9/30/2014 2:2

Gal kas nori prisijungti,uk iki 10.02 nemokamas siuntimas,o i LT pasidalintume.Tik tiek,kad  turbut reiktu persiusti LT.Elektrenai.Pirkciau per PA.Pirkciau rytoj apie 14 val.



oi kam čia užrodėt - ramiai miegočiau jau.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ziuriu yra besigundanciu.Tai rasykit i emeila simonaurelija@zmail.lt
Atsakyti
Kas išbandėt craigtons, kaip jums priemonės? aš šįryt pabandžiau Twisted Sister šampūna garbanotiems plaukams. Jis vandens konsistencijos, pilant į ranką viskas teka pro šonus, blogai putoja. Žodžiu aš jį pribaigsiu per 5 plovimus doh.gif Kondicionierius lyg nieko.
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 09 30, 19:16)
http://www.pumpkinpa...t 9/30/2014 2:2

Gal kas nori prisijungti,uk iki 10.02 nemokamas siuntimas,o i LT pasidalintume.Tik tiek,kad  turbut reiktu persiusti LT.Elektrenai.Pirkciau per PA.Pirkciau rytoj apie 14 val.



Fainai!

Per kiek laiko butu LT? Kokios kitos salygos? Bijau prasaut dydi-bet vasariniu sukneliu maciau super graziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 10 01, 06:55)
Kas išbandėt craigtons, kaip jums priemonės? aš šįryt pabandžiau Twisted Sister šampūna garbanotiems plaukams. Jis vandens konsistencijos, pilant į ranką viskas teka pro šonus, blogai putoja. Žodžiu aš jį pribaigsiu per 5 plovimus doh.gif Kondicionierius lyg nieko.

Turbūt Twisted Sista turit omeny 4u.gif Naudoju de-frizz šampūną, man tai labai wub.gif Gera konsistencija, visą vasarą vienos tūtos užteko (mano plaukai trumpi). O va kremas ir purškiklis man per silpni, nelaiko mano kupetos ir gražių garbanų nesuformuoja...
Atsakyti
Pasidalinkiite iš kur pigiau crocsus parsisiųsti-prireikė mano damai nors tuką doh.gif

Ir su gumutės prisijungčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 09 30, 12:15)
Gal kuri perkate ASDA ir prijungtumete mane ?
Man neleidzia pirkti  g.gif  :
There's a problem with the details that you've submitted. Please correct the following details:
We've been unable to authorize payment for your order. Please don't be concerned as this is typically a security check by your bank or card issuer. Please contact your bank or card issuer for more information. You should then be able to successfully place your order.



as irgi bandziau cia jieskoti kas perka is Asdos, alia neradau smile.gif gal kiekviena perka tik sau g.gif ... nes Asda i LT nesiuncia, reikia per nuomos adresa UK pirkti. tai jus gal kazka ne taip suvedat kad jums pirkti neduoda?
Atsakyti
Galiu parinkti SD Vilniuje. Junkitės. Eurais turbūt. Swed bankas.
Atsakyti