Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 30, 18:56)
Neišmanau, bet įsivaizdavau, kad tie ftalatai pavojingi tose plastamsėse, kurios turi sąlytį su maistu arba kišamos į burną, nes ar tai tirpsta vandenyje, ar kažkaip pan. g.gif
Tai tokiu atveju, jei tos gumytės ar daiktai iš jų nėra kišami į burną, kažkokio didelio pavojaus lyg ir neturėtų būti g.gif Bet gal atsiras čia kuri daugiau išmananti ir dar pakomentuos rolleyes.gif


nu jie i organizma ir per oda patenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2014 09 30, 15:50)
Gal patartumėt su GAP kombinezonais vaikams- kažkur skaičiau skiriasi prekės pirktos iš UK ir JAV (tik čia pūkinės)? kur jūs perkate?  g.gif

Vat ir man idomu, ar Gap kombinezonai maziukams is europinio puslapio yra pukiniai ar ne? Nes striuke tai nepukine, o kazin kaip su kombiais? Gal kas pirko? 4u.gif
Atsakyti
ryt vakare darysiu kontaktinių lęšių ir kt priedų užsakymą iš lenkų: szkla.com, kviečiu jungtis 4u.gif gal ir koduką kokį rasiu,tai panaudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 09 30, 19:05)
Vat ir man idomu, ar Gap kombinezonai maziukams is europinio  puslapio yra pukiniai ar ne? Nes striuke tai nepukine, o kazin kaip su kombiais? Gal kas pirko?  4u.gif


Puslapyje raso, kad pukiniai.Pernai pirkom, buvo parasyta pukinis, ir gavome pukini 4u.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu rytoj jungtis prie http://www.everythin...ivals-c-40.html?
Vilnius arba galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 09 30, 19:05)
Vat ir man idomu, ar Gap kombinezonai maziukams is europinio  puslapio yra pukiniai ar ne? Nes striuke tai nepukine, o kazin kaip su kombiais? Gal kas pirko?  4u.gif


Aš tai konkrečiai apie šį:
http://www.gap.co.uk...amp;cid=1017812
Rašo 75/25 grey down

Tai ar gali būti kad nusipirksi ir gausi nepūkinį? man kažkaip neįtikinamai skamba... g.gif
Ir dar GAP mylėtojoms, kaip su mergaičių dviejų dalių žieminiais kombinezonais norėčiau irgi pūkinio, dabar nematau nei vieno, tikėtina kad dar atsiras iki žiemos ar dairytis kito?

Svarstau tarp Gap ir Carters, kurie šiltesni,smagesni? ax.gif
Gal pakomentuos pirkusios/turėjusios?
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 09 30, 18:05)
Vat ir man idomu, ar Gap kombinezonai maziukams is europinio  puslapio yra pukiniai ar ne? Nes striuke tai nepukine, o kazin kaip su kombiais? Gal kas pirko?  4u.gif


Siaip europiniame gap kiekvienais metais skiriasi, kai kurios buna pukines kai kurios ne. Bet buna parasyta kad down fill. Siais metais ziurejau kudikiams kombenzonai yra pukiniai o vaikams kiek uzmeciau aki tai ne, moterims yra pukiniu.
US puslapyje tu paciu modeliu striukiu yra daugiau pukiniu., kadangi pati GAP yra US parde tai ir prekiu daugiau.

QUOTE(Puošnutė @ 2014 09 30, 18:35)
Aš tai konkrečiai apie šį:
http://www.gap.co.uk...amp;cid=1017812
Rašo 75/25 grey down

Tai ar gali būti kad nusipirksi ir gausi nepūkinį? man kažkaip neįtikinamai skamba...  g.gif
...


Sis tikrai pukinis ir labai smagus kazkuriais metais pirkau rozini savo krikstadukrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 30 rugsėjo 2014 - 18:45
QUOTE(Puošnutė @ 2014 09 30, 19:35)
Aš tai konkrečiai apie šį:
http://www.gap.co.uk...amp;cid=1017812
Rašo 75/25 grey down

Tai ar gali būti kad nusipirksi ir gausi nepūkinį? man kažkaip neįtikinamai skamba...  g.gif
Ir dar GAP mylėtojoms, kaip su mergaičių dviejų dalių žieminiais kombinezonais norėčiau irgi pūkinio, dabar nematau nei vieno, tikėtina kad dar atsiras iki žiemos ar dairytis kito?

Svarstau tarp Gap ir Carters, kurie šiltesni,smagesni?  ax.gif
Gal pakomentuos pirkusios/turėjusios?


Sis tikrai pukinis, raso down fill, ir butent toki pirkom pernai ax.gif
Buvo lyg pernai tokia situacija su todller kazkuria striuke, buvo parasyta down fill, o istikuju parejo poliesteris, tai paskui puslpayje pakeite aprasyma.Arba buna parasyta poly down fill, tai reiskia dirbtiniai pukai
Atsakyti
pagaliau biggrin.gif www.bio-apo.de pasieke Vilniu 4u.gif tikiuosi rytoj gausiu Kaune ir suskirstysiu.
Demariukai bus ketvirtadieni-penktadieni (kam nepavyko surasti-jau susisiekiau ) 4u.gif kai tik suskirstysiu -parasysiu zinutes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Ar Vilniuj kas renka SD? Prisijungciau su tom gumytem. Pasirodo ir maniskiui prireike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintele @ 2014 09 30, 19:04)
Sveiki. Ar Vilniuj kas renka SD? Prisijungciau su tom gumytem. Pasirodo ir maniskiui prireike  doh.gif



ir aš prisijungčiau su lankeliais lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik va savanorės parinkti neatsiranda g.gif



Kas jungėsi prie neitronikų (kompiuteriams ir mobiliems) - jau turiu, susirašysim asmeniškai wink.gif
ir gera žinia, jog dar mėnesiui galios ta pati akcija, tad tikrai už tokią kainą galima drąsiai imti ar sau, ar Kalėdinėm dovanom thumbup.gif

Atsakyti
http://www.pumpkinpa...t 9/30/2014 2:2

Gal kas nori prisijungti,uk iki 10.02 nemokamas siuntimas,o i LT pasidalintume.Tik tiek,kad turbut reiktu persiusti LT.Elektrenai.Pirkciau per PA.Pirkciau rytoj apie 14 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spingsuliukas: 30 rugsėjo 2014 - 19:18