Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(Kerinėja @ 2014 09 28, 13:27)
Ka tik tokį gavau. Man tai jis neskystai atrodo. Bet dar nebandziau, tad daugiau nieko negaliu pasakyti  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 09 28, 14:47)
Jei dar reikia Demaru, jus man rasykite i meila murcikas@gmail.com, tik sakyciau gana letai tos 20 poru rinkosi. Tai dabar naujai neaisku kiek rinksis ir as susirinks isvis 4u.gif galim bandyt, nebus tai nebus, o gal kas kitas uzsakines ir tada permesiu kam nors uzsakymuka  4u.gif

Murčikai,

o demarų modelį tik iš Jūsų įdėto sąrašo siųsti ar galima kitokį? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 09 28, 14:30)
Murčikai,

o demarų modelį tik iš Jūsų įdėto sąrašo siųsti ar galima kitokį?  bigsmile.gif



kol kas tik tai, ka rasiau, bet gal tuos pirks ka uzmatys. jeigu ka parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2014 09 28, 11:09)
Kazkokie techniniai nesklandumai sm, kuriu nepasilina kuri diena jau  doh.gif el pastu lieka bendrauti


Tai netechniniai nesklandumai. Problema ta, kad temos autorė laiku nesumokėjo už komercinę temą, todėl, kol nebus patvirtintas mokėjimas, tema nebus prieinama forumo nariams.
Atsakyti
Noreciau vientiso kombinezono ziemai savo 2,5 m. berniukui, gal mamytes galetumet ka nors parekomenduoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2014 09 28, 16:06)
Noreciau vientiso kombinezono ziemai savo 2,5 m. berniukui, gal mamytes galetumet ka nors parekomenduoti  ax.gif



SPOTTY OTTER fantastiniai, tik kaina truputį kanda smile.gif
Atsakyti
Priimčiau kaunietę prie Yoox užsakymo (man iki nemokamo siuntimo trūksta 18eur). Užsakinėsiu šiandien vakare.
Į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 09 28, 13:10)
O tai tau thumbup.gif  nu teks ir man rinkti, nes dievaž, nenoriu akla vaikščioti bigsmile.gif  o kainos tai super geros, net vienam žmogui perkant  cool.gif
Bandysiu ir aš Kaune rinkti szkla.com 4u.gif lęšiai, skysčiai ir pan 4u.gif


Bet žinokit, kad kartais galit greitai ir negauti, aš savo darbiniam kolektyve užsakymą parinkau - užsakiau rugpjūčio 19 d., o išsiuntė tik rugpjūčio 27 d., tada dar apie savaitę iki manęs keliavo. Tiesiog vienų lęšių neturėjo ir visas užsakymas susistabdė kol negavo, nors ir rašė prie prekės, kad turi ir garantuoja išsiuntimą per 24 valandas. Na paskui kompensacijai davė 10 zlotų nuolaidos kuponą, bet kad jo galiojimas ribotas, o aš lęšių metams į priekį turiu. Šiaip su jais viskas gerai, tik kainas reikia palyginti, pvz. vienos firmos lęšių neapsimokėjo siųsti, nes tuo metu kažkuriam lietuviškam lęšių puslapyje davė nuolaidas, kad praktiškai gavosi lygu lygu ir tiek ilgai laukt nereikia. Nors šiaip tai daugelis pigiau gaunasi, tik ta raudona kaina dar nieko nereiškia, čia ją rodo, jei nuolaidą turėtumėt, o šiaip tai reikia dėt kašiką ir matysis, geriausiai apsimoka vienos firmos daugiau pirkti, tada didesnė nuolaidą, na arba tam tikros firmos, kuriai tuo metu akcija. Dažnai perkant tam tikrą kiekį ir papildomą vieną kitą lęšį įdeda, tik kitos firmos.
Atsakyti
Sveikos, pasidalinkite kur mergaitėm perkat ar kokiuose puslapiuose ieškoti žiemines striukes (ne sportinio stiliaus)? wub.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 09 28, 15:35)
kol kas tik tai, ka rasiau, bet gal tuos pirks ka uzmatys. jeigu ka parasysiu.

o kur tas sąrašiukas nerandu blush2.gif pasidairyčiau ir aš
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2014 09 28, 18:12)
o kur tas sąrašiukas nerandu  blush2.gif pasidairyčiau ir aš



Taigi jums jau atsake anksciau. 34 psl.
Atsakyti
Sveiki,
Gal turit ar žinot kur galima rasti nuolaidų kuponą (koduką) el.parduotuvėje katilai24.lt Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 28 rugsėjo 2014 - 17:29