Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

Temos nenoriu vel tersti, tai jei domina arba suraskite mano senas zinutes arba i az parasykite, persiusiu sarasa. O populiariausio pasakyti negaliu, nes praktiskai visi atsiusti yra skirtingi biggrin.gif reiskia patinka mamoms labai jau skirtingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 27, 23:38)
http://www.sportsdir...olcode=45637559 gal kas turite toki jacketa ? prisijungciau Vilniuje prie sportdirect  4u.gif

ir as prisijungciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2014 09 27, 15:33)
aha, radau FB:

Nepraleiskite!
Imk 3, mokėk už 2 visoms vaikiškoms prekėms.
Galioja nenukainotoms prekėms Lindex parduotuvėse 2014.09.26-2014.09.28.
Pigiausia prekė nemokamai.
O aš striukę nupirkau 25ą dieną  doh.gif


jei turit ceki - darykit grazinima ir is naujo pirkit mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, ar yra koks SD kodukas?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 09 27, 16:24)
Sakykit, o kurie geriausi ir populiariausi? mes niekad neturėję, norėtume pabandyti berniukui 25dydžiui? Demarų temą taip tingisi skaityti... blush2.gif

Sveiki 4u.gif
As irgi nebandzius demar batuku, bet issirinkau siuos:

berniukui pilki pingvinai Kenny, 30/31

mergaitei Demar Billy juodi su roziniu 32/33

Permeciau greit, tai apie juos atsiliepimu radau geru. Nors labai daug neieskojau ax.gif
O kaip jie atrodo per Google pavadinimus suveskit ir is kart pamatysit 4u.gif

Junkites 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad įlendu, permečiau kelis puslapius atgal, bet neradau. Gal kas everything5pounds renkate? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudens vaikas: 27 rugsėjo 2014 - 17:08
Merginos, kaip su siuntimu is www.laredoute.co.uk?
Gal galite moteriskus dydzius pakomentuoti? Mazinti, didinti?

ACIU
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2014 09 27, 18:05)
Atsiprašau, kad įlendu, permečiau kelis puslapius atgal, bet neradau. Gal kas everything5pounds renkate? smile.gif

ir aš jungčiausi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos

Ar buna dar kartais gap 30% ar pan koduku? Gal kas turite ir nenaudosite? Arba pirksitevir galetumete priimti? Galiu ir as nupirkti.
Atsakyti
Mergaitės,ar yra kuri tarpininkė usa kuri perka hm iš usa?Labai reikia dukriukui kelių rūbelių.O kai buvau lenkuose nebuvo verysad.gif kur jūs perkat hm rūbelius?
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2014 09 27, 17:27)
Mergaitės,ar yra kuri tarpininkė usa kuri perka hm iš usa?Labai reikia dukriukui kelių rūbelių.O kai buvau lenkuose nebuvo verysad.gif kur jūs perkat hm rūbelius?

Taure perka , berods dabar renka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2014 09 27, 18:27)
Mergaitės,ar yra kuri tarpininkė usa kuri perka hm iš usa?Labai reikia dukriukui kelių rūbelių.O kai buvau lenkuose nebuvo verysad.gif kur jūs perkat hm rūbelius?

Vilniuj yra 4 parduotuves -as bent ten ir perku .Is USA HM Ridzis uzsakineja 4u.gif
Atsakyti