Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(Maja Di @ 2014 09 22, 08:27)
Siaubazzz, Swed nuskaičiavo svarą kursu 4,52 doh.gif , čia iš GAP, atidėta buvo 4,35 ax.gif . Kažką per tv girdėjau, kad ryšium su škotų referendumu pakilo svaro kursas, bet kad tiek doh.gif , per kelias dienas doh.gif .


Rezervuoja jie be papildomo 1-2 procentu nuo sumos, nebeatsimenu, koks ten tas mokestis pas juos atsirado nuo rugpjucio men, o nuraso jau su juo, iki referendumo buvo man 4,42 kazkur, ech, liudna, kad svaras taip kyla...
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2014 09 21, 22:45)
Iš Asdos tik per tarpininkes perkama? nesikoperuojama?

perkam pačios per sandėlio nuomą http://pirkanglijoje.lt/ arba http://www.tukisuk.com/
Atsakyti
Aciu visom uz nuorodeles 4u.gif
QUOTE(šarlotė @ 2014 09 22, 09:28)
gal gali kas nors paaiškint, ką ne taip darau g.gif Bandžiau pirkt iš www.zulily.co.uk, mokėtojo adresą nurodau savo, o gavėją - Tukį. Apmokėjimo žingsny Paypalu neleidžia apmokėti doh.gif

Na taip, mokekite kreditine, o ne paypal. Daug kur nepriima paypalu del LT kreditines adreso,
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 09 22, 09:27)
Siaubazzz, Swed nuskaičiavo svarą kursu 4,52 doh.gif , čia iš GAP, atidėta buvo 4,35 ax.gif . Kažką per tv girdėjau, kad ryšium su škotų referendumu pakilo svaro kursas, bet kad tiek doh.gif , per kelias dienas doh.gif .

Oi, bijau, kad ir man taip nenutiktų unsure.gif Pirkau GAP trečiadienį, ketvirtadienį jau turėjau siuntinuką, jau ir išsidalinom, kas jungėsi, o pinigai iki šiol kabo rezervuoti (ir visai normaliu kursu - po 4,35). O kad kursas gerokai pakilo per savaitgalį, tai matosi ir iš LB pateikto oficialaus kurso... nuo pirkimo dienos iki šiandienos oficialus kursas pakilo 8 ct blink.gif Šiaip jau galėtų tie gap ne tik siuntinius žaibiškai siųst, bet ir pinigus pasiimt cool.gif biggrin.gif

QUOTE(šarlotė @ 2014 09 22, 09:28)
gal gali kas nors paaiškint, ką ne taip darau g.gif Bandžiau pirkt iš www.zulily.co.uk, mokėtojo adresą nurodau savo, o gavėją - Tukį. Apmokėjimo žingsny Paypalu neleidžia apmokėti doh.gif

Net nežinau - iš zulily esu pirkus ne kartą, ir darau lygiai kaip jūs (moku per Paypal, Billing adresas lietuviškas, o siunčiuos per PA) g.gif Bet gal jūsų Paypalui užkliūna, kad neatitinka mokėtojo ir gavėjo adresas (šalis) g.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot ar šie vitaminai yra kaip guminukai http://www.iherb.com...-...=null&ic=44
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 21, 15:39)
Negadinkit sau markes. Geriau jokiu, nei is ten schmoll.gif Kaip Chanel uz 47 lt.


Žalia Rūta, ai gi dukra nori kailinės liemenės, Hale Bobe-šakės kokių gražių yra, bet lauksiu nuolaidos 50proc...tam kartui kažką gerai būt nupirkt, bet įtariu, kad jos baisios gali būt ax.gif čia aš apie kailines liemenes kalbu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 22 rugsėjo 2014 - 09:14
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 22, 09:48)
Aciu visom uz nuorodeles 4u.gif

Na taip, mokekite kreditine, o ne paypal. Daug kur nepriima paypalu del LT kreditines adreso,

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 09 22, 09:55)
Net nežinau - iš zulily esu pirkus ne kartą, ir darau lygiai kaip jūs (moku per Paypal, Billing adresas lietuviškas, o siunčiuos per PA) g.gif Bet gal jūsų Paypalui užkliūna, kad neatitinka mokėtojo ir gavėjo adresas (šalis) g.gif

taip, kažką panašaus ir rašė, kad zulily LtD neatitinka adresas, prašė pasirinkt kitą siuntimo adresą. Kortele nedrįsau apmokėt, galvoju jūsų užklausiu kaip darot, o šiandien jau žiūriu pasibaigęs pūkinių striukių pirkimo laikas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 09 22, 10:14)
Žalia Rūta, ai gi dukra nori kailinės liemenės, Hale Bobe-šakės kokių gražių yra, bet lauksiu nuolaidos 50proc...tam kartui kažką gerai būt nupirkt, bet įtariu, kad jos baisios gali būt ax.gif  čia aš apie kailines liemenes kalbu..

Aisku, kad bus nekokios. Nebuciau rasius, jei nebuciau zinojus Jusu tam tikra prasme mirksiukas.gif

QUOTE(šarlotė @ 2014 09 22, 10:17)
taip, kažką panašaus ir rašė, kad zulily LtD neatitinka adresas, prašė pasirinkt kitą siuntimo adresą. Kortele nedrįsau apmokėt, galvoju jūsų užklausiu kaip darot, o šiandien jau žiūriu pasibaigęs pūkinių striukių pirkimo laikas doh.gif

O kodel bijot kreditine? Gi labai didelis patikimas tarptautinis parduotuviu tinklas.
Man labai sauniai grazino pinigus uz nekokybiskas prekes, net ju grazinti neprase.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 22, 10:22)
Aisku, kad bus nekokios. Nebuciau rasius, jei nebuciau zinojus Jusu tam tikra prasme mirksiukas.gif


Ačiū, priimu kaip komplimentą smile.gif gerai, kai kas iš šalies paprotina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 22, 10:22)
O kodel bijot kreditine? Gi labai didelis patikimas tarptautinis parduotuviu tinklas.
Man labai sauniai grazino pinigus uz nekokybiskas prekes, net ju grazinti neprase.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Veronika~ @ 2014 09 22, 09:17)
Sveikos, turiu klausima del eobuwie.pl Kas paskutiniu metu uzsakinejo is ten? Kaip atsiskaitot? Vakar norejau padaryt uzsakyma, pasirinkau pavedimo budu ir taip supratau, kad reikia rankiniu budu padaryti pavedimas, bet tada mokestis uz tai 45 lt. Per paypal nepavyko. Ar kai pasirenkat pavedima jus permeto iskart prie internet banko ?

Nesu iš ten pirkusi, bet jei jau norit daryti tarptautinį pervedimą, tai prisiregistruokit prie mokejimai.lt ir per juos darykit - ten įkainiai visai žmoniški mirksiukas.gif
O šiaip, užsienio parduotuvėse, jei nėra galimybės atsiskaityti per Paypal, perkame su kreditinėmis kortelėmis. O kai klausiat ar "permeta iškart prie interneto banko", tai čia ar tik ne el.bankinikystę turit galvoje, kai perkam LT parduotuvėse - spaudžiam ant savo banko logotipo ir permeta biggrin.gif Bet tai užsienio parduotuvėse tokio patogumo niekas jums nepasiūlys 4u.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt kur geriausios kainos kontaktinių lęšių? Laikas užsipirkti smile.gif
Atsakyti
Siunčiausi pernai is Aliexpress kailine liemene sau smile.gif , (kalbu apie dirbtini kaili) tikrai kokykybiška daikta gavau, kailis nenušiures ilgas, tviskantis , nešiojau visa ziema, pavasarį ir dar vis taip pat atrodo. thumbup.gif . Tikrai yra pas juos daug gerų daiktų, nereikia nurašyti nepabandzius, o svarbiausia reikia atkreipti demesi I atsiliepimus ir reitingus pardavejo. 4u.gif
Atsakyti