Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 26, 11:59)
kas pirko tesco, ar bankas jau 4,54 rezervuoja?  blink.gif palnavau iki 4,50, o čia virš rezervavo...o jei dar daugiau nuskaitys tai iš vis..


as vakar pirkau tesco tai swedbanke rezervavo po 4.43
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austutesmama: 26 rugsėjo 2014 - 12:19
QUOTE(Austutesmama @ 2014 09 26, 12:19)
as vakar pirkau tesco tai swedbanke rezervavo po 4.43

jo, swed ir man kiek maziau visad nuskaito ..bet vakar seb man rezervavo ( ne is tesco ) 4.54 doh.gif reisk dabar tik SWED naudot
Atsakyti
QUOTE(justis @ 2014 09 26, 10:55)
Sveikos merginos, kas darote uzsakymus siu zuvu tauku  EQUAZEN eye  labai noreciau prisijungti


laba diena! Taip pat prisijjungciau jei kazkas uzsakinetumet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 26, 12:59)
kas pirko tesco, ar bankas jau 4,54 rezervuoja?  blink.gif palnavau iki 4,50, o čia virš rezervavo...o jei dar daugiau nuskaitys tai iš vis..

rezervavo 4.44, bet nuskaiciuoja man paskutiniu metu galutine 4.51
Atsakyti
merginos, kas esat užsakinėję iš cocconcenter.co.uk, ar su jais nėra buvę problemų? kažkas kažkada skundėsi, jog prekių trūksta, šampūnas išbėgęs, ar ne iš jų?
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2014 09 26, 09:01)
sveikos gal patartumėte kur ieškoti trimetei pūkinės striukės, tik ne sportinio stiliaus? gap nerandu nes noriu ilgesnės, kitur nelabai matau kad bent 50% pūkų būtų...  ax.gif

Benetone mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos gal kazkur uzmate Reima kepuriuku vaikam g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 26, 12:58)
rezervavo 4.44, bet nuskaiciuoja man paskutiniu metu galutine 4.51

Swed gal? pastebejau, kad jie paskutiniu metu rezervuija mazesniu o paskui nuskaito didesniu..tai turbut tada prideda ta valiutos mokesti g.gif o seb gal is akrt su visais moeksciais, todel taip ir uzkeltas kursas
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2014 09 26, 13:59)
merginos, kas esat užsakinėję iš cocconcenter.co.uk, ar su jais nėra buvę problemų? kažkas kažkada skundėsi, jog prekių trūksta, šampūnas išbėgęs, ar ne iš jų?

SIunčiausi tikrai daug kartų. Pfu pfu pfu, nieko blogo nebuvo. Nei kart nebuvo sumaišytos prekės, gal truputį pakuotės pasilamdo. Ai tiesa vienas kremukas nuo saulės buvo vos vos kamštukas atsisukęs, bet nieko baisaus nenutiko. Kaip iš tokio kiekio siuntinių laikau kad dirba puikiai
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2014 09 26, 13:59)
merginos, kas esat užsakinėję iš cocconcenter.co.uk, ar su jais nėra buvę problemų? kažkas kažkada skundėsi, jog prekių trūksta, šampūnas išbėgęs, ar ne iš jų?

Esu pirkus 2 kartus is cocoon, abu kartus buvo tvarkingi siuntiniai,tik antrasis ilgai keliavo. Jus gal painiojate su creightouno parduotuve.
na taip, buna paglamzytu pakuociu,bet kai toks kiekis prekiu,juk visko pasitaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 26 rugsėjo 2014 - 13:30
Mergaites, kaip Tesko bodiku kokybe? Nieko nesu turejusi is cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 09 26, 14:36)
Mergaites, kaip Tesko bodiku kokybe? Nieko nesu turejusi is cia g.gif

Man nepatiko būtent bodikai, labai nusiskalbė - va mergaitės giria kelnytes, bliuzeles, tai dabar tą pabandysime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elizieja: 26 rugsėjo 2014 - 13:44