Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių. 228 tema

QUOTE(ladybird4 @ 2014 09 25, 16:18)
as nemoku uk adresu siustis (per PA, ar Tuki niekad nesu bandziusi), o tiesiai i LT - 10sv. doh.gif
Gal kas priimtu i kompanija?



Galiu priimt.

Rytoj uzsakinesiu is tesco. Siuntimas is uk 7lt. Kaunas-kiti miestai (plius pastas ~6lt)

Krepsiuku laukiu i pasta: kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
ACIU!!!
Pamaciau, kad Darlia25 irgi renka..tai gal su Demaríukais ir persiustu smile.gif


QUOTE(kristrar @ 2014 09 25, 16:45)
Galiu priimt.

Rytoj uzsakinesiu is tesco. Siuntimas is uk 7lt. Kaunas-kiti miestai (plius pastas ~6lt)

Krepsiuku laukiu  i pasta: kristina.kristrar@gmail.com

Atsakyti
Gal man pades kas susigaudyt Tesco dydziuose blush2.gif

Pvz sio svarko didziausio butu krutine 36*2 ? tai is viso 72 cm tik? ar as ne taip suprantu... Mum reiktu aplink krutine 125 cm.
http://www.clothinga...atgsale,mn-sale

o gal yra kazkur atskira tema Tesco? blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Visi dabar tik apie tesco smile.gif Aš ir prie to pačio biggrin.gif Jų vaikiškos treninginės kelnės 'joggers' būna su pūkeliu viduj ar tokie plonyčiai? Iš aprašymo nesuprantu ax.gif
Kažkas iš tokio stiliaus?
Atsakyti
Pagalbos, neperseniausiai maciau kazkuri buvo idejusi ivairiaspalviu gumyciu, skirtu gaminti apyrankem ir pan. nuoroda...Prireike mums ju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2014 09 25, 16:31)
Gal but jus man vel patarsit smile.gif
Dar nesu pirkus is tesco.
Vel ieskau savo dideliam vyrui marskiniu ir matom, kad kostiuminės kelnes ir svarkai labai gerom kainom. Gal esat pirke? kaip kokybe? ir ar buna dideliu dydziu 3XL pvz  smile.gif
Dar nelabai gaudausi dydziuose, bet skubu studijuot, nes maciau dar iki 8 val galiu prisijungt prie kompanijos smile.gif

marškinius imu 100% medvilnę iš casual skyriaus, tų ofisinių nesu pirkusi. visai gerai nešiojasi, skalbiasi. kostiuminių kelnių irgi nesu pirkusi. dar kooperacijoje praeitą kartą mačiau vyriškus megztinius visai gražius ir neblogos kokybės, kažkuri kompanjonė pirko, bet ten buvo iš brangesnių, kur pradinė kaina apie 20, ir sudėtis gera. aš šį kartą medvilninius džemperius paėmiau pabandyti. dydžiai tesco atitinka, sakyčiau, nei mažinti, nei didinti, bet XXL didžiausias pas juos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 25 rugsėjo 2014 - 17:49
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 09 25, 18:39)
marškinius imu 100% medvilnę iš casual skyriaus, tų ofisinių nesu pirkusi. visai gerai nešiojasi, skalbiasi. kostiuminių kelnių irgi nesu pirkusi. dar kooperacijoje praeitą kartą mačiau vyriškus megztinius visai gražius ir neblogos kokybės, kažkuri kompanjonė pirko, bet ten buvo iš brangesnių, kur pradinė kaina apie 20, ir sudėtis gera. aš šį kartą medvilninius džemperius paėmiau pabandyti. dydžiai tesco atitinka, sakyčiau, nei mažinti, nei didinti

Aciu, kad taip greit atsaket 4u.gif
Vadinasi su dydziais be reikalo varginuos verysad.gif Vis tiek nera verysad.gif
Nu atrodo, kad ner jis storas, tik didelis zmogus, o drabuziu rasti beda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naira: 25 rugsėjo 2014 - 18:07
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 25, 16:05)
o niekas nesat bandę iš Ukrainos siųstis? smile.gif
nusižiūrėjau keletą prekių, ir pagal foto meta kad Ukrainietiškos prekės. galvoju jei pardavėjai ja sparsiveža, gal ir mes galim smile.gif
aišku, reik nepamiršt jog tai ne ES sad.gif

praeitais metais siuntemes vaikiska dvirati. Pirkom is imones, bet susitarem,kad siustu kaip fiz asmuo. Buvo abejoniu ar gausim siunta, nes buvo isibegeje visi ivykiai ten. Bet atsiunte tvarkingai, gan greitai ir dar i namus pristate. Tik su atsiskaitymais ten sunkiau buvo mums, nes paypal nepriima. Tai per western union siuntem pinigeli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 09 25, 17:32)
Visi dabar tik apie tesco smile.gif Aš ir prie to pačio  biggrin.gif  Jų vaikiškos treninginės kelnės 'joggers' būna su pūkeliu viduj ar tokie plonyčiai?  Iš aprašymo nesuprantu  ax.gif
Kažkas iš tokio stiliaus?



as visada ziuriu sudeti. cia 100 proc medevilnes, tai manau bus paprasti be nieko. dazniausiai, kas su pukeliu eina 60 medvilnes ir 40 poliesterio. bent jau is tesco ar george rubu.
Atsakyti
Nieko keisto - bandos jausmas šioje temoje nuolat veža smile.gif)))))

QUOTE(debesiuke:) @ 2014 09 25, 17:32)
Visi dabar tik apie tesco smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 09 25, 19:03)
as visada ziuriu sudeti. cia 100 proc medevilnes, tai manau bus paprasti be nieko. dazniausiai, kas su pukeliu eina 60 medvilnes ir 40 poliesterio. bent jau is tesco ar george rubu.

Tai va, aš ir dėl sudėties ir suabejojau. Ir ankščiau dar kažkaip aprašyme lyg paminėdavo, jei gerai pamenu. Hm, kaip keista, visus peržiūrėjau ir nei vienų nėra su pūkeliu, o taip reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2014 09 25, 17:49)
Nu atrodo, kad ner jis storas, tik didelis zmogus, o drabuziu rasti beda  smile.gif

Jums reikia ilgų rankovių ar pločio? landsend nežiūrėjote? jie turi dydžius tall su ilgesnėmis rankovėmis. o jeigu megztinių reikia, tai man atrodo, woolovers pakankamai ilgos rankovės unisex modelių, pažiūrėkite jų lenteles, ar Jums užtektų ilgio. ir dar į galvą atėjo dare2b firma. jos žieminės striukės labai didelės ilgomis-ilgomis rankovėmis rolleyes.gif

o kas dėl ofisinių drabužių, gal per google kokių specialių parduotuvių aukštiems pasieškoti? tikriausiai būna UK rolleyes.gif

QUOTE(debesiuke:) @ 2014 09 25, 18:11)
Hm, kaip keista, visus peržiūrėjau ir nei vienų nėra su pūkeliu, o taip reikia  doh.gif

dauguma vienspalvių su pūkeliu rolleyes.gif pvz. tokios
Atsakyti