Įkraunama...
Įkraunama...

Prašymai pakeisti nario vardą [ATNAUJINTA]

Prasau pakeisti i *Laurita* (tokio dar nera), nes esamas nickas buvo sukurtas paskubomis, noriu "tikresnio" dabar smile.gif
Atsakyti
Ar dar nekeiciami vardai?
Atsakyti
ATsiprasau,vardai nekeiciami, vartotojai nenaikinami (nuo birzelio). Ir kada gi bus ta nauja forumo versija? Turiu itarimu, kad niekada....
Atsakyti

Aš rašau atsakymą iš naujosios versijos  :4u:

Atsakyti
QUOTE(Rankena @ 2016 11 24, 18:04)
ATsiprasau,vardai nekeiciami, vartotojai nenaikinami (nuo birzelio). Ir kada gi bus ta nauja forumo versija? Turiu itarimu, kad niekada....

Nariai nėra naikinami, jie išregistruojami.

Nauja versija jau kuris laikas yra, tačiau pirmiausia joje tvarkomos aktualios problemos dėl narių prisijungimo, citavimo bėdų, asmeninių žinučių ir t.t.

O tokie dalykai kaip vardų keitimas nėra pirmos būtinybės, tad kol kas vardai nėra keičiami.
Atsakyti
Sveiki,
Noriu pasikeisti nario varda i citryna smile.gif labai reikia ir begalo dekinga buciau smile.gif
Papildyta:
Sveiki,
Noriu pasikeisti nario varda i citryna smile.gif labai reikia ir begalo dekinga buciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2016 11 24, 21:26)
Nariai nėra naikinami, jie išregistruojami.

Nauja versija jau kuris laikas yra, tačiau pirmiausia joje tvarkomos aktualios problemos dėl narių prisijungimo, citavimo bėdų, asmeninių žinučių ir t.t.

O tokie dalykai kaip vardų keitimas nėra pirmos būtinybės, tad kol kas vardai nėra keičiami.


Sveiki, noriu išsiregistruoti, būčiau labai dėkinga, už pagalbą.
Atsakyti
Prašau pakeisti mano nike dvi raides - R ir B ax.gif vietoj Sidabrinė lapė paskubom parašiau SidaRBinė lapė unsure.gif
Atsakyti

...prašau pakeisti į "Nikas"

Atsakyti
Sveiki, prasau mane isregistruoti /panaikinti mano paskyra forume.
Aciu
Atsakyti

Prasau pakeisti mano varda i Aistela85

aciu:)

Atsakyti
Sveiki, prasau mane isregistruoti /panaikinti mano paskyra forume.
Aciu
Papildyta:
Sveiki, prasau mane isregistruoti /panaikinti mano paskyra forume.
Aciu
Papildyta:
Sveiki, prasau mane isregistruoti /panaikinti mano paskyra forume.
Aciu
Atsakyti