Įkraunama...
Įkraunama...

Prašymai pakeisti nario vardą [ATNAUJINTA]

Sveiki,

Ar yra galimybė pakeisti vardą į Lapė? Kiek žiūrėjau yra toks registruotas narys, bet apskritai parašęs tik 1 žinutę, o ir jo profilio man neleidzia paziureti..
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 12 17, 14:49)
Sveiki,

Ar yra galimybė pakeisti vardą į  Lapė? Kiek žiūrėjau yra toks registruotas narys, bet apskritai parašęs tik 1 žinutę, o ir jo profilio man neleidzia paziureti..

Dėl vartotojo vardo galiojimo laiko:
1. Po mėnesio neaktyvumo laikotarpio informacija apie dalyvio registraciją yra pašalinama ir vartotojo vardas vėl gali būti laisvai naudojamas.
2. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei neparašė nei vienos žinutės per mėnesį nuo registracijos pradžios.

Šiuo metu dar nekeičiam.
Atsakyti
Supratau. Kai jau galėsite keisti, pakeiskite i Lapė. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 12 17, 14:53)
Supratau. Kai jau galėsite keisti, pakeiskite i Lapė. Ačiū!

Nepakeisim, jei užimtas ir parašyta bent 1 žinutė. Ar norėsite su tašku?
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2015 12 17, 16:10)
Nepakeisim, jei užimtas ir parašyta bent 1 žinutė. Ar norėsite su tašku?

Pakeiskite į =Lapė=
Ačiū smile.gif
Atsakyti
sveiki, sakykit ar jei issiregistravus is jusu forumo dingsta ir visos zinutes? nes atsirado zmoniu kurie seka mano zinutes forume. jei jos dingsta tada issiregistruosiu.
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2015 12 26, 19:59)


Nemanau kad dingsta nes esu mačiusi žmoniu žinučiu iš 2008 metu kurie išsiregistrave. Slapyvardis lieka ir žinutės, bet neina pvz kontaktuoti su tuo nariu ir pan.
Gal klytu ir tau atsakys šio skyrelio moderatorė jeigu yra kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Bellasima @ 2015 12 26, 20:28)
Nemanau kad dingsta nes esu mačiusi žmoniu žinučiu iš 2008 metu kurie išsiregistrave. Slapyvardis lieka ir žinutės, bet neina pvz kontaktuoti su tuo nariu ir pan.
Gal klytu ir tau atsakys šio skyrelio moderatorė jeigu yra kitaip.

Beveik viską ir parašėte. Nario profilis nerandamas, nėra funkcijos rasti žinutes, nebent užtiktumėte temoje, kur buvo parašęs. Žinutės lieka. Vardas nebūna užimtas, gali kitas žmogus juo užsiregistruoti forume.
Atsakyti
O kada butu galima pasikeisti vartotojo varda?
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2015 12 28, 15:17)
O kada butu galima pasikeisti vartotojo varda?

Kada susitvarkys sistema - iš karto keisim visiem, kas buvo prašęs.
Atsakyti
Norejau paklausti, o jei vartotojas, kurio niku noreciau vadintis yra neaktyvus nuo 2007 m. ar imanoma ta nika gauti?
visgi neaktyvus narys jau 9 metus g.gif

Kalbu apie nika Karoliukai
Noreciau i ji pasikeisti blush2.gif aciu
Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2015 12 17, 14:51)
Dėl vartotojo vardo galiojimo laiko:
1. Po mėnesio neaktyvumo laikotarpio informacija apie dalyvio registraciją yra pašalinama ir vartotojo vardas vėl gali būti laisvai naudojamas.
2. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei neparašė nei vienos žinutės per mėnesį nuo registracijos pradžios.

mano minimu atveju yra 3 zinutes, taciau neprisijungia jau 9 metus beveik g.gif
Atsakyti
Prasau pakeisti mano varda i JP Edema. Aciu. 4u.gif
Atsakyti