Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2014 09 22, 14:55)
Taip, priima.

O visas, ar tik kažkokias? Nes esu girdėjusi, kad negalėjo apmokėti, bet čia kažkur prieš metus...
Atsakyti
QUOTE(sagute12 @ 2014 09 24, 10:31)
O visas, ar tik kažkokias? Nes esu girdėjusi, kad negalėjo apmokėti, bet čia kažkur prieš metus...

Mano swed'o mastercard priima, o SEB mylimiausios - ne. Bet man atrodo laimės dalykas priims ar ne. Pabandysite, žinosite priima jūsų kortelę ar ne. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, mes vis dar tvarkomes su siunta, tad siandien i emailus atsakyti nebespesiu. Aciu, uz kantrybe!!! Kas siuntet Asda saldainiu uzsakymus, visus turiu, uzsakineju 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 24, 00:17)
su mothercare taip idomiai sikart. apmokejau per paypal, bet krepsys toks pat liko kaip uzsakymas butu nedarytas, pinigai mano sask nerezervuoti, bet paciame paypal rodo mokejima. tai dabar zinok ar ivykdytas uzsakymas ar ne


Man atrodo beda yra mokejimas paypalu, kai skirtingi adresai.

QUOTE(salduke @ 2014 09 24, 07:06)
Pastatykit prašom 171464104191    61.50


Pastaciau.

QUOTE(sagute12 @ 2014 09 24, 10:31)
O visas, ar tik kažkokias? Nes esu girdėjusi, kad negalėjo apmokėti, bet čia kažkur prieš metus...


Oi, atsiprasau as nezinau kokios korteles LT, negaliu komentuoti. Cia tai visos vienodos kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 09 24, 12:01)
Merginos, mes vis dar tvarkomes su siunta, tad siandien i emailus atsakyti nebespesiu. Aciu, uz kantrybe!!! Kas siuntet Asda saldainiu uzsakymus, visus turiu, uzsakineju  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Man atrodo beda yra mokejimas paypalu, kai skirtingi adresai.
Pastaciau.
Oi, atsiprasau as nezinau kokios korteles LT, negaliu komentuoti. Cia tai visos vienodos kazkaip  g.gif

bet pirmas praejo labai gerai, o antras nesuprasi, visdar pending, baisu antra karta moket, kad uz du neuzskaitytu
Atsakyti

Pakelkit 171464104191 65.50
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 24, 12:26)
bet pirmas praejo labai gerai, o antras nesuprasi, visdar pending, baisu antra karta moket, kad uz du neuzskaitytu

O kam paypalu? Mothercare pirkau ne kartą ir visada moku tiesiai kortele (SEB). Jokių bėdų.
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2014 09 24, 20:23)
O kam paypalu? Mothercare pirkau ne kartą ir visada moku tiesiai kortele (SEB). Jokių bėdų.

man patogiau paypal:)
Atsakyti
LEGO CITY ADVENTO KALENDORIAI PO 15 SVARU.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 09 24, 20:44)
man patogiau paypal:)

Šiandien popiet mothercare atsiuntė laišką atsiprašymą, kad vakar strigo apsipirkimas (tipo dabar pirkit, jau sutvarkėm). Tai gal čia šuo pakastas su tuo antru strigusiu užsakymu.
Ir gal reikia rašyti customer service'ui, kad tą kabantį užsakymą sutvarkytų.
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2014 09 24, 23:16)
Šiandien popiet mothercare atsiuntė laišką atsiprašymą, kad vakar strigo apsipirkimas (tipo dabar pirkit, jau sutvarkėm). Tai gal čia šuo pakastas su tuo antru strigusiu užsakymu.
Ir gal reikia rašyti customer service'ui, kad tą kabantį užsakymą sutvarkytų.

nu ka cia pirksi, kad visu prekiu krepsy kainos pakilo,ech kaip gaila, ismete ta sale preview ir viskas greit dingo
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 09 24, 20:53)

Buvo doh.gif doh.gif biggrin.gif
Mamkos ar buna tu kalendoriu 3 metu vaikam g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 09 25, 08:34)
Buvo  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif
Mamkos ar buna tu kalendoriu 3 metu vaikam  g.gif


biggrin.gif

Is Lego reikia?

Jei gerai suprantu, visi prekinasi Tesco biggrin.gif
Siunta vakar isvyko, tuoj keiciame statusus. Kas turi virs 7kg ir nori kito pristatymo adreso, praneskite i emaila, iki rytojaus!!!
Sekanti siunta kita savaite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti