Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 26, 19:47)
Viskas pirmam psl surasyta  4u.gif

Kalbu ne tik apie SM klientus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kada sekanti kooperuota siunta? ax.gif

KOOPERACIJA SEKANCIAI SIUNTAI

Kaunas, Silainiai (Baltijos g.)
1. Vita G.
Atsakyti
KOOPERACIJA SEKANCIAI SIUNTAI

Kaunas, Silainiai (Baltijos g.)
1. Vita G.
2. Martyna
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2014 10 24, 20:22)
parasiau, bet gal negaunat mano laisku? g.gif mano siuntiniai vis dar sandely


Gaunam, dar padarau viena dideli darba, ir tada jau atsakinesiu.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 26, 17:40)
Bet mokejai.lt nelabai populiaru atsiskaitineti, nelabai net zinau, kas naudotosi is pazistamu mastau.gif  isvardinkite visas paprastas bankines 4u.gif Cia, aisku, ne mano reikalas, bet tik irasas 'klientu atsiliepimu knygoj'  rolleyes.gif


Mes neturim paprastu bankiniu saskaitu, del to jos ir neisvardintos mirksiukas.gif

Planuojam siunta ketvirtadieni, ruosim rytoj! Treciadieni nedirbsiu ir i emailus neatsakinesiu. Siuntos nebus registruojamos. Turiu tam pateisinama priezasti biggrin.gif biggrin.gif

Pas mus +17 silumos! DPD pristate 26 TBS dezutes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaunas, Silainiai (Baltijos g.)
1. Vita G.
2. Martyna
3. Sadi (arba kaip visada galit prikooperuot netilpusius smile.gif )
Atsakyti
Sveiki! Mano nedidukas pakečiukas taip pat turėtų būti. Norėčiau prisiregistruot prie Šiaulių siuntos. Sistemoje rašo, kad siuntinukas yra sandėlyje, tačiau prie mokėtinos sumos 00 Lt smile.gif
Atsakyti
Kaunas, Silainiai (Baltijos g.)
1. Vita G.
2. Martyna
3. Sadi (arba kaip visada galit prikooperuot netilpusius smile.gif )
4. eufrozina
Atsakyti
Sveiki, seku temą, bet vis neaišku man, ar čia jūs kai kooperuojatės tai čia naudojatės adreso nuoma? ar tarpininkavimu? Ir kaip perkate Asdoje? nes kažkada bandžiau ir jie nepriėmė LT kortelės, apskritai daug kur nepriima kortelių lietuviškų, jungčiaus ir aš į pirkimus, bet kad nesuprantu kur su lietuviška mastercard galima apsipirkti.. būsiu dėkinga jei kas pakomentuos rolleyes.gif
Atsakyti
Limcamca, ar yra mano siuntinukas? Jei yra, galeciau priimti kooperacija
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 27, 13:19)
Gaunam, dar padarau viena dideli darba, ir tada jau atsakinesiu.
Mes neturim paprastu bankiniu saskaitu, del to jos ir neisvardintos  mirksiukas.gif

Pas mus +17 silumos! DPD pristate 26 TBS dezutes  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Kaip faina dėl oro, pavydziu.
Neblogai su TBS pavarem.. ax.gif Lina as laukiu dar vieno siuntinuko, jeigu nesusidarys 7 kg nesiuskit blush2.gif

QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2014 10 27, 16:50)
Sveiki, seku temą, bet vis neaišku man, ar čia jūs kai kooperuojatės tai čia naudojatės adreso nuoma? ar tarpininkavimu? Ir kaip perkate Asdoje? nes kažkada bandžiau ir jie nepriėmė LT kortelės, apskritai daug kur nepriima kortelių lietuviškų, jungčiaus ir aš į pirkimus, bet kad nesuprantu kur su lietuviška mastercard galima apsipirkti.. būsiu dėkinga jei kas pakomentuos  rolleyes.gif


Merginos kooperuojasi su esamais siuntiniais, t.y. uzsisako individualiai, bet kadangi nesusidaro 7 kg, kooperuojasi, kad pristatytu bendrai...
Perka visos individualiai. Cia laimes dalykas, kur priima korteles. Nors paprastai perkant iki 50 sv. priima mano DNB banko mastrercard Era kortele (tesco, asda, tbs laimes dalykas, kartais atmeta, amazon).
Limcamca taip pat ir atrpininkauja, jeigu kur nepriima korteliu. Nezinau ar aiskiai parasiau. Nelabai esu stipriai patyrusi siuose dalykuose. Senbuves gal daugiau pakomentuos. Jeigu, kils klausymy rasykit... Labai jau cia uzkreciamas reikalas, tas pirkimas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti