Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(monday @ 2014 10 23, 15:10)
Mazi tikrai nebus smile.gif
Maniske tokius UK 6/7 su EU23 koja puikiausiai nesioja smile.gif is musu patirties net nemazinti.

Nu tikiuosi, kad jūsų žodžiai pasitvirtins, nes aš irgi užsakiau C7, o mes EU22 nešiojame g.gif
Atsakyti
merginos, gal kur onesių ir šiltų pižamų matėt prieinama kaina? g.gif
Atsakyti
Lina, o kai nera 7kg jau nebesiunciat, ar kaip? nes mano nuo rugsejo 25 d. kaip sandely taip sandeli g.gif Bijau nes daugumai prekiu terminai baigiasi
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2014 10 23, 21:16)
Lina, o kai nera 7kg jau nebesiunciat, ar kaip? nes mano nuo rugsejo 25 d. kaip sandely taip sandeli g.gif Bijau nes daugumai prekiu terminai baigiasi


jei paraset kad nesiusti - tai kol neatsauksit ir nepaprasysit siust - ir nesius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 23, 20:36)
jei paraset kad nesiusti - tai kol neatsauksit ir nepaprasysit siust - ir nesius wink.gif

anksciau buvau prasiusi, bet jau buvau atsaukusi, dabar nieko neprasiau
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2014 10 23, 21:16)
Lina, o kai nera 7kg jau nebesiunciat, ar kaip? nes mano nuo rugsejo 25 d. kaip sandely taip sandeli g.gif Bijau nes daugumai prekiu terminai baigiasi


Pas mane tai raso, kad 9.3kg sandelyje ir visvien data rugsejo 26d. stovi. Gal sistema neveikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dottie @ 2014 10 23, 20:03)
merginos, gal kur onesių ir šiltų pižamų matėt prieinama kaina?  g.gif

Jei suaugusiems- aš sunui onesiukus ebay.co.uk pirkau, tik žiūriu db kaina dar patrauklesnė. kokybė nenuvylė. O vaikams dažniausiai šiltas pižamas perku iš tesco - kažkaip eilę metų vis užtaikydavau, kai pižamom dar nuolaida budavo...
http://www.ebay.co.u...#ht_1842wt_1030

Tiesa, db maxėj miego rūbam yra akcija -40 pr., tai man visai patinka flanelinės pižamos vaikams, o ir vaikai jas mėgsta.
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2014 10 24, 07:42)
Pas mane tai raso, kad 9.3kg  sandelyje ir visvien data rugsejo 26d. stovi. Gal sistema neveikia unsure.gif

Turbūt mūsų svorio papildymas su kuriuo susidarė daugiau nei 7 kg, atkeliavo trečiadienį, kai siunta buvo jau suruošta. Nes treč ryte pas mane dar nebuvo 7 kg, o db 8,5 kg ir paskutinis siuntinys buvo trečiadienį gautas iš amazonės (matau kagal siuntos numeriuką).
Atsakyti
Pas mane vienas siuntinys 9.6 kg, gautas 10.16, taciau vis dar uk sandelyje. perku pirma karta, tai vat ir neaisku kada laukti lietuvoje.
Atsakyti
Data - tai pirmo, tos siuntos siuntinio gavimo data, o dabar dar saskaitos neissiuntinetos, tai sistema nepasikeitus, ir rodo kad sandely, issius saskaiteles ir statusas pasikeis wink.gif Kantrybes truputi wink.gif
Atsakyti
o kada saskaitas jau pamatysim? labai laukiu.. tikiuosi i LT iskeliavo mano siuntinys.. g.gif
Atsakyti
Kadangi rase kad ketvirtadieni keis statusus, tai man ir kilo klausimas. kadangi mano statusas tikrai dar nepasikeites. tikrai idomu kada jau saskaitos bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(helxaj @ 2014 10 24, 10:45)
Kadangi rase kad ketvirtadieni keis statusus, tai man ir kilo klausimas. kadangi mano statusas tikrai dar nepasikeites. tikrai idomu kada jau saskaitos bus 4u.gif

Juk turi dar savo asmeninį gyvenimą...Kai galės,tai pakeis statusus. Kantrybės truputį turėkit doh.gif
Atsakyti