Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Noreciau su kuo nors kooperuotis, mano labai mazas siuntinukas, didelej dezej galite ir nerasti doh.gif vilnius fabai ar aplink
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 10 20, 16:16)
Noreciau su kuo nors kooperuotis, mano labai mazas siuntinukas, didelej dezej galite ir nerasti  doh.gif vilnius fabai ar aplink


Norit, Linai parasykit, prie mano, kad prijungtu. As Fabijoniskese gyvenu smile.gif
Atsakyti
[quote=Žalia Rūta,2014 10 19, 17:39]
Niekam neaktualu? ax.gif

Kitos savaites kooperacijos:

Vilnius, Bajoru kalvos


1. Zalia Ruta
2. DUTI
3.
Uzteks, nes mano 6 kg tongue.gif

Atsakyti

Isbandziau ir as siandien pirma karta adreso nuoma!! Valio. Tik klausimas ar amaZone nurodot kontaktini Tukio adresa ir jei taip, tai koki? Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monday: 20 spalio 2014 - 17:06
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 20, 11:29)
clap.gif clap.gif clap.gif KOOPERACIJOOOOSSSSSS  clap.gif  clap.gif
. Klausimas,kam čia kooperuotis reikia? Aš iš Kauno ir mano siuntinys 1,4kg.. ????
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 10 20, 18:15)
.  Klausimas,kam čia kooperuotis reikia? Aš iš Kauno ir mano siuntinys 1,4kg.. ????

Kooperuotis gali visi, kurių siunta nesiekia 7kg.

Aš irgi iš Kauno. Mano 2 kg.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 10 20, 18:19)
Kooperuotis gali visi, kurių siunta nesiekia 7kg.

Aš irgi iš Kauno. Mano 2 kg.

O koperuojates iki 7kg ir daugiau, kad pristatytų į vietą?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 10 20, 19:20)
O koperuojates iki 7kg ir daugiau, kad pristatytų į vietą?


jei jusu nera 2 kg, jus vistiek mokesit uz 2, nebent norit sulaikyti siunta ir dapildyt svori wink.gif - bet tada turit rasyt Linai, kad jusu mantos neissiustu...
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 10 20, 18:20)
O koperuojates iki 7kg ir daugiau, kad pristatytų į vietą?

Taip. Jei siunta 7 kg ir daugiau - pristato į namus. O jei mažiau, tada galima kooperuotis, kad kažkur arčiau/patogiau būtų atsiimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 20 spalio 2014 - 18:24
QUOTE(eufrozina @ 2014 10 20, 18:23)
Taip. Jei siunta 7 kg ir daugiau - pristato į namus. O jei mažiau, tada galima kooperuotis, kad kažkur arčiau/patogiau būtų atsiimti.
. O kur Kaune pagrindinis atsiėmimo taškas? Gal irkkooperuotis nereikia.. ačiū už atsakymus..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2014 10 20, 18:27)
. O kur Kaune pagrindinis atsiėmimo taškas? Gal irkkooperuotis nereikia..  ačiū už atsakymus..


Nėra pagrindinio taško. Jeigu nesikooperuosit - Lina pas bet ką gali jūsų siuntinuką įdėt wink.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot, kada maždaug išvyksta artimiausia siunta? Na, kad ir ta, kur tik tiems, kas į namus veža, nesvarbu. 4u.gif
Atsakyti