Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(katerinka0907 @ 2014 10 19, 09:41)
Kadangi maniske yra irgi my little pony fane tai as labai juos stebiu. Dazniausiai perku amazone (cia jau iprotis) nes pastebejau kad lietuvoje kai buna -40 zaislams iseina tiek pat o kartais net ir pigiau. Geras siu zaislu asortimentas prismoje.

Prismoje kiekvienais metais, dazniausiai lapkricio 10d. buna -40% visoms ne maisto prekem. Ir pernai ir uzpernai tenai pirkome zaislus. Bet tu dideliu poniu, ten nera. Kiek radau juos parduodamus LT, tai tik Zaislu planetoj, bet ten kainos blink.gif Einu i amazon zvalgytis mirksiukas.gif Dekui uz rekomendacijas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 18, 22:29)
Pirma užvertėm saldainiais, dabar užversim kroksais lotuliukas.gif

Vien mano 17 porų bus blush2.gif  lotuliukas.gif

Oho kiek daug, gal pasidalintumet kokius pirkot ir kokia laina, gal dar rasciau sau
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2014 10 19, 12:59)
Oho kiek daug, gal pasidalintumet kokius pirkot ir kokia laina, gal dar rasciau sau

Šitų gera kaina (po 14 svarų)
http://www.amazon.co...ords=crocs puff
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 19 spalio 2014 - 12:14
gavau emaila, kad issiunte amazonas croksus - vistik greiciausiai spes i sia siunta thumbup.gif
Atsakyti
Jo, siandien Amazon vairuotojo pirmas klausimas: kam akcija? lotuliukas.gif 22 dezutes buvo pristatytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 19, 17:28)
Jo, siandien Amazon vairuotojo pirmas klausimas: kam akcija?  lotuliukas.gif 22 dezutes buvo pristatytos  biggrin.gif


jo, pas mane klausdavo SD ar LR kai vezdavo - jie irgi ten pasipirkineja, tik sake pagal gautus siuntinius orentuojas kad jau LAIKAS - pilnas mikriukas vien tu maisu lotuliukas.gif
Atsakyti
Niekam neaktualu? ax.gif

Kitos savaites kooperacijos:

Vilnius, Bajoru kalvos


1. Zalia Ruta
2.
3.
Uzteks, nes mano 6 kg tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 10 19, 13:14)

mjooo..šiuos ir aš nupirkau, pažiūrėsim ar dydį pataikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2014 10 19, 12:59)
Oho kiek daug, gal pasidalintumet kokius pirkot ir kokia laina, gal dar rasciau sau


Aš tai tikrai pataikysiu, nes iš 3 dydžių tikrai kuris nors tiks lotuliukas.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif KOOPERACIJOOOOSSSSSS clap.gif clap.gif
Atsakyti
Nu uzpirkau ir as tu Croksu po 14sv:)
Atsakyti
Kaip supratau amazon.de ir man siandien pristate. Turbut surinkau 7 kg riba g.gif
Atsakyti