Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 13:55)
Atėjau viešai padėkoti ax.gif Linut, ačiū labai už pagalbą sprendžiant problemą 4u.gif
Dabar belieka iš naujo užsakyti prekes, bet kaip sužinot saldainių kainą doh.gif  Viršuje rašo po 5 GBP, apačioje po 4 GBP, į krepšį dedi po 4 GBP doh.gif


Aciu!
Mums visada smagu padeti 4u.gif

QUOTE(patricijaa @ 2014 10 17, 14:05)
Aciu uz nuoroda! Noriu tu saldainiu! Kur kreiptis, kad uzsakytu? Atsiprasau, esu naujoke, tad nesusigaudau kaip cia viskas vyksta. Gal galite padeti?


Jeigu tinka su tarpininkavimu, tiesiog atsiuskite uzsakyma i: tukisuk@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
A mano ASDA vakar atėjo 19-21 val? Viskas gerai? Lyg ir gerai turėtų būti biggrin.gif Kada planuojate į Lietuvą? Norisi HM palaukti, rašo, kad jau išsiųsta, gal spės kartu su ASDA pas mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 10 17, 16:33)
A mano ASDA vakar atėjo 19-21 val? Viskas gerai? Lyg ir gerai turėtų būti biggrin.gif Kada planuojate į Lietuvą? Norisi HM palaukti, rašo, kad jau išsiųsta, gal spės kartu su ASDA pas mane ax.gif


Atejo 4u.gif
Atsakyti
sveiki, jau senokai bepirkau per UK adresa, tai noriu pasitikslint, ar dar buna siuntos i Jonava pristatomos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 10 17, 20:14)
sveiki, jau senokai bepirkau per UK adresa, tai noriu pasitikslint, ar dar buna siuntos i Jonava pristatomos?  4u.gif


jei tik surenkat 7 kg 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, pirma karta pirksiu per uk adresa. Sakykit asdoj noriu uzsakyti ir ten registruojantis reikia tel nurodyti... koki irasyti, mano netinka...
Atsakyti
Labas rytas, Limcamca, krūūūva bobikių vakar prisipirkom crocsiukų, pristatytmo laikas 10.23-25. Kada planuojate kitos savaitės siuntą pakuoti? Gal dar tilptų visoms ir crocsai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 18, 10:09)
Labas rytas, Limcamca, krūūūva bobikių vakar prisipirkom crocsiukų, pristatytmo laikas 10.23-25. Kada planuojate kitos savaitės siuntą pakuoti? Gal dar tilptų visoms ir crocsai?  bigsmile.gif

Kur perkat crocs jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Laurinciux @ 2014 10 18, 10:43)
Kur perkat crocs jei ne paslaptis?

amazon.co.uk
Atsakyti
Pirma užvertėm saldainiais, dabar užversim kroksais lotuliukas.gif

Vien mano 17 porų bus blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal patartumet kur butu galima ieskoti pigesniu zaislu ax.gif Jau ziurineju Kaledoms. Labiausiai domintu ''My little pony'' blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2014 10 18, 23:36)
Gal patartumet kur butu galima ieskoti pigesniu zaislu ax.gif Jau ziurineju Kaledoms. Labiausiai domintu ''My little pony'' blush2.gif


Kadangi maniske yra irgi my little pony fane tai as labai juos stebiu. Dazniausiai perku amazone (cia jau iprotis) nes pastebejau kad lietuvoje kai buna -40 zaislams iseina tiek pat o kartais net ir pigiau. Geras siu zaislu asortimentas prismoje.
Atsakyti