Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(keistuole @ 2014 10 17, 09:46)
o kaip matyt iki kada tada mažesnė kaina  g.gif

Aš prieš pirkdama visuomet pasižiūriu iki kada akcija galioja Tesco, tik pagal tai orientuojuosi. Šį kartą Tesco berods 14 d. akcija baigėsi, O mano nuorodoj Asda rodo dešinam kampe reklamą, kad po 5 GBP saldainiai, nors į krepšį deda po 4. Tai mano spėjimu ryt jau turėtų būti pabrangę g.gif
Dėl kainos tikra mistika pas juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 11:02)
Aš prieš pirkdama visuomet pasižiūriu iki kada akcija galioja Tesco, tik pagal tai orientuojuosi. Šį kartą Tesco berods 14 d. akcija baigėsi, O mano nuorodoj Asda rodo dešinam kampe reklamą, kad po 5 GBP saldainiai, nors į krepšį deda po 4. Tai mano spėjimu ryt jau turėtų būti pabrangę g.gif
Dėl kainos tikra mistika pas juos smile.gif

palauksiu iki pirmadienio, ziuresiu
Atsakyti
Mergaitės, gal katra žinot, ar iš LT pačiai galima pirkti iš zalando.co.uk ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2014 10 17, 12:09)
Mergaitės, gal katra žinot, ar iš LT pačiai galima pirkti iš zalando.co.uk ax.gif ?

Galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 10 17, 11:15)

bigsmile.gif tikrai, nes jie rašo, kad "Please note that zalando.co.uk is only available for customers resident in the UK. To place an order on zalando.co.uk you will need: a UK billing and delivery address and a credit card or PayPal account linked to a UK bank account. Additionally the order must be placed from a UK IP address. Without all of the above, you will unfortunately be unable to make a purchase on zalando.co.uk", tai ir suabebojau blush2.gif ax.gif ?
Atsakyti
Labas,

Maisto pirkimo grafikas: nepamirskite butinai pranesti bent jau diena pries, ir yra 2 svaru - 8 litu pakuotes mokestis.

Sestadienis - 13-21 val
Sekmadienis 10-21 val
Pirmadienis 11-14 val; 17-21 val.
Antradienis 11-14 val
Treciadienis 11-14 val; 17-21 val.
Penktadienis 11-14 val.


QUOTE(Murčikas @ 2014 10 16, 23:30)
Kai turi bendras siuntas, ispakuoji, imi kiekvienos siunta, pasveri. jei yra deze pasveri tuscia deze, isdalini is zmoniu skaiciuas, prideti prie prekiu svorio ir susiskaiciuoji kaina  biggrin.gif


Bet cia tuo atveju, kai jus pacios prisiimat i kooperacijas taip? Nes, mes kartu lyg ir negrupuojam zmoniu g.gif

QUOTE(keistuole @ 2014 10 17, 09:46)
o kaip matyt iki kada tada mažesnė kaina  g.gif


Oi, Asdoje toje nesuzinosi. Bet, man atrodo, ta akcija dabar bus iki pat Kaledu. Musis su Tesco abi parduotuves.

QUOTE(agniukee @ 2014 10 17, 09:57)
Linut, kaip mano siuntinukas? Nesulaukiu jokiu ziniu is taves, o kita savaite atostogu vaziuoju.  4u.gif


Susirasysim emailu. As, galvojau jus dabar atostogaujat.

QUOTE(simpa @ 2014 10 17, 10:10)
niekaip biggrin.gif Tas ir blogiausia Asdoj, kad nezinia kada akcija baigsis smile.gif Ir atvezimo diena, jeigu bus pabrange, ta brangesne kaina ir teks moket  doh.gif


Net, ne atvezimo diena, o tada, kai nusprendzia nuskaiciuoti pinigus. Kai kuriose kortelese kazkaip po rezervo gaunasi.

QUOTE(Ditele @ 2014 10 17, 12:26)
bigsmile.gif tikrai, nes jie rašo, kad  "Please note that zalando.co.uk is only available for customers resident in the UK. To place an order on zalando.co.uk you will need: a UK billing and delivery address and a credit card or PayPal account linked to a UK bank account.


Sita taisykle galioja visoms be isimties UK parduotuvems. Tik, kai kurios i tai ziuri pro pirstus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 17, 11:45)
Sita taisykle galioja visoms be isimties UK parduotuvems. Tik, kai kurios i tai ziuri pro pirstus  blush2.gif

Supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 10 16, 15:26)
Man irgi sis klausimas aktualus...
nes mano asda groceries pas tuki vakar turejo nuvezt...
blush2.gif


Buvau temoje parasiusi, kad asda visa gauta.

Beje info visiems, atkreipkit demesi, net kelis kartus, kokie adresai ant siuntu. Si info svarbi ypac tiems, kurie naudojasi keliu imoniu adresais. Mums atveza siuntas, puse adreso musu, puse adreso PA imones. Ir, mes nezinom, priimti ar nepriimti. I kuria imone klientas norejo siusti. Net, Asda maista gauname registruota kitai imonei g.gif

QUOTE(me2za @ 2014 10 16, 15:28)
Tikrai ne kas savaitę, gal ne tą pačią dieną, gal kitą, bet tikrai dažnai 4u.gif


drinks_cheers.gif Vedame kazkur taip: antradieni, ketvirtadieni, sestadieni. Bet, stambius registruojam kasdien.
Vakar viska suregistravom, dabar ryt po pietu registruosim.

QUOTE(natina @ 2014 10 16, 19:21)
kada dabar siunta?


Kita savaite. Visada geriausia orientuotis, kad pakuojame mazdaug pirmadieni-antradieni.

QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 20:27)
O siuntinukai visi pliusuojadi i viena suma ane, neaisku kiek kuris sveria g.gif  kaip mergaites jus paskui skaiciuojate svori kai koperuojates su kitomis mamytemis g.gif


Jeigu jus imate kooperacija, kur cia SM temoje nurodyta, tai visu svoriai yra asmeniski.
Kiekvienas esantis kooperacijoje, susimoka pats uz save, ir asmeniskai vyksta visa komunikacija.
Jeigu jus pati kazkam nupirkote kazkokia preke, tai jus jau atskirai skaiciuojates, mes cia nesikisame.

QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 20:43)
Bet dar yra bendras pakuotes svoris g.gif  oi pas mene du siuntiniai ir 17 kg blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Saldainiai sveria biggrin.gif + pakuote. Nes, tos plastmasines dezes labai luzta doh.gif

QUOTE(AJ_Lt @ 2014 10 16, 21:03)
Lina, gal man jau kokia dali mano uzsakymuko su sia iskeliavusia siunta  nusiuntet ax.gif


Sia savaite jums nieko neiskeliavo, kita savaite bus. Ir, taip jau kai ka turime.
Atsakyti
O man kada ziniu bus? Siunta iskeliavusi ana savaite, saskaita apmoketa, is kur atsiimt nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 10 17, 13:45)
O man kada ziniu bus? Siunta iskeliavusi ana savaite, saskaita apmoketa, is kur atsiimt nezinau ax.gif


Mes pranesime, kaip visada 4u.gif
Atsakyti
Atėjau viešai padėkoti ax.gif Linut, ačiū labai už pagalbą sprendžiant problemą 4u.gif
Dabar belieka iš naujo užsakyti prekes, bet kaip sužinot saldainių kainą doh.gif Viršuje rašo po 5 GBP, apačioje po 4 GBP, į krepšį dedi po 4 GBP doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 08:03)
Suma buvo 53 GBP, saldainių buvo 7 dėžės.  Mano atveju siuntinys buvo in way pristatymo dieną, kitos dienos ryte buvo parašyta, kad delivered, o kai Lina parašė, kad nepristatė, patikrinau - prie užsakymo nieko nėra, tik užsakymo numeris. Tai taip ir nesupratau, ar atšaukė užsakymą, ar įvyko klaida. Parašiau jiems dvi žinutės, kol kas atsakymo nesulaukiau. Paprašiau Linos pagelbėt ax.gif
Kiek žinau, Audry prie užsakymo parašyta rejected. Jos atveju bent aiškiau kiek. O mano -  suprask kaip nori. Dar nesiteikia atrašyt doh.gif  doh.gif  doh.gif Suma iki šiol rezervuota...
Papildyta:

Kaip suprantu, tuoj pabrangs jos http://groceries.asd...ch/celebrations


Aciu uz nuoroda! Noriu tu saldainiu! Kur kreiptis, kad uzsakytu? Atsiprasau, esu naujoke, tad nesusigaudau kaip cia viskas vyksta. Gal galite padeti?
Atsakyti