Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Kreipiuosi i visus besinaudojancius Tukis.eu paslaugomis. Gal pas Jus atklydo/atsirado/gavote 2014 m.rugpjucio 13 - rugsejo 6 d.laikotarpiu Pauliaus vardu uzvadinti siuntiniai (5 vnt.) is UK. Butume dekingi,jei atsilieptumete.

Atsakyti
Audry ir MAMA7411, kiek pirkote Adoj saldainiu deziu, kad nepraleido (jei teisingai supratau, kad ju pirkote)?
Atsakyti
QUOTE(faina*faina @ 2014 10 14, 15:07)
Kažin ar atsiras kuri nors gera moteris ir padės naujokei užsisakyti saldainių labai jau noriu bet reikia pagalbos gal kas prijungtų mano užsakymą

Būčiau dėkinga begalo  mirksiukas.gif

Labas,
Kokius cia saldainius perkat? Gal reikia kompanijos?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 14, 13:12)
Pristate siandien visus uzsakymus, tiek, kiek mums buvo pranesta, kad bus  4u.gif

Gal galit perkamu saldainiu nuorodas ikelti? Kokia galutine kaina gaunasi? Noreciau uzsisakyti. Tik dar skaitau salygas ir nelabai suprantu, niekad dar neteko per jus uzsisakyti. Aciu.
Atsakyti
Kai turi bendras siuntas, ispakuoji, imi kiekvienos siunta, pasveri. jei yra deze pasveri tuscia deze, isdalini is zmoniu skaiciuas, prideti prie prekiu svorio ir susiskaiciuoji kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 10 16, 22:51)
Audry ir MAMA7411, kiek pirkote Adoj saldainiu deziu, kad nepraleido (jei teisingai supratau, kad ju pirkote)?

Suma buvo 53 GBP, saldainių buvo 7 dėžės. Mano atveju siuntinys buvo in way pristatymo dieną, kitos dienos ryte buvo parašyta, kad delivered, o kai Lina parašė, kad nepristatė, patikrinau - prie užsakymo nieko nėra, tik užsakymo numeris. Tai taip ir nesupratau, ar atšaukė užsakymą, ar įvyko klaida. Parašiau jiems dvi žinutės, kol kas atsakymo nesulaukiau. Paprašiau Linos pagelbėt ax.gif
Kiek žinau, Audry prie užsakymo parašyta rejected. Jos atveju bent aiškiau kiek. O mano - suprask kaip nori. Dar nesiteikia atrašyt doh.gif doh.gif doh.gif Suma iki šiol rezervuota...
Papildyta:
QUOTE(patricijaa @ 2014 10 16, 23:17)
Gal galit perkamu saldainiu nuorodas ikelti? Kokia galutine kaina gaunasi? Noreciau uzsisakyti. Tik dar skaitau salygas ir nelabai suprantu, niekad dar neteko per jus uzsisakyti. Aciu.

Kaip suprantu, tuoj pabrangs jos http://groceries.asd...ch/celebrations
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 09:03)
Suma buvo 53 GBP, saldainių buvo 7 dėžės.  Mano atveju siuntinys buvo in way pristatymo dieną, kitos dienos ryte buvo parašyta, kad delivered, o kai Lina parašė, kad nepristatė, patikrinau - prie užsakymo nieko nėra, tik užsakymo numeris. Tai taip ir nesupratau, ar atšaukė užsakymą, ar įvyko klaida. Parašiau jiems dvi žinutės, kol kas atsakymo nesulaukiau. Paprašiau Linos pagelbėt ax.gif
Kiek žinau, Audry prie užsakymo parašyta rejected. Jos atveju bent aiškiau kiek. O mano -  suprask kaip nori. Dar nesiteikia atrašyt doh.gif  doh.gif  doh.gif Suma iki šiol rezervuota...
Papildyta:

Kaip suprantu, tuoj pabrangs jos http://groceries.asd...ch/celebrations


o kaip matyt iki kada tada mažesnė kaina g.gif
Atsakyti
Linut, kaip mano siuntinukas? Nesulaukiu jokiu ziniu is taves, o kita savaite atostogu vaziuoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 10 17, 09:46)
o kaip matyt iki kada tada mažesnė kaina  g.gif

niekaip biggrin.gif Tas ir blogiausia Asdoj, kad nezinia kada akcija baigsis smile.gif Ir atvezimo diena, jeigu bus pabrange, ta brangesne kaina ir teks moket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 10 17, 10:10)
niekaip biggrin.gif Tas ir blogiausia Asdoj, kad nezinia kada akcija baigsis smile.gif Ir atvezimo diena, jeigu bus pabrange, ta brangesne kaina ir teks moket  doh.gif


šitą tai žinau , dėl to ir klausiu biggrin.gif
Atsakyti
Informacijai - kas dar neatsiėmę siuntinukų iš manęs, šiandien tą daryti galima visą dieną smile.gif
Atsakyti
Blem kaip su tais saldainiais daryt, jei zada pabrangt:( O kita savaite kada galima rinktis pristatymas?
Atsakyti