Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 15:11)
As galvojau, kad kai tik gauna g.gif  tai kaip zinot, ar siuntinukas jau atkeleves pas tuki g.gif

Įvairiai manau suveda, kartais tą pačią dieną, kartais kitą. Bet tikrai ne tada, kai siunta jau iškeliauja į Lietuvą.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 14:11)
As galvojau, kad kai tik gauna g.gif  tai kaip zinot, ar siuntinukas jau atkeleves pas tuki g.gif


Man irgi sis klausimas aktualus...
nes mano asda groceries pas tuki vakar turejo nuvezt...
blush2.gif
Atsakyti
Tikrai ne kas savaitę, gal ne tą pačią dieną, gal kitą, bet tikrai dažnai 4u.gif
Atsakyti
kada dabar siunta?
Atsakyti
Kita savaite.

Visa sistema yra sutvarkyta 4u.gif
Atsakyti
Kada galima maistą pirkti? blush2.gif
Atsakyti
Kitos savaites kooperacijos:

Vilnius


1. Zalia Ruta
2.
3.
Uzteks, nes mano 6 kg tongue.gif
Atsakyti
O siuntinukai visi pliusuojadi i viena suma ane, neaisku kiek kuris sveria g.gif kaip mergaites jus paskui skaiciuojate svori kai koperuojates su kitomis mamytemis g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 20:27)
O siuntinukai visi pliusuojadi i viena suma ane, neaisku kiek kuris sveria g.gif  kaip mergaites jus paskui skaiciuojate svori kai koperuojates su kitomis mamytemis g.gif

Tai apytiksliai primeskit, kiek pas ka svorio buvo wink.gif
Jei daugiau nieko nesiuntet, galit pas mane siusti, pigiau kainuos siuntimas, jei pas jus 3 kg nesusidaro
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 16, 19:34)
Tai apytiksliai primeskit, kiek pas ka svorio buvo wink.gif
Jei daugiau nieko nesiuntet, galit pas mane siusti, pigiau kainuos siuntimas, jei pas jus 3 kg nesusidaro

Bet dar yra bendras pakuotes svoris g.gif oi pas mene du siuntiniai ir 17 kg blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lina, gal man jau kokia dali mano uzsakymuko su sia iskeliavusia siunta nusiuntet ax.gif
Atsakyti

Kitos savaites kooperacijos:

Vilnius, Bajoru kalvos


1. Zalia Ruta
2.
3.
Uzteks, nes mano 6 kg tongue.gif
Atsakyti