Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Audry @ 2014 10 15, 16:21)
Musu turbut taip ir neptistate. I laiskus asda irgi netssako doh.gif

Nesenai Linos klausiau, mano nepristatė. Man irgi neatrašo...
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 10 15, 16:21)
Musu turbut taip ir neptistate. I laiskus asda irgi netssako doh.gif


QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 15, 16:26)
Nesenai klausiau, mano nepristatė. Man irgi neatrašo...


Tai jusu dvieju, tada tik ir nepristate pirmadieni.
Jeigu norit, galiu jusu vardu paskambinti.
ATsiuskite visus duomenis i emaila, iskaitant: uzsakymo nr, patvirtinima, varda pavarde, emaila, gimimo data ant saskaitos, ir del viso pikto, paskutinius 4 korteles skaicius. Cia tuo atveju, jeigu pasitikite mumis! Jei bijote, nesiuskite geriau tokios info schmoll.gif
Jei siusite dar parasykite, del ko deretis: del naujo pristatymo ar del pinigu grazinimo.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 10 14, 16:39)
Sakykit, o siaulieciu kooperacija buvo susidariusi ar man savo "naslaitei" reikes atsiimt is tos gatves kur ana karta? Yra sansu kad veliausiai poryt? ax.gif


blush2.gif
Atsakyti
Jei prie asda groceries orders raso, kad Delivered, tai cia jau skaityti, kad pristate? Ar reikia is Limcama sulaukti kazkokio patvirtinimo, kad pristate?
g.gif

(Pirma karta pati pirkau is asda groceries, todel dar ne viska zinau) blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
Linut, parašiau jums
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką 4u.gif
Atsakyti
Linut, neatveš šiandien mano Asdos, nepatikau aš jiems vėl cool.gif Dar šiai savaitei galima pirkt? Jei ne, tai kada kitą savaitę? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 16 spalio 2014 - 07:51
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 15, 14:23)
Iskeliavo, vakar  4u.gif


Sveikos, naujoke as pas jus nail.gif Pirkau is amazon, prekes matau 14 diena jau pas jus atkeliavo..
Kada i Lt prekes iskeliauja? 4u.gif

ačiū
Atsakyti
Lina, mano siuntinukus užlaikykit. Turit gauti du vienetus. Ačiū.
Atsakyti
O per kiek laiko kai ateina siuntinukai itraukiami i sistema blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 16, 12:59)
O per kiek laiko kai ateina siuntinukai itraukiami i sistema blush2.gif  4u.gif


Siuntinai registruojami kiekviena savaite, kai issiunciama siunta i Lietuva. Jeigu klystu pataisykit mane blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga79: 16 spalio 2014 - 13:51
QUOTE(smilga79 @ 2014 10 16, 13:51)
Siuntinai registruojami kiekviena savaite, kai issiunciama siunta i Lietuva.  Jeigu klystu pataisykit mane blush2.gif

As galvojau, kad kai tik gauna g.gif tai kaip zinot, ar siuntinukas jau atkeleves pas tuki g.gif
Atsakyti