Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Aš praeitą savaitę irgi už 0,5 svaro pristatymą pagavau thumbup.gif
Atsakyti
Taip, as rytdienai pristatyma irgi radau uz 0.50 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 13 spalio 2014 - 10:30
Priimciau viena mergyte Asda maistui, kad pasidalint pakavimo mokesti. Darysiu uzsakyma is sio parduotuves pirma siki, tai tikiuosi priims mano kortele biggrin.gif

Bankas seb, vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 13 spalio 2014 - 10:56
Sveikos 4u.gif

Siunta i LT vaziuos rytoj nakti, prasom kooperuotis, kas neturi 7kg, bet nori, kad siunta isvyktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As labai laukiu asdos, man truks 0.5 kg. Tureti ryt atsiusti. Jeigu nespes, tai nesiuskit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 13, 12:12)
Sveikos  4u.gif

Siunta i LT vaziuos rytoj nakti, prasom kooperuotis, kas neturi 7kg, bet nori, kad siunta isvyktu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aha, del siuntu. Ryt Asda dienos metu pristatys (rasiau i email apie tai) Ten bus nemazai kg, sistemoj matau, kad jau yra 4kg. Iseis Asda maista prideti? blush2.gif
Atsakyti
Linut, rašaiu vakar, bet negavau patvirtinimo - šiandien 6-8 pm pristatys mano vardu asda maistą (nedaug). Nesiūskite kol neparašysiu. Ačiū
Atsakyti
Kas dar neuzsisakete, prasau nebeuzsakineti Asda maisto pristatymo laiko, rytojui tarp 11-13 val. Tam laikotarpiui yra apie 15 jau padarytu uzsakymu. Kaip suprantu, pigiausias pristatymo laikas g.gif Bet, bandydami sutaupyti svara, kita galit uzblokuoti adresa pilnai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Prasom rinktis kitas dienas, nuo treciadienio!
Atsakyti
Gal kas nors norėtų kooperuotis 7kg siuntai sudaryti? 4u.gif Vilnius, Justiniškės, bet galima ir kitą vietą paderint, jei bus labai nepatogu drinks_cheers.gif
Papildyta:
Lina, o siuntos jau visos į sistemą suvestos? Man dar trūksta smulkių 2vnt., bet labai tikiuosi, kad iki ryt ateis..s
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 13, 13:01)
Gal kas nors norėtų kooperuotis 7kg siuntai sudaryti? 4u.gif Vilnius, Justiniškės, bet galima ir kitą vietą paderint, jei bus labai nepatogu  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Lina, o siuntos jau visos į sistemą suvestos? Man dar trūksta smulkių 2vnt., bet labai tikiuosi, kad iki ryt ateis..s


Man būtų patogu Justiniškės:) Mano 2,2 kg
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 13, 12:12)
Sveikos  4u.gif

Siunta i LT vaziuos rytoj nakti, prasom kooperuotis, kas neturi 7kg, bet nori, kad siunta isvyktu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


jeigu nesikoperuosim liks uk siunta? nes pas mane tik smulkmena atėjus ir laukiu daugiau siuntinuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 13, 12:49)
Tam laikotarpiui yra apie 15 jau padarytu uzsakymu. Kaip suprantu, pigiausias pristatymo laikas  g.gif
Prasom rinktis kitas dienas, nuo treciadienio!



doh.gif biggrin.gif Ir mano tame tarpe bus blush2.gif Jei mano asda nespės, tai nesiųskit blush2.gif
Atsakyti