Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Gal kas is Siauliu priimtu su keliom dezutem saldainiu?Nesurenku ir as 40 sv. ax.gif
Atsakyti
jei tikrai asda padalina pristatymo mokestį iš pristatymų skaičiaus, kurie užsisakę tą patį laikotarpį, tai gal kas pasikoopertuoti notėtų biggrin.gif Užsisakiau pristatymą rytoj (pirmadienį) tarp 6 -8 p.m. Pristatymas -2 sv. Jei kažkas užsisakytumėt tuo pat metu, gal tikrai pristatymas būtų paskaičiuotas mažesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 10 12, 08:12)
jei tikrai asda padalina pristatymo mokestį iš pristatymų skaičiaus, kurie užsisakę tą patį laikotarpį, tai gal kas pasikoopertuoti notėtų biggrin.gif Užsisakiau pristatymą rytoj (pirmadienį) tarp 6 -8 p.m. Pristatymas -2 sv. Jei kažkas užsisakytumėt tuo pat metu, gal tikrai pristatymas būtų paskaičiuotas mažesnis  g.gif


Lina, rasiau jums meila apie asda uzsisakyma ir pasirinkta laika. Bet negavau automatinio atsakymo, tai nezinau ar gavot. Pirmadieni mano uzsakyma jums turetu pristatyti
Atsakyti
gal yra norinciu bendram uzsakymui asda george? 20% kudikiu rubeliams:)
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 10 12, 09:12)
jei tikrai asda padalina pristatymo mokestį iš pristatymų skaičiaus, kurie užsisakę tą patį laikotarpį, tai gal kas pasikoopertuoti notėtų biggrin.gif Užsisakiau pristatymą rytoj (pirmadienį) tarp 6 -8 p.m. Pristatymas -2 sv. Jei kažkas užsisakytumėt tuo pat metu, gal tikrai pristatymas būtų paskaičiuotas mažesnis  g.gif

Užsakiau, tikėsimės, kad sumažins siuntimo išlaidas
Atsakyti
O dabar man blondinei pasqkykit jeigu asdos rubus perku maistui reikia atskirai registruotis ar ne? poster_offtopic.gif
Atsakyti
O man atšaukė ASDA maistą doh.gif Gal didokas užsakymas buvo, bandysiu mažinti apimtis arba skelsiu į kelis užsakymus g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 12, 23:09)
O man atšaukė ASDA maistą doh.gif Gal didokas užsakymas buvo, bandysiu mažinti apimtis arba skelsiu į kelis užsakymus g.gif

kiek uzsakinejai?
Atsakyti
Pasirodo ne tik atšaukė, bet ir sąskaitą užblokavo, rašo reik skambint ablokavimui doh.gif Kur aš ten skambinsiu, angliškai ni bum bum blush2.gif

Užsakinėjau 10 didelių dėžių ir 10 mažų saldainių, bet gal ir ne saldainiuose esmė, nes užsakymas buvo beveik 150 svarų blush2.gif Ėmiau daug visokių prekių g.gif Suprantu, kad rizikavau, reikėjo gal mažesnius užsakymus daryt, niu bet jau šaukštai popiet biggrin.gif

Ką dabar daryt g.gif Naują sąskaitą kurtis? g.gif
Atsakyti
Iš Hornchurch paimtumėte?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 13, 00:29)
Pasirodo ne tik atšaukė, bet ir sąskaitą užblokavo, rašo reik skambint ablokavimui doh.gif Kur aš ten skambinsiu, angliškai ni bum bum blush2.gif

Užsakinėjau 10 didelių dėžių ir 10 mažų saldainių, bet gal ir ne saldainiuose esmė, nes užsakymas buvo beveik 150 svarų blush2.gif Ėmiau daug visokių prekių g.gif Suprantu, kad rizikavau, reikėjo gal mažesnius užsakymus daryt, niu bet jau šaukštai popiet biggrin.gif

Ką dabar daryt g.gif Naują sąskaitą kurtis? g.gif

as jau trecia karta kuriaus nauja saskaita
Atsakyti
Na žinokit įdomiai su tuo 0,5 cnt kompensacija, pabandžiau susikrauti krepšelį, tai jie tiesiog vienu laiku šiandien man siūlo atvežimą už 0,5 cnt ax.gif , visi kiti laikai už normalią kainą g.gif .
Atsakyti