Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Siuo metu sistema pilnai suregistruota 4u.gif
Atsakyti
Linute, kada sekančiai siuntai galima rinktis Asda maisto pristatymą?
Atsakyti
MAISTO PRISTATYMAI:

Uzsisakius butinai pranesti, yra 2 svaru pakuotes mokestis.

Sestadieni nuo 13-21 arba sekmadieni visa diena!
Pirmadieni 17-21
Antradieni 10-16
Treciadieni 11-14 ir 17-21
Ketvirtadieni 17-21 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apkrausim sandėlį saldainiais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 10, 19:28)
Apkrausim sandėlį saldainiais lotuliukas.gif

po kiek jus uzsakinejat is asdos, turiu omeny kieki? Man baisu, kad vel neuzblokuotu
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 10, 19:32)
po kiek jus uzsakinejat is asdos, turiu omeny kieki? Man baisu, kad vel neuzblokuotu


Aš bandžiau spaudinėt kiek max duoda įsidėt, tai kiekvienos rūšies po 24 vnt. Aišku aš tiek nežadu imt toli gražu, mažiau biški biggrin.gif, nu bet gal neatšauks, jei jau leidžia tiek kraut į krepšį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 10, 20:32)
po kiek jus uzsakinejat is asdos, turiu omeny kieki? Man baisu, kad vel neuzblokuotu


Dar nepirkau, ko gero šiandien reiks paimt, apie 10 vnt imsiu didelių dėžių, mažų kelias, gal nepasirodys daug g.gif
Atsakyti
Pirkau vienos rūšies 10 vnt, viskas ok, jau pas Liną sandėlyje thumbup.gif . Dar buvau pasirinkus pristatymą už 1 gbp, parašė, kad grąžina 0,50 pensų, nes tuo pačiu adresu dar veža siuntinį lotuliukas.gif .
Tik neprisimenu pernai turbūt pigiausiai 5 gbp buvo ar ne g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 11 spalio 2014 - 12:56
QUOTE(Amrinasta @ 2014 10 11, 12:55)
Pirkau vienos rūšies 10 vnt, viskas ok, jau pas Liną sandėlyje  thumbup.gif . Dar buvau pasirinkus pristatymą už 1 gbp, parašė, kad grąžina 0,50 pensų, nes tuo pačiu adresu dar veža siuntinį  lotuliukas.gif .
Tik neprisimenu pernai turbūt pigiausiai 5 gbp buvo ar ne  g.gif .

as pigiausiai pernai maciau po £4.50 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 10, 15:35)
MAISTO PRISTATYMAI:

Uzsisakius butinai pranesti, yra 2 svaru pakuotes mokestis.

Sestadieni nuo 13-21 arba sekmadieni visa diena!
Pirmadieni 17-21
Antradieni 10-16
Treciadieni 11-14 ir 17-21
Ketvirtadieni 17-21  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kaip čia tą laiką suprasti? blush2.gif
pvz prisidėjau saldainių iš ASDA ir galiu pasirinkti siuntimą, pigiausiai antradienis nuo 11-13val. tai kaip ir papuolu į tas ribas g.gif
AI dar mergaitės, ką perkate iš tos ASDA, man tiek saldainių nereikia, o minimali suma 40svarų, gal dar ką gero esate užmačiusios ir naudojate bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 10 11, 17:08)
Kaip čia tą laiką suprasti?  blush2.gif
pvz prisidėjau saldainių iš ASDA ir galiu pasirinkti siuntimą, pigiausiai antradienis nuo 11-13val. tai kaip ir papuolu į tas ribas  g.gif
AI dar mergaitės, ką perkate iš tos ASDA, man tiek saldainių nereikia, o minimali suma 40svarų, gal dar ką gero esate užmačiusios ir naudojate  bigsmile.gif

tresemme sampunu ir balzamu po 2,5 sv (be akcijos jie po 4 sv) ir arial isimetus i kasika.
jei saldainiu daug neperkat, pasiulykit kitom prisijungti 4u.gif ir pakavimo mokesti pasidalinsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 10 11, 13:55)
Pirkau vienos rūšies 10 vnt, viskas ok, jau pas Liną sandėlyje  thumbup.gif . Dar buvau pasirinkus pristatymą už 1 gbp, parašė, kad grąžina 0,50 pensų, nes tuo pačiu adresu dar veža siuntinį  lotuliukas.gif .
Tik neprisimenu pernai turbūt pigiausiai 5 gbp buvo ar ne  g.gif .

as vakar 9 pirkau, nezinau ar praleis, o pries kelias dienas 10 pirkau, tai sekmingai
Atsakyti