Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 08, 10:55)
Lina, labai laukiu atsakymo pastuke 4u.gif


blush2.gif Ir as labai laukiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2014 10 08, 11:34)
manau tai Linai papildomas darbas, o mums nezinau ar ka labai jau keicia.
cia mano nuomone.

Na taiiip, bet aš žiūriu pradedu makaluotis. Tarkim tas pats pavyzdys, kalbam apie 30 d. siuntą, o aš sistemoje matau 09.26 ir 10.01 smile.gif
Sakau tik mintis kilusi ir pasiūlymas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

As susipainiojau, dabar matau dvi siuntas, vienos datos 1vnt, kitos datos 2vnt, svoris prie abieju 0.
Ar tai reiskia, kad per abi datas nulis kg ar kiekvienos atskirai tik, bet sudejus gali ir gautis 2kg? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 10 08, 15:22)
Sveikos,

As susipainiojau, dabar matau dvi siuntas, vienos datos 1vnt, kitos datos 2vnt, svoris prie abieju 0.
Ar tai reiskia, kad per abi datas nulis kg ar kiekvienos atskirai tik, bet sudejus gali ir gautis 2kg?  mastau.gif

Man rodos nulį rašo tada, kai nesiekia 2 kg. Jeigu klystu, tai pataisys mane kitos narės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2014 10 08, 15:26)
Man rodos nulį rašo tada, kai nesiekia 2 kg. Jeigu klystu, tai pataisys mane kitos narės  4u.gif


Taip, zinau, taip ir yra smile.gif Viskas budavo aisku, kai visos prekes vienoje datoje, o kai isskirstyta, man kylo tas klausimas ar galiu numatyti koks yra bendras VISU mano siuntu (skirtingu datu) svoris.
Atsakyti
Vakar rašiau el. paštu, bet pakartosiu čia, kad spėtumėte perskaityti. Su šia siunta man nieko siųsti nereikia.
Atsakyti
Gal kuri buvote susidurusi su tokia situacija. DPD veze siunta pas Lina, bet nerado namie. Siunta kazkur paliko pas kaimynus, tiksliau kieme. Atsiunte foto, kurioje matau salia suksliu maisus ir nezinau ka cia daryti. Pirkta is amazon.de. Rasiau Linai, bet ji turbut ziauriai uzsikasusi, tai kol kas neatsake. Bijau, kad siunta nesuslaptu... doh.gif Gal kuriai buvo panasi situacija????
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 10 08, 16:39)
Gal kuri buvote susidurusi su tokia situacija. DPD veze siunta pas Lina, bet nerado namie. Siunta kazkur paliko pas kaimynus, tiksliau kieme. Atsiunte foto, kurioje matau salia suksliu maisus ir nezinau ka cia daryti. Pirkta is amazon.de. Rasiau Linai, bet ji turbut ziauriai uzsikasusi, tai kol kas neatsake. Bijau, kad siunta nesuslaptu... doh.gif Gal kuriai buvo panasi situacija????


nu artistai - ne kitaip - tai kas nors nunes ta siunta - ir irodyk, kad Lina nekalta doh.gif O jie jokio paraso nepaeme g.gif
Papildyta:
Smilga, yra jusu siunta, Lina prase parasyt jai emaila su trackingu jos - pakutens kudlas DPD kad tokiu bajeriu nebebutu...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 08, 16:42)
nu artistai - ne kitaip - tai kas nors nunes ta siunta - ir irodyk, kad Lina nekalta doh.gif  O jie jokio paraso nepaeme g.gif



Nu ne, atsiunte nuotraka ir tiek.

Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 10 08, 16:50)
Nu ne, atsiunte nuotraka ir tiek.


papildziau jums ana savo posta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 10 08, 16:39)
Atsiunte foto, kurioje matau salia suksliu maisus ir nezinau ka cia daryti. Pirkta is amazon.de.


Tai dar kas nors su šiukšlėm išmes doh.gif biggrin.gif Nu nėra žodžių blink.gif O neprivalo jie dar kartą vežti jei neranda namie g.gif Išsidirbinėja ne tas žodis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 08, 17:14)
Tai dar kas nors su šiukšlėm išmes doh.gif  biggrin.gif Nu nėra žodžių blink.gif O neprivalo jie dar kartą vežti jei neranda namie g.gif Išsidirbinėja ne tas žodis blink.gif

musu kaime tai arba skambina kaimynams i duris, arba palieka siuntini uzmete uz varteliu, jei lengvas neduztantis smile.gif
Atsakyti