Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 01, 22:24)
Dar vienas klausimas, perziurejau ataskaita /israsa banko ir pastebejau, kad Tesco rezervavo 60sv daugiau negu sudare mano paskutiniai 3 uzsakymai (daryti ta pacia diena). Kaip cia taip gali but?

Mane tai nervina kai po kelių dienų paima ir atšaukia kelias prekes doh.gif doh.gif O dar jų labai reikia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 02, 08:51)
tai gal kazkas dingo is krepsio - ir rezervavo nauja suma jums, o senoji irgi kabo - praeis pora savaiciu ir atkabins, o ta reikalinga - nurasys mirksiukas.gif  Nepergyvenkit - neatims jusu pinigeliu 4u.gif


Taip ir bus. Daznai jie taip daro. Jei kazko nera ar veliau issius tai nuraso is naujo pilna suma o kita lieka rezervuota kol bankas nenuims rezervacijos.

Atsakyti
Pas mane tokia pati situacija su Tesco rūbais, du kartus rezervuota suma - viena mažesnė šiek tiek, kita didesnė, nes kažko nebuvo rolleyes.gif Kad grįš pinigai, tai nepergyvenu, niekur jie nedings, tik va bjauru, nes sąskaitoj buvo tik pirmam užsakymui finansų, tai dabar beveik -200 lt kabo, žodžiu rezervuoja net ir nesant pinigų lotuliukas.gif Dabar nei pirkt negaliu, įsimesiu į Virtuono sąskaitą, tai kaip mat ištirps doh.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 02, 10:09)
Pas mane tokia pati situacija su Tesco rūbais, du kartus rezervuota suma - viena mažesnė šiek tiek, kita didesnė, nes kažko nebuvo rolleyes.gif Kad grįš pinigai, tai nepergyvenu, niekur jie nedings, tik va bjauru, nes sąskaitoj buvo tik pirmam užsakymui finansų, tai dabar beveik -200 lt kabo, žodžiu rezervuoja net ir nesant pinigų lotuliukas.gif Dabar nei pirkt negaliu, įsimesiu į Virtuono sąskaitą, tai kaip mat ištirps doh.gif


vat ir islenda kreditiniu privalumas, kai pakabina ne asmeninius pinigus - o banko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kada dabar artimiausia siunta nusimato? Kazin, jei siandien viena smulkmena nupirkciau, ar spetu dar ateit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 02, 09:12)
vat ir islenda kreditiniu privalumas, kai pakabina ne asmeninius pinigus - o banko  thumbup.gif


Ale man dažniausiai ir banko pinigų reikia hihihi.gif
Atsakyti
Lina, aciu labai uz siuntinuka aciuks.gif Vakar rekordiniu greiciu viskas isdalinta buvo biggrin.gif

Vakar parasiau jums laiskeli su klausimeliu/uzsakymu, bet atsakymo dar negavau g.gif Gal netycia praeidote mano zinute blush2.gif
Atsakyti
Emailu neatsakytu turiu daug, atsiprasau, kad veluojame su atsakymais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vakar siunta isvyko. Ja vadinsime rugsejo 30 d siunta! Tuoj keiciame statusus!

Sekanti siunta, - kita savaite. Laukiame kooperaciju!
Atsakyti
LINDT SALDAINIU AKCIJA - galios tik kelias dienas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 02, 13:17)
LINDT SALDAINIU AKCIJA - galios tik kelias dienas  4u.gif  4u.gif  4u.gif


čia su jūsų tarpininkavimu ar eina pačiom pirkt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2014 10 02, 14:23)
čia su jūsų tarpininkavimu ar eina pačiom pirkt? 4u.gif


Neteko matyti, kad butu kas pirke.

Sistema su isvykusiais sutvarkyta 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 10 01, 19:33)
Aš eilinį kartą valerijonų turiu griebtis kai pamatau sistemoje kiek kg turiu lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif reikia jums tu valerijonu urmu kazkur uzpirkti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 01, 16:56)
paskaiciau apie ju kenksminguma - tai kazkaip be rysio pasijauciau - nei atimt dabar, nei ramia sazine leist linksmintis unsure.gif


Man siek tiek itartinas, tas toks greitas tyrimu padarymas ir nustatymas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 10 02, 16:07)
Man siek tiek itartinas, tas toks greitas tyrimu padarymas ir nustatymas.  g.gif


ten zinok greitai su tais ftalatais tyrimus atlieka, pas mus daznai randa netinkamu del ju zaislu parduodamu mirksiukas.gif
Atsakyti