Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 01, 17:23)
Pirma karta man TBS iskrete poksta. Neradau uzsakyme vienos prekes 15sv vertes, nors invoice raso, kad yra ir issiusta. Parasiau laiska, idomu kaip jie reaguoja ar isvis reaguoja



man yra buve

reikia skambint
jei turi preke, atsiuncia
jei ne- grazina pinigus
Atsakyti
o klaipeda siuntos dar nesidalina?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 10 01, 18:58)
man yra buve

reikia skambint
jei turi preke, atsiuncia
jei ne- grazina pinigus

parasiau emaila, kur as cia skambinsiu
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 01, 18:24)
o sms gavot? ten yra numeriukas siuntos. skambinat nemokamu telefonu, padiktuojat ir pasakys, pas kuri kurjeri siunta. tik ar jau dabar vakare jie dirbs.

aciu mergaites ka tik atnese
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2014 09 30, 12:31)
Kam aktualios gumytės ir jų rinkinukai tai yra sportsdirect'e smile.gif Ir ateina greičiau. Rinkinukas - staklytės + kabliukas + 600 gumyčių 3 eurai. Tik neišpirkit visų smile.gif


Aš eilinį kartą valerijonų turiu griebtis kai pamatau sistemoje kiek kg turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu asdai uz kataloga kiekviename maise biggrin.gif gerai, kad bent paveiksliuku karpomu daug, nunesiu i darzeli sudoroti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 01, 19:41)
aciu asdai uz kataloga kiekviename maise  biggrin.gif  gerai, kad bent paveiksliuku karpomu daug, nunesiu i darzeli sudoroti  cool.gif


pas mane katalogu nebuvo... O va dabar laukiu 8,5 kg asdos - idomu gal irgi esme katalogai sudaro lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Aš irgi niekad negavau katalogų g.gif Gal ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimas, perziurejau ataskaita /israsa banko ir pastebejau, kad Tesco rezervavo 60sv daugiau negu sudare mano paskutiniai 3 uzsakymai (daryti ta pacia diena). Kaip cia taip gali but?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 01, 18:41)
aciu asdai uz kataloga kiekviename maise  biggrin.gif  gerai, kad bent paveiksliuku karpomu daug, nunesiu i darzeli sudoroti  cool.gif


Gavau ir as du katalogus siandien. Uzsakyma padalino i du maisiukus ir i abu idejo papildomo svorio lotuliukas.gif
Atsakyti
galima ju kaip nors atsisakyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 01, 22:24)
Dar vienas klausimas, perziurejau ataskaita /israsa banko ir pastebejau, kad Tesco rezervavo 60sv daugiau negu sudare mano paskutiniai 3 uzsakymai (daryti ta pacia diena). Kaip cia taip gali but?


tai gal kazkas dingo is krepsio - ir rezervavo nauja suma jums, o senoji irgi kabo - praeis pora savaiciu ir atkabins, o ta reikalinga - nurasys mirksiukas.gif Nepergyvenkit - neatims jusu pinigeliu 4u.gif
Atsakyti