Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Gal papasakotumet kaip ebay perkat kai pardavejas nesiuncia g.gif ir ka reiskia, kad nesiuncia, t.y. nesius ir jei kurjeri as uzsakysiu? Ziuriu yra keli atvejai 1) kai raso free -collection in person 2) kai raso "wont post, buyer should collect.
Tai kada galeciau kurjerius naudoti? Ar bet kuriuo atveju pries statant reikia klausti pardavejo ar paruostu siuntimui kai kurjeri uzsisakau pati? O gal statyt ir laimejus tiesiog tartis su kurjeriu?
Kaip jus darot??
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 09 30, 20:35)
a ko nieks nesidziaugia, kiba as viena ryt siunta gausiu g.gif



noretum viena?
as irgi gavau zinute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 09 30, 23:41)
Gal papasakotumet kaip ebay perkat kai pardavejas nesiuncia g.gif  ir ka reiskia, kad nesiuncia, t.y. nesius ir jei kurjeri as uzsakysiu? Ziuriu yra keli atvejai 1) kai raso free -collection in person 2) kai raso "wont post, buyer should collect.
Tai kada galeciau kurjerius naudoti? Ar bet kuriuo atveju pries statant reikia klausti pardavejo ar paruostu siuntimui kai kurjeri uzsisakau pati? O gal statyt ir laimejus tiesiog tartis su kurjeriu?
Kaip jus darot??

Patartina prieš bidinant tartis su pardavėju:
1. ar siųstų pardavėjas pats
2. ar siųstų/supakuotų jei užsakytumėt kurjerį

Nes būna, kurie nesiunčia, nes nori kad prieš pasiimant apžiūrėtų gyvai ir nebūtų pretenzijų. Arba neturi tinkamo dydžio pakuotės. Arba neturi printerio etikeitei atspausdinti (nes užsakant kurjerį, dažniausiai pardavėjui reikia persiųsti suformuotą etiketę). Su kai kuriais kurjeriais dar reikia be adreso ir siuntinio svorio, žinoti siuntinio matmenis.
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2014 09 30, 21:57)
Tikrai ne Jūs viena smile.gif Aš ir ryt siuntos laukiu.



QUOTE(lina0612 @ 2014 10 01, 06:40)
noretum viena?
as irgi gavau zinute  biggrin.gif


tai ko tyrlit, nedziugaujat, nesokinejat bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 01, 10:35)
tai ko tyrlit, nedziugaujat, nesokinejat bigsmile.gif

clap.gif clap.gif clap.gif
Iš tikrųjų labai apsidžiaugiau:)))
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2014 10 01, 11:38)
clap.gif  clap.gif  clap.gif
Iš tikrųjų labai apsidžiaugiau:)))


nu va - kur kas smagiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 01, 09:35)
tai ko tyrlit, nedziugaujat, nesokinejat bigsmile.gif



Mano vaikis siandien sokines

lom band rinkini gaus:)
Super greit atejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 10 01, 16:53)
Mano vaikis siandien sokines

lom band rinkini gaus:)
Super greit atejo  thumbup.gif


paskaiciau apie ju kenksminguma - tai kazkaip be rysio pasijauciau - nei atimt dabar, nei ramia sazine leist linksmintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 10 01, 16:53)
Mano vaikis siandien sokines

lom band rinkini gaus:)
Super greit atejo  thumbup.gif

Mergaites o jau gavo ? Kas nors. Arba gal venipako mumeri zinot.visa diena pralaukiau ir niekas neatnese:(.
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2014 10 01, 17:10)
Mergaites o jau gavo ? Kas nors. Arba gal venipako mumeri zinot.visa diena pralaukiau ir niekas neatnese:(.


mes jau ir issidalinom thumbup.gif Sikart ko gero gausim pirmuju statusa lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma karta man TBS iskrete poksta. Neradau uzsakyme vienos prekes 15sv vertes, nors invoice raso, kad yra ir issiusta. Parasiau laiska, idomu kaip jie reaguoja ar isvis reaguoja
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2014 10 01, 16:10)
Mergaites o jau gavo ? Kas nors. Arba gal venipako mumeri zinot.visa diena pralaukiau ir niekas neatnese:(.



o sms gavot? ten yra numeriukas siuntos. skambinat nemokamu telefonu, padiktuojat ir pasakys, pas kuri kurjeri siunta. tik ar jau dabar vakare jie dirbs.
Atsakyti