Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Laimuska @ 2014 09 26, 12:53)
Tai bet jei susidaro pakankama suma  papildomos datos siuntimui, tai gi prietaiko tą 2už3 kainą, nesvarbu, kada bus prekė išsiųsta smile.gif
O ir nebūtinai kitą mėnesį, atsiras pas juos sandėlyje ir išsiųs anksčiau, būna vienu ypu išsiunčia ir dviejų datų "pending orders".
Todėl suprantu, kad su HM tarpininkauti yra daugiau vargo, nes jau man tarp trijų draugaičių kai reikia atsekti kas ką užsisakė, kiek nuskaitė kada išsiuntė/gavo..jau yra ką veikti smile.gif

jo jo, nelengva su jais, nors tik trys uzsakymai po 4-5 prekes bet vistiek maisatis
Atsakyti
laba mergaites
didelis prasymukas
jei uzmatytumet advento kalendoriu pigiau duokit zinia
aciukas
Atsakyti
Gavome 6-10 siuntinius is Boots, TBS ir kt parduotuviu, per Royal mail'a. Kazkuriame siuntinyje issiliejes ar tai aliejus ar kazkas. Kadangi pastininkas nemate, tad skystis tekedamas supyle ir kt salia buvusius siuntinius doh.gif doh.gif Kai perziuresime kas pazeista, pranesime emailu 4u.gif 4u.gif 4u.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 09 26, 14:41)
Gavome 6-10 siuntinius is Boots, TBS ir kt parduotuviu, per Royal mail'a. Kazkuriame siuntinyje issiliejes ar tai aliejus ar kazkas. Kadangi pastininkas nemate, tad skystis tekedamas supyle ir kt salia buvusius siuntinius  doh.gif  doh.gif Kai perziuresime kas pazeista, pranesime emailu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  doh.gif

siaubas tikiuos ne mano, o jie atlygina zala tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 09 26, 14:41)
Gavome 6-10 siuntinius is Boots, TBS ir kt parduotuviu, per Royal mail'a. Kazkuriame siuntinyje issiliejes ar tai aliejus ar kazkas. Kadangi pastininkas nemate, tad skystis tekedamas supyle ir kt salia buvusius siuntinius  doh.gif  doh.gif Kai perziuresime kas pazeista, pranesime emailu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  doh.gif


ojei kaip nesmagu unsure.gif Tikiuos nieko labai vertingo nesugadino unsure.gif
Atsakyti
as Bio oil uzsakinejau is Ebay, blem, itariu mano
Atsakyti
Jau parasem visiems kieno buvo pazeista 4u.gif boots vitaminai-aliejai suduze stiklines bonkutes i sipulius, negalima net prisiliesti. doh.gif

Tuo paciu noriu parasyti pastebejima del Tesco ir Asda rubu. Turbut pastebejot, kad jie rubus, net ir su pakabomis, pakuoja i plonus plastmasinius maisus. Ir, dar i tuos maisus prideda po 8-10 kg svorio. Arba pakabos praduria maisus ir tada jie ardosi, arba patys maisai neatlaiko svorio, praplyse. Ko pasekoje, prekes is tu maisu krenta doh.gif Tukis kaip imanoma daugiau stengiasi issiaiskinti del situ pakuociu, pranesti apie pazeistas ir t.t. ir pan. Vakar net su Asda kalbejom tiesiogiai. Bet, mes negalime informuoti, ar patikrinti, kad siuntoje jau kazko nebera. Nes, kaip ir minejau, pakuotes visiskai netinkamos tokiam kiekiui transportuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 26 rugsėjo 2014 - 14:28
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar praėjusios savaitės siunta dar nedalinama?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 09 25, 20:25)
Sakykit, mano neissiustet ? (Statusas nepasikeites). Lyg nerasiau si karta nesiusti?  g.gif

Pasikartoju su klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2014 09 27, 09:05)
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar praėjusios savaitės siunta dar nedalinama?



dar manau jos nieks negavo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, o mano siunta isvyko? Nesulaukiu atsakymo i el. pasta.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 09 27, 20:01)
dar manau jos nieks negavo  4u.gif


Ačiū už info, lauksiu tada ramiai toliau ax.gif 4u.gif
Atsakyti