Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Eden@ @ 2015 03 07, 13:08)


Na ka jus... taigi su stilium! su savu stilium biggrin.gif
Atsakyti
iš Metų klaipėdietės. Nesuprantu, ką kostiumo autorius turėjo galvoje, "gyvenimas tik prasideda", ar gėlėtos medžiagos nebuvo kur padėt g.gif iki pusės dieviška, o nuo pusės, deja, komiška

user posted image

user posted image


http://www.delfi.lt/...e.d?id=67370314
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 07 kovo 2015 - 14:25
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 07, 13:26)
O man tai visai nieko, žmogus turi savo stilių. Juk į klubą ėjo, o ne į priėmimą pas prezidentę. Kaip tik keistai atrodytų tos tattoo prie kokios tradicinės suknelės.

niekas ir nesako, kad reikia rengtis tradicine suknele. savas stilius gerai, bet na ne sitaip. o beto, juoda tradicine suknele mano nuomone tinka visom- ir fyfom, ir pankem ir kitom, megstanciom netradicini stiliu. uztenka priderinti skirtingus aksesuarus ir atrodo visai skirtingai ir idomiai.
ps. kokia galva neproporcinga kunui g.gif

QUOTE(Benona @ 2015 03 07, 14:06)
Na ka jus... taigi su stilium! su savu stilium  biggrin.gif

na jo, atsiprasau. su savitu stilium biggrin.gif tik kad jos tas stilius visada atrodo pigus...kaip ir jos sukneles, visada atrodo prastos kokybes ir pirktos is kokio nepopuliaraus internetinio drabuziu puslapio smile.gif


paskutinioji foto doh.gif nori kaip mandriau, o gaunasi kaip visada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eden@: 07 kovo 2015 - 18:29
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 07, 13:30)
Gražiai apsirengusi, ir net nustebau, kad jai taip tinka blond plaukai. Futuristiškai atrodo, kaip iš fantastinio filmo. Tikrai ne blogiausias jos įvaizdis smile.gif


Man irgi tie balti plaukai stiliovai atrodė visai. Netgi įdomiau nei juodi, sakyčiau. Toks "peroksido laikų" dvelksmas, kai anuomet Madona trumpus blond plaukus nešiojo smile.gif Kokie gal 1985, apie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 08 kovo 2015 - 22:11
jergau kas per dizaineris šitaip pasityčiojo iš Grubliauskienės? blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 03 07, 13:08)
kazkaip  g.gif
http://www.15min.lt/...a/61759/1362833
tatuiruota balerina turbūt vakaro vinis buvo  ax.gif 



QUOTE(Eden@ @ 2015 03 09, 19:21)

Man tai gerai atrodo nusiblondinus, ir apranga patinka, o pora per daug atsegtų sagučių ne bėda. Yra buvę ir baisiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 03 09, 20:55)
Man tai gerai atrodo nusiblondinus, ir apranga patinka, o pora per daug atsegtų sagučių ne bėda. Yra buvę ir baisiau  biggrin.gif


plaukai ir man visai patinka, bet apranga tai kaaszinau...
Atsakyti
user posted image
Keistai tie sortai ziurisi.
Atsakyti
ir už ką ji save baudžia? čia vietoj to išvengto kalėjimo?
user posted image

user posted image

Daina Bilevičiūtė Braitone demonstravo madas
http://www.15min.lt/...o-madas-61832#_

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 03 10, 19:50)
ir už ką ji save baudžia? čia vietoj to išvengto kalėjimo? 

Aha, taip sakant antras kvėpavimas, vaikystė ta proga grįžo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Bilevičiūtė kraupiau nei kraupu doh.gif Va čia tai visiška nevykusi apranga biggrin.gif
Atsakyti