Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Terezza @ 2015 02 01, 00:46)
Black tie nereiškia juodos spalvos.
Ir, mano akimis žiūrint, tai 95proc. ten atrodė tragiškai.

Zinau, kad nereiskia juodos, bet reiskia vakarine apranga. Ir suknele pageidautina ilgesne.
Nezinau, kodel jums bendras vaizdas tragiskumu dvelkia. Kaip ir neturiu lukesciu, kad Lt renginiuose visos apsirengs E. Saab, de la Renta ar pan kalibro sukniomis, kad jau butu 'tikra prabanga'.
Is to, kas matesi, didesne puse mano nuomone atrode tikrai neblogai. Bendro vaizdo nesulyginsi su kai kuriu kitu renginiu kuriozais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 01 31, 21:56)
Zinau, kad nereiskia juodos, bet reiskia vakarine apranga. Ir suknele pageidautina ilgesne.
Nezinau, kodel jums bendras vaizdas tragiskumu dvelkia. Kaip ir neturiu lukesciu, kad Lt renginiuose visos apsirengs E. Saab, de la Renta ar pan kalibro sukniomis, kad jau butu 'tikra prabanga'.
Is to, kas matesi, didesne puse mano nuomone atrode tikrai neblogai. Bendro vaizdo nesulyginsi su kai kuriu kitu renginiu kuriozais. smile.gif


Ai, nereikia tų žinomų vardų. Svarbiausia, kad rūbas tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2015 02 01, 00:01)
Ai, nereikia tų žinomų vardų. Svarbiausia, kad rūbas tiktų.

Būtent. Man labai gražu, kai vyrai irgi bando ieškoti stiliaus ir spalvų, bet šitam renginyje didžioji dauguma atrodė lyg su skolintais rūbais, kaip nesavam kailyje.
Atsakyti
Man atrodo, jus pacios nezinote, ko norite. Kai per kokia Mados infekcija visi pasirodo jau 'atrade savo stiliu', cia visos uz galvu griebiasi, kad taip ziauru ir neskoninga. O kai per sita rengini dauguma atitaiko be dideliu mandravojimu, tai vel 'stiliaus tragedija'. Seriously? g.gif Imeskite jau tas baisybes, apie kurias kalbate kaip apie nevykusia apranga, nes gal tikrai kazka praleidau...
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 01 31, 22:37)
Rengesi pagal black tie gi smile.gif Bet dauguma manvisai graziai ziurejosi.



drinks_cheers.gif sakyčiau, tikrai nebuvo kritinės masės netinkamų. Bet jeigu kažkas kažkam nepatiko, dėl įtikinamumo norėtųsi iliustracijų.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 16:46)
prie kailinių ir sandalai su kailiu  biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
gal geriau tokius ?  biggrin.gif

user posted image

baisuma
Atsakyti
Bunkė turbūt pinigų nebeturi, jei rengiasi savo išaugtais aksesuarais. Stiprios psichikos reikia tokias "žvaigždes" etery stebėti.

user posted image


http://www.15min.lt/...igzdziu-60622#_
Atsakyti
Nu kam taip nusikalbėti?!...
Juk aišku kam ir kodėl taip buvo apsirengta...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 02 02, 22:33)
Nu kam taip nusikalbėti?!...
Juk aišku kam ir kodėl taip buvo apsirengta...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
bet čia juk tikrai naktiniai?!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 24, 20:20)
Miss Visata 2015, nacionaliniai kostiumai  doh.gif Kurie čia iš jų atstovauja Žemę, o kurie ateivius? bent jau dauguma tų kostiumų žemės merginoms vos pakeliami. 

Prisijuokiau iki ašarų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet kai kurie tikrai tokie gremėzdiški, kad net sunku įsivaizduot kaip tos misės su tokiais kostiumais paėjo. blink.gif

QUOTE(Isila @ 2015 02 05, 13:39)
bet čia juk tikrai naktiniai?!

O ką - tiesiai iš lovos ir į renginį. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2015 02 07, 00:13)
O ką - tiesiai iš lovos ir į renginį. lotuliukas.gif

Arba atvirkščiai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 07 vasario 2015 - 10:18