Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(mjforever @ 2015 01 21, 19:05)
user posted image

http://www.lrytas.lt...-staigmenos.htm

sakoma, kuo trumpesnė suknelė, tuo daugiau trūkumų slepiama.

Man rodos šis rūbas net negulėjo šalia suknelės niekada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 21, 21:39)
Man rodos šis rūbas net negulėjo šalia suknelės niekada biggrin.gif


nu jo, suknele tai nelabai eina pavadinti. Bet dar ji tą daiktą taiso biggrin.gif gal maksi triusikus slepia? juk kitaip ir pašalt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 21, 22:39)
Man rodos šis rūbas net negulėjo šalia suknelės niekada biggrin.gif

o galbut ten kur uzmauta ant kaklo tai turi but uzmauta ant liemens?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 21, 21:05)

sakoma, kuo trumpesnė suknelė, tuo daugiau trūkumų slepiama.

Turbūt tiesa, o didžiausias čia trūkumas - didėjanti pilvo apimtis biggrin.gif (kažkur skaičiau, kad laukiasi šioji).
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 01 22, 15:01)
Turbūt tiesa, o didžiausias čia trūkumas - didėjanti pilvo apimtis biggrin.gif  (kažkur skaičiau, kad laukiasi šioji).

Nėštumas įvardijamas kaip TRŪKUMAS?! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 22, 17:29)
Nėštumas įvardijamas kaip TRŪKUMAS?! blink.gif

Jergau, aišku, kad ne doh.gif tas rūbelis labai gerai maskuoja viską, visi temato tik kojas. Ir man visumoj visai gražu ax.gif
Atsakyti
Miss Visata 2015, nacionaliniai kostiumai doh.gif Kurie čia iš jų atstovauja Žemę, o kurie ateivius? bent jau dauguma tų kostiumų žemės merginoms vos pakeliami.
user posted image

user posted image

Belgija doh.gif triusikai ir liemenukas yra nacionalinis Belgijos kostiumas biggrin.gif
user posted image

user posted image

Čekija doh.gif
user posted image

user posted image

Vokietija
user posted image



Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

Ukraina, politinis kostiumas? Gražu, bet juodas nuometas grožio konkurse doh.gif
user posted image
ir t.t.t.t.t.

http://www.nbc.com/m...ostumes/2199216
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 24, 21:20)
Miss Visata 2015, nacionaliniai kostiumai  doh.gif Kurie čia iš jų atstovauja Žemę, o kurie ateivius? bent jau dauguma tų kostiumų žemės merginoms vos pakeliami. 

Kostiumai geruliai thumbup.gif Pirmoji atrodo kaip iš vištų planetos, Čekija- kaip nuo stalo varvanti karamelė, Vokietija - kovojanti su grafiti meistrais, o ten kažkuri nuo galo, kaip magnetas, sutraukiantis smulkias šiukšles.
Atsakyti
Nu nieko sau misiu mados, bet nemazas isukis su tokias apdarais paeit, o ta geltonai apsirengus kaip ta keista pukuota daikta ar tai gyvunelio imitacija (nesuprantu kas tai) atsityse i scena? Su pavadeliu-grandinele atsitempe? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 24 sausio 2015 - 22:37
QUOTE
user posted image

čeburekas kazkoks biggrin.gif joo, kostiumai tai neblogi
Atsakyti
Ukraina, tai, manau, dėl visos tos padėties pasirinko juodą nuometą.. Bet šiai kostiumas dailus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2015 01 25, 12:42)
Ukraina, tai, manau, dėl visos tos padėties pasirinko juodą nuometą.. Bet šiai kostiumas dailus smile.gif

user posted image

tragizmas kostiumo prieštaringume.
Atsakyti