Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(barboraite @ 2014 12 30, 00:00)
Taip,pirma karta,siusdavausi per tarpininke,bet ziuriu,kad man tiesiogiai pigiau.Tai sakote,pasidaryti paypal'a g.gif


Paypal'a visada gerai turet - iskart pirkimam apsauga veikia 4u.gif O del yoox nezinau kokios pas juos bedos, bet jei neina kortele pirkt, tai tik paypal belieka - na arba skambint jiems kaskart ir telefonu diktuot uzsakyma.
Atsakyti
Gavau savo uzsakyma - George J. Love batuku kokybe nudziugino, tikrai smagi oda. Nors vidus kiek nepatiko - lyg lakuota oda, o ne koks pamusalas ar paprasta oda- galvoju gali patrukinet benesiojant. Nesioju US8 paprastai, siuos emiau US9 (EUR39), tai dydis geras, vos lieka laisvos vietos priekyje, bet net nezinau ar butu pilnas puse dydzio, tai kaip ir viskas ok. Is plocio irgi laisvai koja jauciasi (mano pedos placios). Bet jau blauzdu siaurumas blink.gif Siu ilgaauliu net nepasimatavau normalia, nes uztrauktuko neuzsegiau - ne tik per blauzdas, bet aplamai net iki ciurnos kauliuko nedasegiau blink.gif doh.gif Ir taip keisti, nes peda laisvai juose jauciasi, laisviau nei sekanciuose, kur aprasysiu. O dar siuos virs keliu ilgaaulius pirkau, tai su jais irgi ne ka geriau - segasi is galo, tai uzsisegiau iki keliu (vis savo blauzda pagrusdama i bata ranka, kad odos neprisisegciau), bet virs keliu niekaip nebesuejo. doh.gif Turiu ilgaaulius virs keliu, esu ir kitu nemazai matavusis, o ir iki keliu ilgaauliu ne vienus turiu - vieni labiau pagal koja eina, kiti laisviau, bet net matuotis neteke tokio siaurumo batuku.

Zodziu, si firma mazinta, tai reiketu didesni dydi imt, bet kojos sakaliukai turi but, nes jei normalios ar i didesne puse, tai be sansu per blauzdas tilpt.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 30, 23:28)
bet net matuotis neteke tokio siaurumo batuku.

Zodziu, si firma mazinta, tai reiketu didesni dydi imt, bet kojos sakaliukai turi but, nes jei normalios ar i didesne puse, tai be sansu per blauzdas tilpt.

Tai jie dar siauresni nei parašyta? Aplamai yooxe kiek renkuosi patinkančius, visi siauri doh.gif , niekaip neišsirenku blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 31, 00:50)
Tai jie dar siauresni nei parašyta? Aplamai yooxe kiek renkuosi patinkančius, visi siauri doh.gif , niekaip neišsirenku blink.gif .


Man labai uzkliuvo blauzdos siaurumas lyginant su pedos platumu - mano blauzdos normalios, pedos placios ir kiek renkuosi batukus, tai problemos man su pedom buna, t.y. pedai siaura. Su George J. Love pedai ne tik patogu, bet net i laisvesne puse -buvau su kojinem iki kauliuku, nors paprastai arba pedkelnes, arba basomis i batus aunuosi, tai basomis butu dar laisviau. Bet, kaip rasiau, trumpesniu net iki ciurnos kauliuko nejo uzsegt, atrodo vietos yra, bet nesisega ir viskas. Nusiovus uztrauktukas puikiai veikia. Ilguju tai tik tik tas uzsegimas, patogumo nebera.

Beje, aprasymuose trumpuju 14", ilguju 15.99" ploti nurodo (gaila jau uzpakavau siuntimui atgal, pamatuociau pati bata), tai pas mane per blauzda 14" nera, bet i tuos ilguosius gerokai pagrust koja turejau - segiausi idomumo delei, bet kad nenesiotini iskart pamaciau.

Dar pagalvojau, kad toki ploti raso, bet neraso, kurio dydzio ismatavimai, o juk skirsis plociai 6 ir 10 dydziu.....Idomumo delei paziurejau ka raso apie neseniai pirktus Rockport ilgaaulius, tai ju ploti nurodo 14.41" ir juos be jokiu nepatogumu nesioju i vidu dzinsus susikisus. ``
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 31 gruodžio 2014 - 00:06
Ms blonde kiek pas tave blauzda cm? 4u.gif
Tuos virs keliu buvau nusiziurejus, bet dingo paskutinis 9 dydis.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 31, 02:02)
Man labai uzkliuvo blauzdos siaurumas lyginant su pedos platumu - mano blauzdos normalios, pedos placios ir kiek renkuosi batukus, tai problemos man su pedom buna, t.y. pedai siaura. Su George J. Love pedai ne tik patogu, bet net i laisvesne puse  -buvau su kojinem iki kauliuku, nors paprastai arba pedkelnes, arba basomis i batus aunuosi, tai basomis butu dar laisviau. Bet, kaip rasiau, trumpesniu net iki ciurnos kauliuko nejo uzsegt, atrodo vietos yra, bet nesisega ir viskas. Nusiovus uztrauktukas puikiai veikia. Ilguju tai tik tik tas uzsegimas, patogumo nebera.

Beje, aprasymuose trumpuju 14", ilguju 15.99" ploti nurodo (gaila jau uzpakavau siuntimui atgal, pamatuociau pati bata), tai pas mane per blauzda 14" nera, bet i tuos ilguosius gerokai pagrust koja turejau - segiausi idomumo delei, bet kad nenesiotini iskart pamaciau.

Dar pagalvojau, kad toki ploti raso, bet neraso, kurio dydzio ismatavimai, o juk skirsis plociai 6 ir 10 dydziu.....Idomumo delei paziurejau ka raso apie neseniai pirktus Rockport ilgaaulius, tai ju ploti nurodo 14.41" ir juos be jokiu nepatogumu nesioju i vidu dzinsus susikisus. ``


Aciu labai uz atsiliepima smile.gif
Nu ir gerai, kad neemiau likusio 38d, nes butu mazoka ir per anksta blauzdai. Kaip tik buvau nuziurejusi kaip jusu pirmus aprasytus, tik trumpesnius. Zodziu, butu teke siust atgal.
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2014 12 31, 11:06)
Ms blonde kiek pas tave blauzda cm? 4u.gif
Tuos virs keliu buvau nusiziurejus, bet dingo paskutinis 9 dydis.


Kazkur 33cm, bet batus aunantis be tik per storiausia blauzdos vieta sunku buvo, bet per visa ilgi, ty kaip pradejau ties uzkulniu segt, tai vis koja i vidu paspausdavau, kad neprisisegciau.

Tai trbut as ir nupirkau paskutinius, nes tik viena pora likus buvo. Vakar issiunciau jau atgal as tuos batukus. Gaila, kad nesamoningas plotis, nes kokybe ir modelis patiko.

Dabar pamatavau turimus Cole Haan 'parson' batus virs keliu - 14" pas juos, aprasyme berods 14.41" rase, bet bet kuriuo atveju jie man yra laisvi per blauzda, neina palei koja ir galiu su dzinsais juos detis be problemu. Tai itariu, kad tie George J. Love virs keliu 14" neturejo, galbut kokia 13" tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 31 gruodžio 2014 - 18:15
Ms blonde aciu.Eina sau,gerai,kad nepirkau ju, nes mano blauzda apie 37cm.

Labai siu http://www.yoox.com/...p...S&sizeId=11 noriu.Kazin cia irgi tokie siauri butu? g.gif Gaunasi virs 37cm apimtis,idomu ar tiesa.Gal kuri juos pirkot?
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2015 01 01, 18:26)
Ms blonde aciu.Eina sau,gerai,kad nepirkau ju, nes mano blauzda apie 37cm.

Labai siu http://www.yoox.com/...p...S&sizeId=11 noriu.Kazin cia irgi tokie siauri butu? g.gif  Gaunasi virs 37cm apimtis,idomu ar tiesa.Gal kuri juos pirkot?


Tavo pasirinkti su medziaga, tai ji turbut tempiasi kazkiek ir manau platesni bus, bet kiek platesni neaisku. O prie ismatavimu gaila neraso, kurio dydzio, nes prie tu mano parasyta 14", bet tikrai tiek nebuvo, nes 14" batukus turiu ir man laisvoki jie su pedkelnem ir net su sukistais dzinsais patogus (t.y. ne nepajudamai aptempti).

Ne is Yoox, bet galiu rekomenduot siuos Rockport ilgaaulius - kazkiek panasus dizainas, tai gal patiktu. Super patogus, nuo pirmo uzsidejimo nera nuspaude, nera pusliu uzdeje ar pan, silti (as net kai salciau basomis i juos aviausi). 6pm.com jie berods po $124 buvo, o jei su kuponu, tai visai pigiai gaunas. Prie kelis metus siuos nusiziurejau ir pagailejau $, bet siemet nusipirkau (kasmet si modeli isleidzia), tai galvoju, kad be reikalo pirmakart sudvejojau.
Atsakyti
Tie trumpesni George J. Love batukai buvo 'final sale' perkant, bet surizikavau grazint ir juos - pildant grazinimo forma nebuvo jokio iraso, kad negalima grazint, priezasti leido pasirinkt, tai surizikavau siust atgal. Matau, kad grazinimas priimtas, tai belieka pinigeliu sulaukt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 27, 23:58)
Esu prisiregistravus ir yoox lt ir usa ir niekur jokiu kodu negavau.


sakykit ar tuo pačiu el.paštu esat prisiregistravusi abiejuose yoox? ir usa ir Lt
aš esu USA prisiregistravusi, o bandau LT tuo pačiu paštu tai kaip ir neleidžia lygtai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2015 01 07, 00:15)
sakykit ar tuo pačiu el.paštu esat prisiregistravusi abiejuose yoox? ir usa ir Lt
aš esu USA prisiregistravusi, o bandau LT tuo pačiu paštu tai kaip ir neleidžia lygtai  g.gif

nea, atskira registracija turi būti.
Atsakyti