Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 27, 16:08)
Mes perkame iš europinio yoox tiesiai į LT, tai pas mus grąžinimas atgal galimas, nesvarbu iš kurio skyriaus perki wink.gif


Bet tai kodel kazin taip skiriasi g.gif Tikrai neraso prie batuku (ten po dejimo i krepseli mygtuku), kad final sale ir negrazimi? Cia as kalbu apie ta didyji sale'a su 99%, nes is paprasto sale skyriaus galiu grazint.

Jau pati pamaciau - pasikeiciau i LT sali, tai ir dydzius kitaip rodo, ir tikrai nera to prieraso... Gaila tada, kad skiriasi salygos - tiksliau gerai jum, o man blogai, nes uz tai ir neperku arba jau tik su laabai didele nuolaida kazka zinomo rizikuociau (isskyrus sita savo suskydima kai nezinau firmos, bet ir pirkau uz tiek, kiek negaila prarast butu, jei netiktu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 27 gruodžio 2014 - 15:36
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 27, 16:32)
Bet tai kodel kazin taip skiriasi g.gif Tikrai neraso prie batuku (ten po dejimo i krepseli mygtuku), kad final sale ir negrazimi? Cia as kalbu apie ta didyji sale'a su 99%, nes is paprasto sale skyriaus galiu grazint.

Europos Sąjungoje galiojantys teisės aktai neleidžia to daryti, t.y. nesuteikti tam tikrai kategorijai galimybės grąžinti prekes pardavėjui (kalbu apie batus, rūbus).
Ne Europos Sąjungoje galioja kiti teisės aktai, kurie tai leidžia.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 27, 17:20)
Europos Sąjungoje galiojantys teisės aktai neleidžia to daryti, t.y. nesuteikti tam tikrai kategorijai galimybės grąžinti prekes pardavėjui (kalbu apie batus, rūbus).
Ne Europos Sąjungoje galioja kiti teisės aktai, kurie tai leidžia.


Na taip, bet man tik siaip keista, kad ta pati parduotuve skirtingas salygas skirtingoms salims turi - kiek teke susidurt su kitomis europinemis parduotuvemis, tai visoms salims vienodai taiko. Bet gal tik neuztaikiau kitaip.

Ai, maziau kentes mano pinigine biggrin.gif Nes sunku pirkt kai nezinomi brandai, nera kur pasimatuot, o grazint negalima. Tik tie vieni batukai labai susuko galva, tai pasiemiau, bet siaip nelabai lendu i yoox - paypal'u dazniausiai nenoriu moket (butent sioj parduotuvej), o korteles man nei vienos neprieme kai bandziau uzsakinet seniau.
Atsakyti
priminkit kaip gauti pirmo apsipirkimo koduka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 27, 20:28)
priminkit kaip gauti pirmo apsipirkimo koduka?  4u.gif

prisiregistruojat ir laukiat smile.gif
tik deja nuvilsiu pastaruosius metus naujiems nariams jokio pirmo apsipirkimo kodo jie dažniausiai nesiunčia.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 27, 20:39)
prisiregistruojat ir laukiat smile.gif
tik deja nuvilsiu pastaruosius metus naujiems nariams jokio pirmo apsipirkimo kodo jie dažniausiai nesiunčia.


As siais metais is 2 emailu registravausi, tai atsiunte, bet tikrai ne iskart - reikejo palaukt gal net kelias dienas... Nepamenu jau gerai.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 27, 20:39)
prisiregistruojat ir laukiat smile.gif
tik deja nuvilsiu pastaruosius metus naujiems nariams jokio pirmo apsipirkimo kodo jie dažniausiai nesiunčia.


ok, bandysiu.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu prisiregistravus ir yoox lt ir usa ir niekur jokiu kodu negavau.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 27, 23:58)
Esu prisiregistravus ir yoox lt ir usa ir niekur jokiu kodu negavau.


Gal i spama nukeliavo? As USA psl prisiregistravau rugsejo 30, spalio 1 gavau 10% koda, kuris galiojo 7 dienas, bet dar buvo prierasas, kad ne visoms prekems taikoma. Tai itariu visokiem sale ar jau tiem 99% nukainavimams netaikytu... Aisku visada galima bandyt.
Atsakyti
As nesuprantu,man neleidzia apmoketa,suvedu visus duomenis,bet ismeta:
Authorisation denied by the banking circuits. Please try again later or contact the company that issued your card
O kitose pardese eina atsiskaityta.. doh.gif Ar jums,merginos,taip nebuve?
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2014 12 29, 22:58)
As nesuprantu,man neleidzia apmoketa,suvedu visus duomenis,bet ismeta:
Authorisation denied by the banking circuits. Please try again later or contact the company that issued your card
O kitose pardese eina atsiskaityta.. doh.gif Ar jums,merginos,taip nebuve?


Pirmakart yoox perkiesi? Man tas pats buvo - vedziau kelias korteles ir su visom taip pat, bandziau veliau ir vistiek tas pats doh.gif Customer service pasiule skambint telefonu ir per tel uzsakinet, bet kodel kortele neleidzia taip ir nepaaiskino.

Pries pora dienu pasidariau uzsakyma mokedama paypal - praejo uzsakymas tvarkingai. O vat korteliu mano nenori....
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 29, 23:10)
Pirmakart yoox perkiesi? Man tas pats buvo - vedziau kelias korteles ir su visom taip pat, bandziau veliau ir vistiek tas pats doh.gif Customer service pasiule skambint telefonu ir per tel uzsakinet, bet kodel kortele neleidzia taip ir nepaaiskino.

Pries pora dienu pasidariau uzsakyma mokedama paypal - praejo uzsakymas tvarkingai. O vat korteliu mano nenori....

Taip,pirma karta,siusdavausi per tarpininke,bet ziuriu,kad man tiesiogiai pigiau.Tai sakote,pasidaryti paypal'a g.gif
Atsakyti